Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wieści o sequelu "Star Trek"

Wieści o sequelu "Star Trek"

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 63 total)
  • Author
    Posts
  • Bartas
    Participant
    #90685

    Najmocniej przepraszam i proszę o wybaczenie 🙂 oczywiście oddam na niego mój głos. P.S. Je też uwielbiam koty 🙂

    Toreth
    Participant
    #90689

    KIM JEST SPOT?

    Ty się pytasz kim jest Spot?

    (Klingońskim Terrorem, trzyma w swych pazurach cały Enterprise, najlepszy łowca w Federacji, a Borg wciąż tkwi w zachwycie nad jego indywidualnością, znany również jest z umiejętności tresowania androidów - to jest Spot, widoczny również w avatarze)

    Nie zapominaj o cudzie zmiany w kota krótkowłosego, a potem w kotkę, mamę uroczych kociątek, która uratowała całą załogę przed dewolucją 😎

    Elvenking
    Participant
    #90691

    To ja bym wolał potomka Kirka 🙂 to by dopiero był nowy TOS 🙂

    P.S. Manul kto to jest Spot? (sygnaturka)

    Jego potomek to chyba za bardzo nie żyje od filmowej trójki.

    😉

    Bartas
    Participant
    #90697

    Wiesz, to nie musi być oficjalny potomek 😉 Na przykład objąłby Entka i w trakcie serialu dowiedziałby się, że jest potomkiem Jamesa T. Kirka 🙂 Tylko musiałby uważać by nie hajtnąć się z jakąś potomkinią 😉

    Barusz
    Participant
    #90699

    ===> http://memory-alpha.org/wiki/Spot 😉

    A co do potomków, to jest pewnie w czym wybierać 😉

    Eviva
    Participant
    #90713

    ===> http://memory-alpha.org/wiki/Spot 😉

    A co do potomków, to jest pewnie w czym wybierać 😉

    Zdaje się jednak, że nie wszystkie są całkiem ludzkie :).

    Bartas
    Participant
    #90716

    Mieszańce 😉

    Elvenking
    Participant
    #90736

    Wiesz, to nie musi być oficjalny potomek 😉 Na przykład objąłby Entka i w trakcie serialu dowiedziałby się, że jest potomkiem Jamesa T. Kirka 🙂 Tylko musiałby uważać by nie hajtnąć się z jakąś potomkinią 😉

    Tak jakby Kirk pukał każdą kosmitkę po drodze... Przecież przez całowanie się chyba nie zachodzi w ciążę 😀 Z resztą na pewno jest jakaś rozwinięta antykoncepcja w XXIII wieku, albo przynajmniej kalendarzyk 😉

    Bartas
    Participant
    #90738

    Nie doceniasz go mój drogi 🙂

    #90940

    Wizja z potomkiem Kirka nie jest zbyt dobra. Scenarzyści filmów to zauważyli dlatego w odpowiednim momencie zabili mu syna, bo nie było co z nim robić.Ja bym chciała zobaczyć coś z czasów pomiędzy ENT a TOS. Wstawić serial w tę dwustuletnią przestrzeń.

    Romek 63
    Participant
    #90946

    Ja bym chciała zobaczyć coś z czasów pomiędzy ENT a TOS. Wstawić serial w tę dwustuletnią przestrzeń.

    Ja tu widzę miejsce nawet na dwa seriale 🙄 Jeden to w tym około 200-letnim okresie o którym wspomniałeś, a drugi to w okresie od roku 2063 ( pierwszy kontakt z Wolkanami ) do roku 2151 ( początek akcji w Entku ) - też prawie 200 lat do wykorzystania 🙄

    Toreth
    Participant
    #90950

    Ja bym chciała zobaczyć coś z czasów pomiędzy ENT a TOS. Wstawić serial w tę dwustuletnią przestrzeń.

    A ja nie. ENT pokazał, że cofanie się w czasie to wkraczanie na pole minowe i można się nieźle nadziać. O ile mogłoby być ciekawie, to nie ma co liczyć na to, że scenarzyści nie pokopaliby kanonu. Zdecydowanie wolę dowiedzieć się, co było po Dominion Wars (co prawda "dalszy ciąg jest w książkach, ale co serial, to serial).

    Manul
    Participant
    #90953

    Jedno jest pewne. W nowym serialu musi być więcej Wolkan, androidów i jakiegoś kota też możnaby dorzucić.Jestem bardzo niewymagającym odbiorcą 😀

    Romek 63
    Participant
    #90957

    Rzeczywiście jak na XXIII wiek to androidów jest tam stanowczo za mało 😀 A więcej Wolkan owszem, też mogłoby być. Pies był w Entku więc w nowym serialu kot - czemu nie ;D

    Bartas
    Participant
    #90958

    I Ferengi 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 63 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram