Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Wiosna Fantastów

Wiosna Fantastów

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Participant

Cześć,

Poszukuję osób, które interesują się fantastyką i chciałyby wziąć w fajnej akcji, lub też pomóc nam ją wypromować. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Jeśli nie, to przepraszam za najście.

Akcja nosi nazwę Wiosna Fantastów. Chodzi w niej, najprościej mówiąc, o stworzenie społeczności złożonej z ludzi, którzy chcą jakoś działać na rzecz fantastyki - czyli albo mają jakieś własne pomysły, które realizują bądź chcieliby zrealizować, albo chcą wziąć udział w jakimś ciekawym projekcie, albo też po prostu "chcą działać" - nie wiedzą jak, nie wiedzą, czy w ogóle będą w stanie się zaangażować, ale ich udział również będzie miał swoją wartość. Celem akcji jest zebranie przynajmniej 300 takich osób i zintegrowanie ich w taki sposób, by utworzyły w miarę zwartą i synergetyczną grupę, w której będzie dochodziło do wymiany doświadczeń i umiejętności. Co najważniejsze, wymiany całkowicie swobodnej, ponieważ wszystko, co będziemy robili, nie będzie wynikiem narzuconych odgórnie lub demokratycznie planów, lecz indywidualnych decyzji. Innymi słowy każdy działa, jak chce, angażuje się, w co chce, i korzysta z dostępnych możliwości, jak chce. W ten sposób zawsze największe wsparcie mają pomysły najciekawsze.

Elementem zespalającym naszą społeczność będzie tworzony wspólnymi siłami portal. Warunkiem członkostwa w naszej grupie, swoistym weryfikatorem aktywności, jest właśnie dodawanie do niego raz na jakiś czas jakichś treści. Rozwijanie portalu jest również najprostszą formą wspierania naszych projektów bez angażowania się w nie bezpośrednio. Ma on nam bowiem zapewniać rozpoznawalną markę, promocję wśród innych miłośników fantastyki i być źródłem finansowania tych najambitniejszych przedsięwzięć.

Więcej informacji znajdziesz na http://republika.iml.pl/. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

Pozdrawiam

Łukasz „Orish” Gerlach

orish@iml.pl

gg: 4992744

fluor
    Keymaster

Przeczytałem ze 3 razy, ale przyznam, nie pojmuję o co tu chodzi.

Silver Phoenix
    Participant

Elementarne...

Elementem zespalającym naszą społeczność będzie tworzony wspólnymi siłami portal.

No, ale ja po 2 piwie jestem 😉 Bezalkoholowym, ofcoz... 😛

T'San
    Participant

Ja już wysłałam maila... Ktoś jeszcze się zgłosi?

Manul
    Participant

Jedno forum, na którym się prawie udzielam mi wystarczy. Ja tu licencjat muszę pisać, levele ponabijać, a nie jakieś portale... A poza tym to ja zarobiona jestem, dzisiaj to na przykład sobie maraton filmów ST zrobiłam. No nie mam czasu się angażować. 😀

T'San
    Participant

Pozdrawiam, redaktorka z dwóch serwisów :D.

Match
    Participant

Nie da rady - nieustannie ratuję świat a w nielicznych wolnych chwilach piszę inżynierkę.

Piotr
    Keymaster

Pozdrawiam, redaktorka z dwóch serwisów :D.

Witam w klubie. ;>

Celem akcji jest zebranie przynajmniej 300 takich osób i zintegrowanie ich w taki sposób, by utworzyły w miarę zwartą i synergetyczną grupę, w której będzie dochodziło do wymiany doświadczeń i umiejętności.

Kolega chyba wstukał o jedno zero za dużo. 30 osób byłoby wykonalne, ale 300? Eviva, skoro wzięłaś na siebie rolę posłańca, przekaż z powrotem, proszę, to co napisałem niedawno w tym poście. Nie chodzi o petycje, ale o funkcjonowanie fandomu w ogóle.

T'San
    Participant

Witam w klubie. ;>

Jeszcze dwa fora, szkoła i teraz Pathfinder... A jeszcze chcę mieć własną audycję :lol:.

Cross
    Keymaster

Hehe, pozdrawiam: admin 3 forów, moderator 2 kolejnych i redaktor/felietonista na 2 portalach. A powyższy tekst też dostałem - poprzez forum laca (polski mud).

T'San
    Participant

Heh, rozumiem, że będziemy się teraz licytować? 😛

Cross
    Keymaster

Nie ma czym. Internet to przecież dla wielu miejsce pracy. Ot, tyle 🙂 Fakt faktem, że bywają dni, że człowiek pieprznął by tym całym internetem...

Eviva
    Participant

Kochani, ja żałuje, że to zamieściłam, i w ogóle zaczynam mieć wszystkiego dosyć, łącznie z internetem, forami, portalami, serwisami i wszystkim dookoła. Nie mam nawet spadu na tłumaczenie newsów, co jest już bardzo złym znakiem...

Piotr
    Keymaster

Heh, rozumiem, że będziemy się teraz licytować? 😛

Hmm, czekaj, zobaczmy, kto zaczął... ;>

Kochani, ja żałuje, że to zamieściłam

Nie żałuj. Lepiej żeby autor zrozumiał swoje błędy teraz, niż wcale. A nuż wprowadzi dzięki temu zmiany do swojego planu i coś z tego będzie. Nie to, co zakładał, ale...

T'San
    Participant

Hmm, czekaj, zobaczmy, kto zaczął... ;>

Nie patrz sie tak na mnie! :blush:

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram