Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

• This topic has 133 replies, 34 voices, and was last updated 1 year ago by invent.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 134 total)
  • Author

Elvenking
    Participant

Ja bym chciał przypinkę-komunikator z TNG ^^ Ale nigdzie ładnej nie widziałem.

Lo'Rel
    Participant

Ja swoją (DS9/VOY) dorwałem na Allegro jakieś 2 lata temu, nowiuśka i chyba za 30 zł o ile pamiętam. Zdjęcie dodałem wcześniej. Ale faktycznie od jakiegoś czasu nie widziałem nic interesującego.

Eviva
    Participant

Ja bym chciał przypinkę-komunikator z TNG ^^ Ale nigdzie ładnej nie widziałem.

Spróbuj na ebayu. Rejestracja darmowa, ceny nieprzesadzone.

Elvenking
    Participant

O komiksie na forum już wspominałem gdzieś chyba, natomiast niedawno dostałem w prezencie książkę "Quotable Star Trek - cytaty na wszystkie życiowe tematy i każdą okazję z seriali i filmów od TOS do FC.

Dołączona grafika

Lo'Rel
    Participant

Ja natomiast kończę malowanie mojego nowego modelu - Maqui fighter. Jak będzie gotowy, to wrzucę fotkę 🙂

pumax
    Participant

Troi świetne kolczyki, aż bym sobie przebiła ucho żeby taki nosić :DMoja kolekcja na chwile obecna składa się jedynie z kilku papierowych modeli ale pracuje nad tym ;)Obecnie szyję sobie strój Borga (straaasznie dużo roboty z tym). Jak skończę to na pewno się pochwalę o ile będzie czym ;))

The D
    Participant

Koniecznie zapraszamy na następna Treksferę. Wreszcie na dobre zasymilujemy tych zarozumiałych szturmowców 🙂

Lo'Rel
    Participant

Tak jak obiecywałem poniżej kilka fotek mojego nowego nabytku: Maqui Fighter 🙂

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zasadniczo jest skończony, muszę tylko pomalować podstawkę i ewentualnie jeszcze kilka drobiazgów. Teraz zabieram się za odnowienie Voyagera, po dziesięciu latach zasłużył sobie na renowację. Jak skończę, też się pochwalę 😛

Eviva
    Participant

Na następnej TSF będę w TOSowym mundurze - czy raczej, czymś, co będzie go od biedy przypominać. Muszę stale o tym myśleć, bo niestety, jak mam się w tym pokazac, to muszę schuść...czyli zwąźć...

Romek 63
    Participant

To chyba przyjadę z ciekawości żeby Cię w tym mundurze zobaczyć 🙄

Eviva
    Participant

To chyba przyjadę z ciekawości żeby Cię w tym mundurze zobaczyć 🙄

Oj, to muszę bardzo schudnąć, jeśli specjalnie dla mego widoku ma ktoś przyjechać 😆

Troi
    Participant

Pierwsze z moich trekowych kolczyków powędrowały do żony wolkańskiego ambasadora w Szczecinie, więc postanowiłam zrobić drugie wraz z zawieszką. Tym razem zlutowane (dzięki mężowi), a nie skręcone końce drutu. Dziękuję za miłe słowa odnośnie wcześniejszej pary kolczyków 🙄 A do tych którzy tu i ówdzie niezbyt pochlebnie wypowiadali się o moich drutach: lepiej mieć druciany komunikator niż nie mieć go wcale.

Dołączona grafika

A w najbliższym czasie będę kończyła te komunikatory 🙄

Dołączona grafika

Eviva
    Participant

Można zamówić? Oczywiście TOSowy. Płacę jak za prezydenta.

Lo'Rel
    Participant

Ja bym ten tosowy chciał :)biżuteria, tak jak poprzednia, świetna.

Silver Phoenix
    Participant

Ładnie wyglądają. Odlewy czy wycinane laserowo (pytam z zawodowej ciekawości 🙂 ) ?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 134 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram