Witam.

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • AFI
    Participant
    #14079
    Quote:
    Quote:
    Witam w naszych skromnych progach, czuj się jak u siebie w domu.

    Pomimo tego co napisała Kapitan, nie czuj się jak u siebie w domu. 😉 W celu uniknięcia przyszłych kłopotów polecam dokładną lekturę Regulaminu i jego ( 😛 ) przestrzeganie.

    Jestem gotów się założyć, że w domu nie masz Regulaminu 😉

    wystarczy jeśli powiem, że przez długi czas moderowałem podobne forum...? 😉

    Liranna
    Participant
    #14093

    Myślisz, że w domu nie kierujesz sie zasadami. A np, zdejmowanie butów po wejściu, nie rzucanie śmieci na podłogę (chociaż z tym bywa różnie), spłukiwanie po załatwieniu spraw fizjologicznych itp. czyż to nie regulamin korzystania z domu? 😉

    fluor
    Keymaster
    #14095
    Quote:
    Myślisz, że w domu nie kierujesz sie zasadami. A np, zdejmowanie butów po wejściu, nie rzucanie śmieci na podłogę (chociaż z tym bywa różnie), spłukiwanie po załatwieniu spraw fizjologicznych itp. czyż to nie regulamin korzystania z domu? 😉

    Może i tak, ale w moim domu nie unikam pisania dwóch postów pod rząd 😛 (na forum mojej koalicji zresztą też nie 😀 )

    Jednak regulaminy różnych domów (bo jesteśmy ludźmi z różnych domów) są różne, zaś tu obowiązuje jeden dla wszystkich (przynajmniej w teorii), więc pewne sprawy nie są oczywiste.

    Liranna
    Participant
    #14097

    To lepiej nie zaglądaj na forum Fortecy, bo się wyda jak ja się regulaminu trzymam 😈

    fluor
    Keymaster
    #14098
    Quote:
    To lepiej nie zaglądaj na forum Fortecy, bo się wyda jak ja się regulaminu trzymam 😈

    Przecież wszyscy wiedzą, że regulaminy wymyślono po to, by Moderatorzy mieli się czego czepiać 😉

    Piotr
    Keymaster
    #14159

    wystarczy jeśli powiem, że przez długi czas moderowałem podobne forum...? 😉

    Co prawda nie wiemy z jakim skutkiem (zart 😉 ), ale wystarczy. Witam na forum TSS.

    Przecież wszyscy wiedzą, że regulaminy wymyślono po to, by Moderatorzy mieli się czego czepiać 😉

    Fluor, czyzbys mial cos do tutejszych Moderatorow? 😉

    Vidmo
    Participant
    #14220
    Quote:
    Myślisz, że w domu nie kierujesz sie zasadami. A np, zdejmowanie butów po wejściu, nie rzucanie śmieci na podłogę (chociaż z tym bywa różnie), spłukiwanie po załatwieniu spraw fizjologicznych itp. czyż to nie regulamin korzystania z domu? 😉

    Ekhm. Ja raczej bym powiedział, że moim zachowaniem w domu nie kieruje, żaden regulamin tylko wychowanie jeżeli np. chodzi o spuszczanie wody w "klopie" 😀 i nie plucie po kątach 🙂 ,a moim gościom nie wręczam regulaminu do przeczytania przed przekroczeniem progu domu 🙂 , ale żeby się nie czepiać powiedzmy, że regulamin i kwestia wychowania to to samo 😉

    fluor
    Keymaster
    #14294
    Quote:
    Quote:
    Przecież wszyscy wiedzą, że regulaminy wymyślono po to, by Moderatorzy mieli się czego czepiać 😉

    Fluor, czyzbys mial cos do tutejszych Moderatorow? 😉

    Wiesz, ja o tych regulaminach i modach pisałem tak ogólnie, generalnie, a nie o tym konkretnym forum czy akurat jakimś takim szczególnie upierdliwym Moderatorze 😉

Viewing 8 posts - 31 through 38 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram