Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

• This topic has 133 replies, 34 voices, and was last updated 1 year ago by invent.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 134 total)
  • Author

Elvenking
    Participant

Może nie do końca Trek, ale chyba się łapie 🙂

Gra w kamień, papier, nożyce, jaszczurkę i Spocka 😉 Dostałem pod choinkę.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Piotr
    Keymaster

Boskie. Dostałbym śmiechawki po otwarciu takiego prezentu. 😉

Cross
    Participant

Też na Gwiazdkę dostałem kubek. Biały.Dopiero po wlaniu wrzątku wyświetlają się na nim facjaty wszystkich kapitanów 🙂

Manul
    Participant

Kto widzi pentagram na prezencie Elvenkinga ręka do góry!A poważnie... Idę zbesztać swoich krewnych za tegoroczne prezenty.

pumax
    Participant

Elvenking świetny prezent, zazdroszczę :D!

Ja zaś dostałam od koleżanki, która jest zresztą jubilerem, wisiorek i rękawiczki zszyte w ten sam symbol Spocka 🙂 Trochę ciężko w nich się śnieżki lepi ale co tam 😀

Dołączona grafika

zdarom
    Participant

Ja dzisiaj zamówiłem u nowego znajomego Bat'leth, nie wiem gdzie i po ile normalnie można go dostać ale "mój" kował krzyknął sobie około 400 zł. Dokładna cena wyjdzie później. będzie pięknie wyglądał na ścianie, jak mi zrobi to wrzucę fote.

Vashar
    Participant

Witam,Czy ktoś z Was dysponowałby gadżetami - replikami urządzeń trekowych do charytatywnego wypożyczenia na kilka dni? Przede wszystkim chodzi mi o jak najbardziej zbliżony do oryginału trikorder, fazer, disruptor. Interesuje mnie też mundur TOSowy (jak najlepsza replika) bez znaczenia czy mundur kobiecy czy męski, byleby na dorosłą osobę . 🙂 Repliki byłyby użyte podczas non-profitowej sesji zdjęciowej. ;)Jakby ktoś był zainteresowany współpracą to zapraszam na priv.Vashar

Jamjumetley
    Participant

Patrzcie co ma na stanie sieć polskich sklepów Reserved 😀

Dołączona grafika

Match
    Participant

Lecę do sklepu, dzięki! 😀

Lo'Rel
    Participant

Matko i córko, pewnie już nie będzie jak tam wpadnę.

Dalek
    Participant

Pewno znowu z naruszeniem praw autorskich, jak to reserved ma w zwyczaju 😉

Salamandra
    Participant

Nie spodziewałam się tego po sieciówce i to jeszcze w Polsce. Ile kosztuje taka koszulka?

Lo'Rel
    Participant

Pewno znowu z naruszeniem praw autorskich

Nie nasz problem, grunt, że tshirt bombowy 😀

Koszulki z SW stały w zeszłym roku po około 60 zł, Star Trek pewnie też w podobnych cenach.

Barusz
    Participant

Jak kupujesz Rolexa po 10 zł. w przejściu podziemnym, to to też jest "nie nasz problem"? ;>

Eviva
    Participant

Pewno znowu z naruszeniem praw autorskich, jak to reserved ma w zwyczaju 😉

A może akurat właśnie nie?

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 134 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram