Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

Wasze Gadżety ze Star Treka

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 172 total)
  • Author
    Posts
  • #86906

    Skąd wszyscy (czyt. u 2/3 osób na razie widziałam) macie ten otwieracz do butelek?

    Barusz
    Participant
    #86907

    Było to kiedyś w Newsach 😉

    biku1
    Participant
    #86908

    @Toreth bardzo fajne masz te plakaty. 🙂

    Kiedyś miałem jeszcze kalendarz ale gdzieś mi się niestety zapodział. 🙁

    Poza tym widzę, że ja chyba w trochę "innym kierunku" poszedłem z gadżetami z ST.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafikaDołączona grafika

    Piotr
    Keymaster
    #86911

    Topic trafił do odpowiedniego działu.Niedługo postaram się też coś zamieścić. 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #86912

    biku1, a tej kolekcji akurat zazdroszczę :)Fluor, zobaczymy co da się zrobić 😛

    Romek 63
    Participant
    #86917

    Skąd wszyscy (czyt. u 2/3 osób na razie widziałam) macie ten otwieracz do butelek?

    Ja kupiłem w Poznaniu - w Starym Browarze jest taki sklepik z gadżetami różnymi 🙄

    The D
    Participant
    #86921

    Zlustrowałem kiedyś sklep Toys4boys w Złotych Tarasach, ale otwieracza nie znalazłem. Widać w Warszawie wykupili, albo mają tylko przez internet.Zdjęć mojej kolekcji dzisiaj nie dam, bo jestem u rodziców. Poza tym najważniejszy element - kolekcja modeli - jest jakoś wyjątkowo niefotogeniczna. Półka na której stoją jest jakoś tak umieszczona, że przy użyciu dostępnych mi źródeł światła (słońce, żyrandol, lampa w amatorskim aparacie) za każdym razem wychodzą nienaturalnie cienie albo kolory.Oprócz modeli moja trekowa kolekcja zawiera:- bardzo ładne (i bardzo przepłacone) wydanie TAS- azjatyckie wydanie DS9 (nie jestem do końca pewien, czy oryginalne)- steelbook z ST XI- komiks Countdown- kubek z logo gwiezdnej floty- koszulki (też nieoficjalne)- kalendarz eMPIR-u- przypinkę/komunikator w stylu DS9

    Lo'Rel
    Participant
    #86983

    Tak jak obiecałem, wrzucam zdjęcia moich zbiorów.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Moje modele, Kirk i Spock (trochę się błyszczą od lampy błyskowej 🙂 ) między trekami inne modele, bardzo leciwe i nie moje.

    Dołączona grafika

    Przypinki.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Mój zeszycik z wycinkami, stary jak świat - okładka i jedna ze stron.

    Dołączona grafika

    Skromna jak na razie, ale szybko rozszerzająca się kolekcja filmów i soundtrack z ostatniego Treka.

    Dołączona grafika

    Wnętrze szafki 🙂 zrobione miliony lat temu.

    Zasadniczo to tyle, jest jeszcze kilka pisemek i dwa modele papierowe, które sam zaprojektowałem.

    Elvenking
    Participant
    #86988

    Modele super, szkoda, że takie chaotycznie poupychane na półce. Nie ma gdzie godnie wystawić? Bo kolekcja na prawdę robi wrażenie 🙂

    Lo'Rel
    Participant
    #86990

    Póki co jest właśnie problem z miejscem i na chwilę obecną nie mam dla tej floty nic lepszego do zaproponowania. I tak starałem się ułożyć je według jakiegoś klucza, ale jak miejsca mało to trudno coś wymyślić. Być może wkrótce się to zmieni.

    Tom
    Participant
    #86991

    Ja miałem kiedyś plastikowe modele (m.in. DS9, Ent-E, Excelsior), ale teraz chyba są w piwnicy, ale nawet nie wiem. Ostatnio dostrzegłem na dnie szuflady podkładkę pod myszkę w kształcie voyagerowego komunikatora (sprzedawali 100 lat temu w empiku), ale jej nie ekshumowałem. ;P

    Eviva
    Participant
    #86992

    Ja miałem kiedyś plastikowe modele (m.in. DS9, Ent-E, Excelsior), ale teraz chyba są w piwnicy, ale nawet nie wiem. Ostatnio dostrzegłem na dnie szuflady podkładkę pod myszkę w kształcie voyagerowego komunikatora (sprzedawali 100 lat temu w empiku), ale jej nie ekshumowałem. ;P

    Wszystko w czambuł możesz mi sprzedac - zapłacę żywą gotówką.

    Vashar
    Participant
    #87001

    To może i ja się pochwalę... 😉

    Co prawda moje zbiory nie są jakieś imponujące, jednak mają sporą wartość sentymentalną. 🙂

    Dołączona grafika

    Model USS Enterprise - E

    Dołączona grafika

    Przypinki: z konwentu 2003 oraz KMOA ;> komunikator zrobiono jeszcze w POGFie 😉

    Dołączona grafika

    Książki...

    Dołączona grafika

    Przykładowe karty CCG 🙂

    Dołączona grafika

    Kaseta magnetofonowa z soundtrackiem z ST III... chyba mój największy rarytas 🙂

    Dołączona grafika

    Soundtracki: ST IX oraz box z muzyką z TNG

    Dołączona grafika

    Filmy w wersjach reżyserskich 🙂

    Dołączona grafika

    Sezon 2 TNG w bardzo ładnym wydaniu 🙂

    Dołączona grafika

    Zapomniane już w dobie ST Online gierki... A final unity oraz Starfleet Academy

    Dołączona grafika

    Zegarek - Star Trek Nemesis

    Oprócz tego kilka egzemplarzy miesięcznika ST Monthly, kilka fanowskich koszulek i oczywiście najnowszy trek w steelboxie. 🙂

    Pozdrawiam

    Vashar

    The D
    Participant
    #87002

    Popstrykałem dziś trochę fotek. Wybaczcie kurz na półce - świąteczne porządki jeszcze tam nie dotarły 😉 No i ciężko tak to wszystko ustawić, żeby wszystkie modele wyglądały dobrze na zdjęciu.

    Dołączona grafika

    Na początek kwadranty Alfa, Delta i Gamma

    Dołączona grafika

    Na niższej półce kolekcja Enterprise'ów, na górnej inne ziemskie i federacyjne modele.

    Dołączona grafika

    Jeszcze kilka federacyjnych modeli i kwadrant Beta.

    Dołączona grafika

    A tu ostatni nabytek - Reliant i gościnnie Serenity

    Dołączona grafika

    Na koniec trochę innych fantów: DVD z TAS-em, przypinka i dolar liberyjski.

    Lo'Rel
    Participant
    #87004

    The D, imponująca kolekcja modeli.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 172 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram