Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Wasi ulubieni kosmici spoza ST

Wasi ulubieni kosmici spoza ST

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 88 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #66531

    To na pewno były tribble. Mam nawet takiego - oczywiście zabawkę. Dostałam od kumpla z Anglii. Sympatyczne stworzonka, tylko strasznie mnożne.

    Tom
    Participant
    #66557

    Headcraby ;>

    Lo'Rel
    Participant
    #66564

    Cyloni. Obcy.

    Astral
    Participant
    #67044

    Moja ulubiona rasa to Asgard 😀 i Zmienni (Odo RoX)

    Kocur888
    Participant
    #75024

    Widma z SGA. Oryginalny jak dla mnie pomysł, i do tego świetny desigin.

    Flashbones
    Participant
    #75043

    Asgardczycy z Stargate i Vorloni, Narneńczycy, Cienie, Walkers of Sigma 957 z Babylon 5

    bajka20
    Participant
    #81362

    Wraith z SGA, Predatory i jeszcze paru innych.

    Manul
    Participant
    #81363

    Alieni, bo mam wrażenie, że są spokrewnieni z moim kotem.

    bajka20
    Participant
    #81365

    O, to masz chyba fajnego kota. Tez bym takiego chciala.

    Manul
    Participant
    #81369

    No cóż, czasami jak się rano budzę i to to na mnie leży to nie jestem pewna czy zaraz nie zaatakuje.Ogólnie to takie nieźle kosmiczne zwierzę.Btw - ci kosmici z Avatara też wydają się być ciekawi. Czekam na film.

    Dzikowy
    Participant
    #81378

    E.T. :wub: Żartuję. Chyba będzie to ksenomorf, ale jeszcze się się zastanowię.

    MalyTraktorek
    Participant
    #81379

    Alien i wookiee... takie wielkie futrzaste Tribble :Dprzez chwilkę wahałam się co do predatora... mój tato uparł się kiedyś że obejrzy to zemną jak byłam jeszcze małym dzieckiem... i w ten sposób moje pierwsze wspomnienia z sci-fi to ludzie obdarci ze skóry zwisający z drzewa do góry nogami. byłam przerażona 😀 ale po latach wracam do filmu doceniając już bez strachu

    Lord Fixer
    Participant
    #81384

    A więc: Wookiee, Twi'lekowie, Chagrianie, Tuskeni, Xenomorphy, Predatory, Cyloni, Obserwatorzy (o ile można ich nazwać kosmitami)

    Jamjumetley
    Participant
    #81393

    Nie da się raczej wymienić jednego gatunku. W każdej serii znajdzie się ulubionego obcego. w Alien i Predator, nie za bardzo jest co się zastanawiać. W Star Wars chyba Wookie. Stargate - Asgard, Wraith i jeden System Lord - Ra. BSG - Cyloni, ale ci oryginalni. Men in Black - obcy od kawy 🙂

    Arkaan
    Participant
    #81488

    Kto by nie lubił xenomorphow, predatorow, i innych znanych nam bardziej obcych :)Ja zatem pozwolę sobie być oryginalnym i wpisać w ten temat Admirała Thrawn'a ze świata StarWars (niebiesko-skóry humanoid, który jako jedyny nie-człowiek miał tak wysokie stanowisko w rangach Imperium)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 88 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram