Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Wcześniejszy dostęp do Free-to-Play

Wcześniejszy dostęp do Free-to-Play

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Lafiel
    Participant
    #102876

    Darmowe okręty dla Silver są przyznawane przy pierwszych dwóch awansach. Na poziomach 30 i 40 otrzymuje się już tylko zniżki (50%), a okręt trzeba kupić za Dilithium.

    Tak, wiem ale kolega dobił 45 lvl i nadal miał okręt za darmo 😉

    Slawek
    Moderator
    #102878

    No to widocznie nie wszystko jeszcze działa jak powinno. 😉 Korzystajcie tym samym póki możecie, bo o Dilithium w grze niestety nie jest łatwo.

    Reyden
    Participant
    #102879

    W ogóle system walutowy jest średnio przemyślany - elementy do statków jak i same statki tylko za Dilithium , wyposażenie AT na szczęście jest za EC .Tylko co z tym latinum - wygląda na to że na razie jest do niczego - sam wygrałem coś koło 5k latinum w Dabo ( swoją drogą wygrywa się bardzo łatwo - ciekawe jaki Ferengi by na to pozwolił , chciał bym mieć tak częste wygrane w totka ) .Z okrętami darmowymi na pierwszych 2 rangach to mnie zmartwiłeś , dobrze że dalej jest upust 50% .

    Silver Phoenix
    Participant
    #102880

    Porozmawiaj z barmanami u Quarka. Jeśli dobrze pamiętam, za latinum można było kupić u nich np. holoemitery sprawiające, iż federacyjny okręt wyglądał jak kardasjański 🙂

Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram