Forum Fandom Star Trek CCG WASZE ULUBIONE KARTY

WASZE ULUBIONE KARTY

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Participant

W tym topicu prezentujcie karty które lubicie, o ktorych marzycie, którymi najchetniej gracie, jednym słowem niech to będzie The Best Of Players Choice.

Więc po namyśle od czegoś trzeba zacząć więc przedstawie coś ode mnie:

Dołączona grafika

Legendarny Kapitan w swej alternatywnej wersji jest chyba znacznie bardziej pociagajacy do grania dla wszystkich ktorzy wolą Vadera od Luka a przy okazji lubia dokopać nieco np KLingonom. Swietna karta zwlaszcza download Tantalus Field, co prawda nie da sie go zglaszac na Terran Rebelion HQ za darmo ale są inne sposoby...szkoda ze nie stopuje kobiet ale i tak jest jednym z moich ulubionych dowódców.

I. Thorne
    Participant

Moja ulubiona karta to Borg Ship Dilemma.

Dołączona grafika

Praktycznie zawsze, gdy zostanie odkryta niszczy swego odkrywcę (a na Maraudera to była duuuża strata 🙂

Jeśli chodzi o postacie to Ruk, android z MM. Siła 16 to chyba wystarczy za komentarz. To że jest z innych czasów to nie problem.

Dołączona grafika

Gosiek
    Participant

Ja na razie mogę zaprezentować minizestaw ulubionych kart klingońskich, który wygląda tak:

Dołączona grafika

Jak znajdę chwilę, to postaram się zamieścić podobny dla federacji. ;>

GWYNBLEIDD
    Participant

No coz ja zaprezentuje swoja ulubiona/pierwsza karte bajoranska 😉 licze ze niedlugo nie bedzie jedyna moja ulubiona karta ;P

Dołączona grafika

ashka
    Participant

W tym topicu prezentujcie karty które lubicie, o ktorych marzycie, którymi najchetniej gracie, jednym słowem niech to będzie The Best Of Players Choice.

Ulubionej karty nie mam, wymarzonej rowniez niet (moim marzeniem bylo zrobienie grywalnych Borgow, mission accomplished ;)), za to jest sporo kart, ktorymi czesto gram.

Karty ktore mam praktycznie w kazdej talii, nie potrafie bez nich grac, zycie traci sens a gra smak (albo odwrotnie), bez wzgledu, czy to Borg deck czy nie to:

1. Q's Tent (z QC) -- najlepszy side deck, jaki ta gra stworzyla, a przy okazji sliczna, zielona karta i najwiekszy common tej edycji 😆

2. Barclay's PD -- ultimate mass killer z niedocenianej premierki

No i zawsze w talii mam... Engage Shuttle Operations ! (bodajze z AU) .... ZAWSZE! .... i'm so scarry ^_^.

A karta ktora bym chetnie zagrala to Gift of the Tormentor (z QC), niestety, po lekturze obecnych zasad nie mam pojecia, jak ta karta wygrac gre (a kiedys sie dawalo 😆 )

edit:

What is the WORST card in Star Trek: CCG?

^_^ polecam, mozna sie przynajmniej posmiac ^_^

http://www.xs4all.nl/~ldp/COTD/STC_042.html

OCampa
    Participant

moją ulubioną kartą jest Future Enterprise z wiadomych względów, natomiast najładniej wygląda świecący Defiant z reflections 🙂 i ogólnie sporo karty z reflectionas.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram