Forum Trek.pl Newsy Star Trek Wesley ponownie w Star Treku

Wesley ponownie w Star Treku

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3629

  Świetna wiadomość dla fanów Wesleya Crushera - postać odgrywana przez Wila Wheatona wraca do świata ST. Na szczęście dla osób nie przepadających za tym bohaterem TNG (których, mam wrażenie, jest więcej), nie pojawi się on w filmie ani serialu. Będzie występował w Star Trek: The Tour.

  [more]Komandor porucznik Wesley Crasher, zastępca głównego inżyniera pojawił się na USS Titan w otwartym niedawno w Long Beach, w Californi Star Trek: The Tour. W tym interaktywnym widowisku fani znajdą wiele atrakcji, między innymi wielką wystawę z kostiumami, przedmiotami i modelami okrętów z wszystkich seriali i filmów. Będą mogli zwiedzić mostki dwóch okętów Enterprise - NCC-1701 oraz NCC-1701-D - i zrobić sobie zdjęcie w fotelu kapitańskim. Zajrzeć można również do kajuty kapitana Picarda i do ambulatorium dr Crusher. Dostępne są też cztery symulatory lotu i możliwość wystąpienia w wybranym przez siebie odcinku Star Treka. W jaki sposób? Dzięki połaczeniu bluescreena, teleprompterów i efektów komputerowych - fani będą mogli zagrać w duecie z takimi legendami jak Spock czy McCoy.

  W Star Trek: The Tour pojawi się jeszcze jedna dobrze znana fanom postać. Tim Russ wystąpi w swojej roli z Voyagera, czyli ponownie wcieli w Tuvoka.

  Star Trek: The Tour po pobycie w Long Beach będzie wędrować po innych miastach Stanów Zjednoczonych. W najbliższej przyszłości trafi do Los Angeles, Minneapolis, Chicago i Detroit.

  Oryginalne informacje można znaleźć tu i tu.[/more]

  Pah Wraith
  Participant
  #56172

  Świetna wiadomość dla fanów Wesleya Crushera

  He he he... dobre 😉

  Piotr
  Keymaster
  #56173

  Nie moglem sie powstrzymac. 😉

  Gosiek
  Participant
  #56175

  A mogło być tak pięknie... 😛

  lszekg
  Participant
  #56176

  pięknie to będzie dopiero wtedy gdy w tedy będzie lepiej.

  krisbaum
  Participant
  #56252

  Świetna wiadomość dla fanów Wesleya Crushera - postać odgrywana przez Wila Wheatona wraca do świata ST.

  Przypomina mi się początek z polskiej wersji kreskówki "Kurczak Mały":

  "O Jezu nie! No przecież ludzie zaczną wychodzić z kina!"

  😀

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram