Forum Trek.pl Newsy Star Trek William Shatner o sporze z JJ Abramsem "To była tylko zabawa"

William Shatner o sporze z JJ Abramsem "To była tylko zabawa"

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 47 total)
  • Author
    Posts
  • Dzikowy
    Participant
    #71341

    Może owo zgorzknienie ma coś wspólnego ze ślubem Jurka Takei?

    Eviva
    Participant
    #71342

    Aleście naskoczyli na faceta, robiąc z niego jakieś zarozumiałe potworzysko, które nabawiło się choroby psychicznej i myśli, że jest Kirkiem 😮

    A facet ma dystans do siebie, ma go też do tej roli, bo nie raz ją sam parodiował (przynajmniej w 2 filmach), wyśmiewając kult, który niektórzy wokół niej wytworzyli

    http://www.youtube.com/watch?v=h1CwZgb_iAI

    Dzięki, Toreth. Choć jedna osoba nie przyłączyła się do tego chóru obszczekującego Shatnera.

    Flashbones
    Participant
    #71347

    [/b]Shatner wcale nie musiałby wystąpić jako Kirk. Nie musiałby wogóle występować. Mógłby współpracować przy scenariuszu, być konsultantem lub czymś w tym stylu. Nie ubliżając spółce Orci&Kurzman pomoc Shatnera bardzo by się im przydała, może w scenariuszu byłoby mniej buraków.

    Masz racje mógłby zagrać np. ojca Kirka lub jakąś inną postać.

    Lo'Rel
    Participant
    #71348

    może w scenariuszu byłoby mniej buraków.

    Eviva, ponieważ, jest to nowy Star Trek, a nie kontynuacja, to o burakach nie może być mowy.

    A Shatner? Zwęszył, że film odnieść może sukces i teraz ratuje własną skórę żeby załapać się przy realizacji 12go Treka. Niech facet się pogodzi z tym, że Trek z jego udziałem już się skończył i nic tego nie powinno zmienić.

    Flashbones
    Participant
    #71349

    Moim zdaniem trzeba dać szanse dla nowych aktorów, a dawnych czas już minął zwłaszcza tych tosowych i nie ma sensu zbytnio ich dalej wciągać na pokład. Shanter może pomagać dla producentów, być konsultantem i tyle, zagrać mógłby, ale ile już można wystarczy, tak samo mógłby zgarać Stewart, ktorego ja bym chętniej zobaczył jeszcze raz w roli Picarda, ale raczej szanse powinno się dać młodszym aktorom.

    Eviva
    Participant
    #71350

    Eviva, ponieważ, jest to nowy Star Trek, a nie kontynuacja, to o burakach nie może być mowy.

    A dlaczego? Jesli ja, powiedzmy, zechcę opisac młode lata Wołodyjowskiego i napiszę, ze był wysokim brunetem, to nie będzie burak? Z Twojej definicji wynika, że nie.

    Zwęszył, że film odnieść może sukces i teraz ratuje własną skórę żeby załapać się przy realizacji 12go Treka.

    Wiesz co, to już taka bezinteresowna złośliwość, że w słowniku ludzi kulturalnych brakuje słów na jej określenie.

    Niech facet się pogodzi z tym, że Trek z jego udziałem już się skończył i nic tego nie powinno zmienić.

    A według mnie powinno. Według mnie psim obowiązkiem Abramsa było wciągnąć go do pracy nad tym filmem.

    r_ADM
    Participant
    #71351

    Według mnie psim obowiązkiem Abramsa było wciągnąć go do pracy nad tym filmem.

    Dlaczego i w jakim charakterze?

    Barusz
    Participant
    #71352

    Eviva, ponieważ, jest to nowy Star Trek, a nie kontynuacja, to o burakach nie może być mowy.

    A dlaczego? Jesli ja, powiedzmy, zechcę opisac młode lata Wołodyjowskiego i napiszę, ze był wysokim brunetem, to nie będzie burak? Z Twojej definicji wynika, że nie.

    (...)

    Jeżeli ogłosisz, że to rzeczywistość alternatywna, że tylko luźno nawiązujesz do arcydzieła Sienkiewicza, to to nie będzie burak.

    Eviva
    Participant
    #71353

    Jeżeli ogłosisz, że to rzeczywistość alternatywna, że tylko luźno nawiązujesz do arcydzieła Sienkiewicza, to to nie będzie burak.

    No to tym bardziej nie widze, co Shatner mógłby tam przeszkadzac - alternatywna, to alternatywna.

    Barusz
    Participant
    #71354

    Popatrz na to o tak, napiszę w punktach, bo to daje większą jasność:1) Kto miał większe zasługi dla Treka, Shatner czy Nimoy? Co to w ogóle za pytanie, obaj są wielkimi, niepowtarzalnymi indywidualnościami w tym uniwersum, obaj zrobili dla niego bardzo dużo, poświęcili mu dużą część życia.2) Więc obaj zasłużyli na to, by godnie się z nim pożegnać, by mieć wielkie odejscie.3) Czy Shatner takie miał? Jasna, cały film Generations.4) Czy Nimoy mu w nim przeszkadzał? Nie.5) Więc niech teraz Shatner nie przeszkadza Nimoyowi, który dostał je o wiele później.

    Eviva
    Participant
    #71355

    A czy Shatner Nimoyowi przeszkadza? Nie przesadzaj, bo słuchać hadko.

    Dlaczego i w jakim charakterze?

    O tym już pisałam i powtarzac się nie będę.

    Barusz
    Participant
    #71356

    Owszem, jeżeli film ma być głównie o młodszej załoge, to ze starszej może być jedna super-gwiazda.

    Xalein
    Participant
    #71357

    William odszedł ze Star Treka w bardzo fajny sposób w ósmym filmie, miał swoje ostatnie 5 minut, a teraz to co robi przy nowej produkcji jest wielką kompromitacją. Dla niejednego trekkera cały ten cyrk w roli głównej z Shatnerem przyćmi jego dokonania. Wtedy Limoy nie zachowywał się tak jak Stary Kirk teraz, a William jest po prostu w mojej opinii zazdrosny o Limoya.

    r_ADM
    Participant
    #71361

    O tym już pisałam i powtarzac się nie będę.

    Ale poza emocjami to tam nic nie ma wiec chcialem sie upewnic.

    A prawda jest taka, ze po drugiej strony kamery Shatnerowi to nie bardzo szlo. Byl pomyslodawca historii i sam rezyserowal najgorzej ocenianą pelnometrazowke spod znaku ST. Jego dzialalnosc poza aktorska zaczela i skonczyla sie na tym filmie. W jakim wiec charakterze mialby pomagac przy scenariuszu?

    Jak powiedzieli juz przedmowcy postac samego Kirka miala okazje na pozegnanie z seria wiec i tu Shatner szukac czego nie ma.

    Silver Phoenix
    Participant
    #71363

    Zasadniczo zgadzam się z Twoim postem - z wyjątkiem tego fragmentu:

    Jego dzialalnosc poza aktorska zaczela i skonczyla sie na tym filmie.

    Chyba jednak nie. Swego czasu R'Cer przypomniał serial "TekWar", źródła internetowe dodają do tego nowele - jako autora podają Shatnera.

    To tak gwoli uściślenia.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 47 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram