Forum Trek.pl Newsy Fantastyka William Shatner twarzą nowego projektu sci-fi

William Shatner twarzą nowego projektu sci-fi

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #6074

  William Shatner promuje nową internetową inicjatywę związaną z szeroko rozumianym sci-fi. Portal Myouterspace.com przez jego inicjatorów określany jest jako miejsce integrujące kreatywne osoby związane z science fiction niekoniecznie zawodowo. W założeniu ma być to zarówno platforma społecznościowa, serwis informacyjny, kanał video oraz kompania produkcyjna. Celem twórców jest przyciągnięcie nieodkrytych jeszcze talentów w dziedzinie literatury, muzyki, grafiki oraz każdej innej twórczości inspirowanej sci-fi, fantasy oraz horrorem. Myouterspace ma być tym miejscem, gdzie możliwa będzie interakcja pomiędzy poszczególnymi twórcami, mająca wyznaczać trendy rozwoju wymienionych wyżej gatunków.

  [more]Ideą firmowanego przez Shatnera serwisu jest umożliwienie tworzenia wspólnych projektów osobom z różnych kultur i części świata. W tym celu zbudowano swego rodzaju ścieżki poruszania się po serwisie mające ułatwić znalezienie twórcy historii literackiej innej osoby, która tę historię "wyposaży" w grafikę czy też muzykę. Dowolność pomysłów i rozmaitość projektów jest miło przez twórców portalu widziana. A oto jak zachęca do tego William Shatner:

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram