Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

Wasze Gadżety ze Star Treka

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 172 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #106473

    Ile kosztuje taka koszulka?

    Koszulki z SW stały w zeszłym roku po około 60 zł, Star Trek pewnie też w podobnych cenach.

    Koszulki ze Star Wars i z 007 też już u nich kupowałem. Trekowa na razie w tej jednej wersji, choć po cichu liczę, że inne też rzucą. Cena to 59,99 PLN.

    Lo'Rel
    Participant
    #106496

    Jak kupujesz Rolexa po 10 zł.

    Nie kupuję Rolexów w przejściach podziemnych. Jeżeli duża, znana siecówka wykorzystuje znaki towarowe bez stosownej licencji i nikt tego nie zauważa, to dlaczego ma to być mój problem?

    Ale nieważne, nie dam się wciągnąć w dyskusyjne głębiny Barusz.

    Cena standardowa, wzór bardzo fajny, koszulka będzie moja. 🙂

    Salamandra
    Participant
    #106497

    Przeglądałam stronę Reserved, wydaje mi się, że dośc wnikliwie i nie znalazłam żadnej Trekowej koszulki. Czy to jest jakaś najnowsza kolekcja czy moze pozostałość po porzedniej?

    Lo'Rel
    Participant
    #106511

    Kolekcje proponowane w internecie nie zawsze pokrywają się z ofertą w sklepach.

    Jamjumetley
    Participant
    #106547

    Tymczasem w Reserved:

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    fluor
    Keymaster
    #106548

    Aż się przejdę poszukać 🙂

    Salamandra
    Participant
    #106553

    Byłam w Reserved, dowiedziałam się, że koszulki były, ale się zmyły, a teraz mają Batmana. Wobec tego Trek był w poprzedniej kolekcji? Chyba będę musiała przejechać się do Lublina.

    zdarom
    Participant
    #106615

    Wczoraj na TV4 w programie Galileo prowadzący miał koszulke ze spokiem. Wydawało mi się że to koszulka o jakich poszecie.

    biku1
    Participant
    #106791

    Byłam w Reserved, dowiedziałam się, że koszulki były, ale się zmyły, a teraz mają Batmana. Wobec tego Trek był w poprzedniej kolekcji? Chyba będę musiała przejechać się do Lublina.

    Akurat w Szczecinie koszulki z ST dopiero się pojawiły. Przynajmniej w sklepie przy Turzynie nie wiem jak w 3 pozostałych.

    Tak więc w innch miastach jeśli jest kilka sklepów Reserved to pewnie można nadal w którymś dostać jakąś koszulkę z tej serii.

    Bo z tego co zauważyłem to nie we wszystkich "na raz" jest to samo.

    Lo'Rel
    Participant
    #108341

    A propos, koszulki dorwałem oczywiście, w sierpniu w Gdańsku.

    Ale ja o czym innym. Nie do końca to może gadżet, ale póki co tematu nie będę zakładał nowego. Trochę tajemniczo zaprezentuję to oto zdjęcie o wielce zastanawiającym 😉 tytule: już wkrótce... under construction 😉

    Dołączona grafika

    Zabawa w odgadnięcie co to, nie powinna sprawić nikomu problemu. Dodam tylko, że prace są na znacznie bardziej zaawansowanym etapie.

    Piotr
    Keymaster
    #108342

    Makieta mostka?

    Lo'Rel
    Participant
    #108344

    Bingo 😀

    LIBERTO
    Participant
    #108345

    sovek?

    Lo'Rel
    Participant
    #108346

    Jest inny okręt który sobie ukochałem.

    Jamjumetley
    Participant
    #108352

    Intrepid przecie... 😉

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 172 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram