Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Weekend z Research and Development

Weekend z Research and Development

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Ugand
  Participant
  #8262

  Dołączona grafika

  Admirałowie oraz Mistrzowie Dahar!

  W naszej cotygodniowej karuzeli różnych wydarzeń, w końcu czas przyszedł na weekend z Research and Development! Od dziś, godziny 17:00 do poniedziałku, 18:00, wszystko związane z produkowaniem przedmiotów dostaje kopa na rozruszanie.

  Wszystkie paczki, gdzie można uzyskać materiały R&D będą pozwalały na uzyskanie dodatkowych 25%, zaś nagrody otrzymywane za pomyślne ukończenie kolejek PvE (Normal, Advanced i Elite) wzbogacone zostaną o szansę na katalizatory. Podobnie rzecz się ma z punktami, gdzie można zbierać surowce (czyli mapy do gry solo, z wyłączeniem Foundry), dadzą z siebie wydłubać dodatkowe 2 materiały oraz 10 rudy dilitu, a nawet katalizatory.

  Ponadto, wszystkie projekty produkcyjne nagradzane będą dodatkowymi 50% doświadczenia R&D w danej dziedzinie.

  snowman
  Participant
  #120713

  W kalendarzu widnieje informacja, że event rozpocznie się dziś o godzinie [color=#b22222;]17.00[/color] a zakończy w poniedziałek o godzinie [color=#b22222;]18.00[/color]. Niedawno w Stanach zmieniano czas na letni. U nas taka zmiana nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu.

  Ugand
  Participant
  #120714

  poprawiłem czasy. dziwni są ci amerykanie, wszystko muszą mieć po swojemu. cała UE używa układu SI i zmienia godzinę tego samego dnia.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram