Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Witam - jestem nowy

Witam - jestem nowy

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Mahajlo
    Participant
    #8642

    Jak widać w temacie, jestem nowy na tej stronie. Uznałem, że poszukam takiego forum i nie ciężko było jak można się domyślić  :D. Podoba mi się to forum i szczerze mówiąc już czuję te wolne godziny spędzone tutaj.    🙂

    swgs1994
    Participant
    #123376

    Dobrze, cześć, ale mam do ciebie prośbę: nie odkopuj tematów z przed 3 lat. Ok?

    Mahajlo
    Participant
    #123377

    Dobrze, cześć, ale mam do ciebie prośbę: nie odkopuj tematów z przed 3 lat. Ok?

    OK 😀

    Cross
    Keymaster
    #123378

    Ale to jest przecież taki temat do odkopywania 🙂

    Mahajlo
    Participant
    #123379

    Ale to jest przecież taki temat do odkopywania 🙂

    Też tak uważam, ale jestem człowiekiem, który kłócić się nie lubi (ale umie :D). Z osobą, która dłużej tutaj siedzi nie będę polemizował.

    Pitmistrz
    Participant
    #123380

    Dobrze, cześć, ale mam do ciebie prośbę: nie odkopuj tematów z przed 3 lat. Ok?

    Jak chce kopać niech wykopuje nawet tematy sprzed 10 lat, może akurat rzuci nową perspektywę. 🙂

    Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko.

     

    btw. Witaj na naszym forum Mahajlo. 😉

    Mahajlo
    Participant
    #123382

    Jak chce kopać niech wykopuje nawet tematy sprzed 10 lat, może akurat rzuci nową perspektywę. 🙂

    Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko.

     

    btw. Witaj na naszym forum Mahajlo. 😉

    Nie chcę słodzić albo się podlizywać, ale takich sympatycznych ludzi trzeba więcej 😀 Nie żebym miał coś do

    swgs1994 🙂

     

    A tak btw. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale martwię się, że fora coraz bardziej umierają. Jest to najprawdopodobniej spowodowane portalami społecznościowymi, które oczywiście nie zastąpią tej nostalgii, z którą mocno wiążą się fora internetowe. Nie wiem czy ktoś rozumie o czym mowa.

    Pitmistrz
    Participant
    #123385

    Nie tylko ty, też zauważyłem że na forum jest mniejszy ruch niż w przeszłości.

    IRC też już umarło lub umiera, dawno nie sprawdzałem. :/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram