Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Wojna Federacyjno-Kardazjańska" - komentarze

"Wojna Federacyjno-Kardazjańska" - komentarze

Viewing 5 posts - 391 through 395 (of 395 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #33255

    Ja mam pytanie odnośnie historii. Czy 2344 GF nie odbiła straconych systemów i nie przemieliła cardassiańskiej floty?

    fluor
    Keymaster
    #33257

    A ja dziękuję za finał 🙂

    Kronos
    Participant
    #33258

    Ja mam pytanie odnośnie historii. Czy 2344 GF nie odbiła straconych systemów i nie przemieliła cardassiańskiej floty?

    [post="34276"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Przyznam się I. Thorne że nie wiem, sama data zakończenia wojny jest niepewna bo ile źródeł tyle dat, natomiast co do jej przebiegu to też niewiele wiadomo poza masakrą na Setlic III o ktorej wszyscy wspominają.

    Zarathos
    Participant
    #33262

    Milo bylo ale sie (wreszcie) skonczylo 🙂

    co do przebiegu wojny: http://memory-alpha.org/en/wiki/Federation-Cardassian_War

    I. Thorne
    Participant
    #33316

    Ze strony, którą podałęś wynika, że Federacja nakopała kardazjańskiej flote, ale nie odbiła zagarniętych systemów. Ciekawe dlaczego? Może wtedy rządzili ci idioci z PAAC (Peace at All Coat)?Ja tam był zebrał flotę, rozwalił im parę stoczni, zabrał parę układów i dopiero gadał o pokoju...

Viewing 5 posts - 391 through 395 (of 395 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram