Forum Fantastyka Gry Wing Commander - Nowa odsłona

Wing Commander - Nowa odsłona

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Zapewne jeszcze są osoby, pamiętające zmagania dwóch ras: terran i kilrathi. Już od dzisiejszego wieczora, będzie można zagrać w nową odsłonę Wing Commandera. Gra całkowicie nie skomercjalizowana, czyli będzie ją można pobrać za darmo, i za darmo grać. Czekać na miłośników tej serii będzie 55 nowych misji. Sądzę że nowa odsłona, przyniesie też temu tytułowi kilka nowych fanów, wszak jest dosyć interesująca pozycja, chociaż moim zdaniem, Privateer był znacznie lepszą grą, osadzoną w tym samym universum. Więcej informacji:

http://wcsaga.com/

Silver Phoenix
    Participant

A tak, odliczam już od paru dni.... Pora zasiąść za sterami poczciwego Hellcata i skopać kilka futrzastych tyłków :)"- Break and attack! - Watch and learn, colonel!" 😉

HusarDPL
    Participant

Wing Commander Saga Patch 1.1.0.7822

Zalecana jest jego instalacja. Dodaje nowe możliwości sterowania, oraz poprawia problemy z dźwiękiem, które częściowo zgłaszano.

Ja tam najbardziej w tej grze liczę na wsparcie ze strony moddów. Szczytem marzeń będzie możliwość rozgrywania ich kooperacyjnie z kolegami, bo jak wiadomo Multiplayer jest w planach 🙂

Tom
    Participant

Zagrałem kilka pierwszych misji i jestem pod dużym wrażeniem. Tym większym, że jest to produkt bezpłatny i amatorski. Ulepszony choć leciwy silniczek FS1/2 sprawuje się znakomicie, a drobne smaczki (start i lądowanie z pokładu lotniskowca) dodają dużo realizmu. Jeszcze więcej realizmu dodaje duża liczba postaci, pilotów biorących udział w misjach, którzy chętnie komentują bieżącą sytuację (tutaj miło słucha się różnych, ale bdb nagranych głosów). O fabule się nie wypowadam, bo, póki co, się rozkręca, ale zapowiada się ciekawie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram