Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wieści o spinoffie Spider-Mana

Wieści o spinoffie Spider-Mana

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4497

  Sony oficjalnie rozpoczyna prace nad spinoffem przygód człowieka-pająka, w którym głównym bohaterem ma być Venom, symbiont z kosmosu, doskonale znany fanom przygód Spider-Mana. Scenarzystami filmu zostać mają Paul Wernick oraz Rhett Reese.

  [more]Scenarzyści, zrzeszeni w organizacji o nazwie Zombieland, twierdzą, że ich dotychczasowe relacje z wytwórnią Sony były nienaganne, co dodatkowo ich motywuje. W tej chwili pracują już nad scenariuszem, lecz nie zdradzają, co w nim będzie zawarte. Wytwórnia nadała ich pracom charakter ściśle tajnych.

  W przeciwieństwie do Sama Raimi, reżysera poprzednich części Spidermana, który nie był z kolei fanem Venoma, Wernick i Reese uważają się za jego wielbicieli i przyznają się, że przeprowadzili ostatnio dogłębne badania, by oddać mu sprawiedliwość. Jak powiedział Reese, dokładnie przestudiowali oni 'mitologię' Venoma, jego pojawienie się i wszystko, co z nim związane; wciąż jednak nie uważają się za ekspertów. Niemniej jednak Reese uważa, że dowiedzieli się oni wystarczająco dużo, by wywiązać się ze swojego zadania.

  Przede wszystkim jednak na uwadze scenarzyści mają interes fanów. Przyznali oni, że zadanie nieco ich przeraża ze względu na to, iż każdy wielbiciel człowieka-pająka jest doskonale zaznajomiony z postacią Venoma, dlatego też nie chcą oni ich zawieść.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram