Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG "Wojna Federacyjno-Kardazjańska" - komentarze

"Wojna Federacyjno-Kardazjańska" - komentarze

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 395 total)
  • Author
    Posts
  • Corvus
    Participant
    #31879

    Panowie o czym wy mówicie?? Ja gram Romulanami, a nas nieważne gdzie i kiedy i tak uznaje sie za tych złych. Więc dla nas ciemna strona mocy to chleb powszedni. 😀 😀

    Eric Keitel
    Participant
    #31881

    Ja tam będe grać po sronie Federacji 😉

    I. Thorne
    Participant
    #31883

    Eric, ciekawe czy skończysz jak my przy SB74?

    Eric Keitel
    Participant
    #31885

    Szczerze mówiąc, nie zdążyłem przekopać się przez wszystkie posty - zgłosiłem się, bo doświadczenie z RPG mam spore, a Star Treka, najłagodniej mówiąc, bardzo lubię 😉

    Riri
    Participant
    #31886

    Chmmm.. Ja sie pisze... :)r1

    I. Thorne
    Participant
    #31888

    No to ci Eric podpowiem. Stacja eksplodowała. Połowa zawodników włączyła autodestrukcję, a ja ewakuowałem resztki załogi. Ale przynajmniej wysadziłem Tongi.

    Eric Keitel
    Participant
    #31889

    To chyba normalne... Do wysadzania czegoś w powietrze - to wszyscy, do ewakuowania, i ogólnie pomagania innym niewielu 😀

    Riri
    Participant
    #31890

    no nie no... ja wlasnie zawracam polarisem by uratowac flagowego ambasadora, ktory dostal kamikaze mode...r2

    I. Thorne
    Participant
    #31892

    Tak Riri, ty jesteś w tej drugiej, niesamobójczej połowie.

    Eric Keitel
    Participant
    #31893

    Hmm, mam pytanie do MG... W obecnej bitwie, biorą udział pewnie nie tylko gracze, jakiś NPC też sie pewno znajdzie 😉 Mógłbym go zastąpic?

    Riri
    Participant
    #31895

    oficjalnie to ona sie wlasnie konczy.....R1

    Eric Keitel
    Participant
    #31896

    Eh, no trudno... W takim razie zostaje czekac na nastepną...

    fluor
    Keymaster
    #31898

    Jeśli będzie więcej niż 1 drużyna to i ja się na to piszę 🙂

    Zeal
    Participant
    #31915

    Ja się zastanawiam... Zobaczę, jakie frakcje będą do wyboru i wtedy podejmę ostateczną decyzję.

    Kronos
    Participant
    #33254

    Od MG

    Ogłaszam zakończenie Wojny Federacyjno-Kardaziańskiej. W swoimi i Seldona imieniu dziękuję wszystkim graczom za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnym polu walki 🙂

    Pozdrawiam

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 395 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram