Forum Trek.pl Newsy Star Trek William Shatner z powrotem w ST?

William Shatner z powrotem w ST?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • Tsalex
    Participant
    #70846

    Jak Will tak bardzo chce i czuje się na siłach to mógłby zagrać ,byłoby to uwieńczenie jego wielkich dokonań kótre wniósł do świata star trek. Ja chętnie zobaczyłbym jesze raz jego ze Spockiem.

    Eviva
    Participant
    #70867

    Jak Will tak bardzo chce i czuje się na siłach to mógłby zagrać ,byłoby to uwieńczenie jego wielkich dokonań kótre wniósł do świata star trek. Ja chętnie zobaczyłbym jesze raz jego ze Spockiem.

    Za te słowa masz ode mnie wielkiego całusa, jeśli kiedykolwiek się zobaczymy. Tyle się tu naczytałam kpin pod adresem Shatnera,że Twe słowa to balsam na moje rany.

    Lo'Rel
    Participant
    #70869

    Rzecz w tym, że nikt nie kwestionuje jego dokonań dla Star Treka.

    Eviva
    Participant
    #70870

    Rzecz w tym, że nikt nie kwestionuje jego dokonań dla Star Treka.

    No tego by jeszcze brakowało!

    zdarom
    Participant
    #70874

    To ja zakwestionuje ;]

    I. Thorne
    Participant
    #70879

    Kirk jest martwy i każdy kto oglądał Generations o tym wie. Więc jak go ma grać Shatner? Czyżby wspomnienia Spocka? Inny wymiar? Klonowanie? To bez sensu...

    Jamjumetley
    Participant
    #70882

    Wspomnienia odpadają - nie mógłby się zmienić od "Generations".

    Klonowanie odpada - dopiero mieliśmy "Nemesis".

    Inny wymiar odpada - zaraz będziemy mieli w "Star Trek".

    Pozostaje mu jakieś małe cameo.

    Może gdyby nie robił wokół siebie tyle szumu to sami by mu coś zaproponowali.

    Eviva
    Participant
    #70886

    Może gdyby nie robił wokół siebie tyle szumu to sami by mu coś zaproponowali.

    Kiedy własnie problem w tym, że Abrams obiecywał a nie dał - zwykłe świństwo. A zagrać mógł cokolwiek, choćby jakiegoś stryja młodego Kirka. Co, zły pomysł?

    To ja zakwestionuje ;]

    A ja będę na Ciebie warczeć i szczekać.

    Barusz
    Participant
    #70890

    Wspomnienia odpadają - nie mógłby się zmienić od "Generations".

    Klonowanie odpada - dopiero mieliśmy "Nemesis".

    Inny wymiar odpada - zaraz będziemy mieli w "Star Trek".

    Pozostaje mu jakieś małe cameo.

    Może gdyby nie robił wokół siebie tyle szumu to sami by mu coś zaproponowali.

    Tylko, że mała rola musiała by się właśnie opierać na którymś z wymienionych konceptów ;] Inny wymiar mógłby być, gdyby właśnie było to kontynuowanie tego wątku z Jedenastki, ponadto przecież Spock ma trwale zmienić historię trekowego uniwersum.

    Aha, i nie piszcie, że robił szum wokół siebie, dziennikarze go przy okazji innych spraw pytali o ST, więc mówił co myśli i tyle.

    zdarom
    Participant
    #70897

    A ja będę na Ciebie warczeć i szczekać.

    A gryźć będziesz? Bo jak tak to czekam w Krakowie w Multikinie w dniu premiery ST XI.

    Barusz
    Participant
    #70898

    Nie wiem, czy powinniście się na to umawiać w miejscu publicznym...

    I. Thorne
    Participant
    #70900

    To ja ściągnę jakiegos webcama i zaproponuje prywatny pokaz. Najpierw filmu, a potem ktos inny gryzienia 🙂

    zdarom
    Participant
    #70911

    Nie wiem, czy powinniście się na to umawiać w miejscu publicznym...

    Żeby w kraju bezprawia nie było wolno kogoś pogryź...no to już koniec świata.

    Barusz
    Participant
    #70912

    Bardziej miałem na myśli względy obyczajowe niż prawne. Choć z drugiej strony, może ktoś napatrzy się na sceny Orionek i Kirka, oczywiście za wiele Abrams nie pokaże i wtedy widownia odbije sobie patrząc na Was ];->

    zdarom
    Participant
    #70913

    Pisze to co piszemy a Eviva i tak nie przyjedzie do Krakowa, ma za daleko.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram