Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

This topic contains 133 replies, has 34 voices, and was last updated by  invent 1 year ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 134 total)
  • Author

Dzikowy
    Participant

Cross
    Participant

Dołączona grafika

Konstrukcja sprzed roku podczas etapu pracowania w szkolnej świetlicy 🙂

The D
    Participant

The D, imponująca kolekcja modeli.

Prawie wszystkie to kilkunastocentymetrowe maleństwa, ale i tak każdy gość wie, że wchodzi do mieszkania trekkera.

Lo'Rel
    Participant

Wielkość wielkością, sam chciałem swego czasu zebrać te małe cudeńka, ale miejsca jak już pisałem brak. W każdym razie robi wrażenie, w ogóle fajnie wyeksponowane. Moje tak upchnięte jeden pod drugim i już tego efektu nie ma.

Manul
    Participant

Vashar,Skąd Ty masz taki fajny zegarek?

Toreth
    Participant

Toreth to ona, zresztą świadczy o tym plakat Rikera w sypialni 😉

Bo... bo... bo... nigdzie indziej się nie mieści!

Poważnie, miał być w dużym pokoju, ale na żadnej ścianie nie mam tyle miejsca 😆

Kiedyś też miałam kalendarze naścienne (inne foto na każdy miesiąc), ale to było z 10 lat temu. Potem przestali ciekawe drukować, a teraz - po 2 przeprowadzkach gigantach - już ich na pewno nie mam.

A, zapomniałam, mam jeszcze kilka gier. Ostatnio odświeżam sobie Away Team 🙂

Dzikowy
    Participant

Kiedyś też miałam kalendarze naścienne (inne foto na każdy miesiąc), ale to było z 10 lat temu. Potem przestali ciekawe drukować, a teraz - po 2 przeprowadzkach gigantach - już ich na pewno nie mam.

No nie wiem. Tami dostała w prezencie kalendarz z erotyką z waz greckich. Poza tym jest mały, więc się mieści 🙂

Toreth
    Participant

Hmmm 😕 Nie za bardzo rozumiem kontekst tej wypowiedzi w odniesieniu do mojej.??

Vashar
    Participant

Vashar,

Skąd Ty masz taki fajny zegarek?

Wygrałem w konkursie wiedzy na konwencie organizowanym przez POGF parę lat temu. 😉

Manul
    Participant

Vashar,Zazdroszczę. Ja przekopałam allegro w jego poszukiwaniu...szkoda. Ładna pamiątka.

Troi
    Participant

Nasza tzn. moja i męża mała kolekcja trekowych gadżetów, w tym jedno małe rękodzieło kolczykowe 😉 Mamy nadzieję, że po tegorocznej Trek Sferze się powiększy 🙂

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kolczyki naprawdę świetne 🙂

Michrz
    Participant

Kolczyki rzeczywiście fajne - dość oryginalny gadżet. Nie wiem jak na żywo, ale na zdjęciu Enterprise-D prezentuje się rewelacyjnie. 🙂

Lo'Rel
    Participant

Rzeczywiście kolczyki robią wrażenie.

Manul
    Participant

Troi, a może zacznij sprzedawać takie kolczyki. Ja sama bym kupiła dwie pary. Od dawna poluję na trekową biżuterię i albo ceny są niesamowicie wysokie, albo same gadżety są przekombinowane do granic absurdu. Takie kolczyki są idealne. Serio, serio.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 134 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram