Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

Wasze Gadżety ze Star Treka

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 134 total)
  • Author
    Keymaster

Można zamówić?

Właśnie?

Eviva
    Participant

Kochana, radzę się zastanowić. Możesz uczciwie zarobic od konfraterstwa.

Troi
    Participant

Można zamówić?

Myślę, że można 🙂 Tylko muszę je dokończyć. Pomalować, zalakierować, założyć bigle, bo akurat te są przygotowane pod zrobienie kolczyków, ale przewiduję i pod broszkę. A te z drutu mogę zrobić od ręki.

Ładnie wyglądają. Odlewy czy wycinane laserowo (pytam z zawodowej ciekawości 🙂 ) ?

Wycinane laserowo

Eviva
    Participant

No to ja zamawiam! TOSowe kolczyki, wycinane laserowo, nie te z drutu, bo nie pasują mi do anturażu 🙂

Silver Phoenix
    Participant

Tego... Zamawiać to ja bym sugerował jednak na prv. Jakby nie było, kształt komunikatorów jest raczej zastrzeżony, wiecie - prawa autorskie itp. itd... Po co ktoś ma potem węszyć i zadawać trudne pytania w stylu: "a licencja na wyrób jest?"Licho nie śpi 🙁

Troi
    Participant

Dokładnie. Nie chcemy mieć później nieprzyjemności z czyjejkolwiek strony.

The D
    Participant

Po co ktoś ma potem węszyć i zadawać trudne pytania w stylu: "a licencja na wyrób jest?"

Tak szczerze mówiąc prędzej niż pytania od Paramountu o licencje spodziewałbym się pytania o podatki od rodzimego Urzędu Skarbowego 😉

Wczoraj wymieniłam się prezentami gwiazdkowymi z moim chłopakiem. On wraca do domu na święta, więc wyszło nam wczoraj. Oto co dostałam (pierwszy prezent od niego na Boże Narodzenie):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Seria Johnny Lightning, Legends of Star Trek

Series Two, RED ALERT!

U.S.S. Enterprise NCC-1701... WITH BATTLE DAMAGE!.

Nie mogę się na niego napatrzeć. Jest wspaniały!

PS. Tak, naszywko-przyklejka jest z innej serii, ale oni tak to dodają, w celu: "zbierz je wszystkie".

r_ADM
    Participant

...battle damage. A ja myslalem, ze to brud po prostu ;P

Cross
    Keymaster

W sumie podobne ślady ma McCoy na awatarze Archarachne 🙂

No teraz się będą nabijać 😛 A pewnie jakby mieli, to byłoby: patrz, on ma wyrwy w poszyciu! Kadłub jest nieszczelny... Łaaaa... :PCross: To mu tylko dodaje uroku. I okrętowi i McCoyowi :D.PS. Z bliska na tym szarym widać srebrne kratki jakoby miał to być szkielet okrętu.

Tom_Logan
    Participant

Oj tam nie przejmuj się po prostu chcieli by taki mieć 😉

Nie przejmuję się. 😉 To mój pierwszy "mały kawałek plastiku" ze ST i będę się nim zachwycać ile wlezie. ;D

Manul
    Participant

Archarachne,Jest piękny. A jeśli ja dostanę coś gorszego od swojego to będzie miał biedak przechlapane... Ja mam tylko nędzny breloczek, ale i tak się nim chwalę wszem i wobec 😀

Elvenking
    Participant

Jak dla mnie wygląda trochę jak krowa z tymi ciapkami 😀 :DŻartuję, śliczny jest 🙂

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 134 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram