Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wciąż brak decyzji w sprawie Caprici

Wciąż brak decyzji w sprawie Caprici

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3943

  Mark Stern, wiceprezes kanału SCI FI Channel powiedział niedawno reporterom, ze nie podjęto jeszcze decyzji czy Caprica, będąca wstępem do wydarzeń oglądanych w BSG, zostanie puszczona jako film telewizyjny czy pierwsza cześć serialu.

  [more]Mowa o dwugodzinnym filmie - Stern rozważa czy jego rolą będzie pilotowanie serialowi, czy zostanie on uznany za niezależną produkcję.

  Akcja Carprici dzieje się na tytułowej planecie, 51 lat przed wydarzeniami znanymi z Battlestar Galactica, zaś jej akcja skupia się na życiu dwóch rodzin - Adama oraz Graystone. Każda z nich doświadcza tragedii, co doprowadza Graystone'ów do wynalezienia technologii, która zaważy na przyszłości Kolonii.

  W przeciwieństwie do BSG, akcja przeniesie nas do świata podobnego do naszego. Nie będzie żadnych statków kosmicznych, latających samochodów; według autorów będziemy mogli utożsamiać się z mieszkańcami owej planety.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram