Forum Fantastyka Star Trek Wasze Gadżety ze Star Treka

This topic contains 133 replies, has 34 voices, and was last updated by  invent 1 year ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 134 total)
  • Author

Elvenking
    Participant

Jeżeli podobny temat był, to przepraszam, użyłem opcji szukaj i nie znalazłem ^^

Wrzucajcie zdjęcia posiadanych przez siebie, trekowych gadżetów - pochwalcie się swoją kolekcją!

U mnie na razie skromnie:

USS Enterprise-A - wersja z filmu Wrath Of Khan.

Dołączona grafika

Kalendarz 2010 z postaciami z XI

Dołączona grafika

Jamjumetley
    Participant

Kurza twarz! Już marzec! Muszę zmienić kartkę w kalendarzu. Był Spock, a teraz McCoy, tyle że TOSowy. Zdjęcia na pewno zamieszczę, ale nie w tej chwili. Czy DVD/VHS też się liczy?

Elvenking
    Participant

Czy DVD/VHS też się liczy?

Wrzucajcie, co macie, aczkolwiek przede wszystkim chodziło mi o modele, figurki, mundury itp - no po prostu gadżety związane z serią 🙂

Toreth
    Participant

Moja kolekcja akurat z mundurów, figurek, ani wielu okrętów (mam tylko Ent-E) się nie składa, mam za to nieco inne skarby.

Plakacior, jeszcze nabyty na Allegro

Dołączona grafika

Enterprise-E z eBaya oraz komunikator z TOS-a, kupiony wysyłkowo przez niemiecką firmę... firma już nie istnieje od lat.

Komunikator pod kółeczkiem ma zegarek, a podczas otwierania światełka migają i z głośniczka wydobywa się ten charakterystyczny dźwięk otwierania komunikatora 🙂

Dołączona grafika Dołączona grafika

Ogromniasty plakacior z Rikerem - miał wisieć w dużym pokoju, ale jest takie wielgachny, że na żadnej ścianie mi się nie mieści, wylądował więc z sypialni.

Dołączona grafika

Autograf - niestety, drukowany. Dostałam z fan klubu Shatnera.

Dołączona grafika

Oraz autograf imienny, autentyczny, pisany własną ręką Alaimo dla mnie - w podzięce za zrobienie mu strony (miałam kontakt z szefową jego fan klubu - a że fan klub nieduży, to i atmosfera była bardzo rodzinna, więc każdy dostawał autograf imienny od aktora).

Dołączona grafika

Kiedyś miałam jeszcze mundur (żółty, bo w grach RPG byłam mechanikiem), ale poszedł na Allegro, bo przeprowadzka wymusiła pozbycie się części dobytku, a mundur to zawsze można nabyć kolejny raz 😉

Match
    Participant

Ja mam otwieracz do browarków w kształcie NCC 1701, holograficzny obrazek NCC 1701-D i combadge'a z DS9

Moja kolekcja wyjątkowo skromnie: otwieracz, komiks Countdown, 3 koszulki (wszystkie nieoficjalne) i kalendarz Empiru.

Lo'Rel
    Participant

No to i ja się pochwalę 😛 siedem modeli, Voyager, nx01, tosowy entek i reliant i entki b,c,e. Figurki Spocka i Kirka z XI, komunikator z Voya, przypinka red squadron, kilkanaście pisemek zachodnich, parę gier, no i może to nie gadżet, ale trzymam jeszcze własną księgę do której wklejałem wszystkie wycinki prasowe jakie dorwałem (zeszyt ma z 15 lat). W wolnej chwili porobię i powrzucam fotki.EDITEnterprise E, nie D

Elvenking
    Participant

Czekam na fotki, bo z opisu brzmi pociągająco :)Sam chciałbym powiększyć kolekcję o jakiś model, najlepiej Entek E. No ale kwestia kasy... ;]ps. Plakaty Toretha wymiatają :ok:

Toreth to ona, zresztą świadczy o tym plakat Rikera w sypialni 😉

Lo'Rel
    Participant

Mam jeszcze w planach jakiś model non federation, klingoński, albo romulański, ale właśnie - kasa. No i uniform i spiczaste uszy, ale to z całkiem praktycznego powodu. Planujemy z paczką zrobić przyszłego sylwestra przebieranego i Spock wydaje się dla mnie oczywisty :PRzeczywiście, plakaty Toreth powalają rozmiarem 🙂

Rozumiem, że pisząc o sylwestrze na forum jednocześnie zapraszasz wszystkich chętnych? 😉

Reyden
    Participant

U mnie to skromnie z gadżetami - mały , papierowy model Borg Cube oraz nie dokończony model USS Prometheus ( sekcja napędowa z deflektorem + jedna z gondol WARP , również z papieru ) - niestety modele dawno trafiły do Sto'Vo'Kor .Przymierzam się do ponownego sklejania modeli - Promek pójdzie na pierwszy ogień . Tak poza tym to mam jeszcze promocyjną płytę dot. ST X rozdawaną swego czasu w kinie Cinema City w Katowicach .Z seriali/filmów/gier to mam tylko Armadę I i Away Team - oczywiście mowa o oryginale , cała reszta to piraty .Może za jakiś czas dołączy do nich STO a wraz z nim jakieś inne gadżety .

Romek 63
    Participant

Ja także mam otwieracz do browarków w kształcie NCC 1701 oraz kubek z Enterprise i koszulkę z emblematem. Mógłbym pokazać na obrazku ale nie wiem jak można ten obrazek z komputera tu umieścić 🙁 Czy jest w ogóle tu na forum taka możliwość ❓ ❓ ❓

Widzę tu tylko opcję umieszczenia ze strony internetowej 😐

Dołączona grafika

No proszę - udało mi się 😆

Reyden
    Participant

@ Romek63Umieszczasz zdjęcie na jakimś hostingu obrazków ( np. imageshack.us ) , a link do niego umieszczasz w tagach IMG ( ikonka wstaw obrazek ) .

Romek 63
    Participant

Dzięki za informację i pomoc - to spróbuję bo jeszcze tego nie robiłem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 134 total)

You must be logged in to reply to this topic.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram