Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Warszawska Karta Miejska w barwach Trek.pl

Warszawska Karta Miejska w barwach Trek.pl

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #5134

    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadza karty biletowe do komunikacji publicznej, które można spersonalizować - ozdobić dowolnym wzorem. Poniżej propozycja wzorów z Trek.pl dla warszawiaków.

    [more]Wprowadzenie kart imiennych wzbudziło pewne kontrowersje, z racji tego, że do ich utworzenia potrzebny jest nr PESEL. Kodowanie biletów długoterminowych imiennych będzie możliwe jedynie na kartach spersonalizowanych, toteż opór wydaje się być daremny 🙂

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    wyk. Piotr/OmegaOne

    [/more]

    Jamjumetley
    Participant
    #80392

    Ekstra! 😀 Gdyby podobna możliwość personalizacji istniała w Trójmieście...

    perekel
    Participant
    #80408

    Albo w Bydgoszczy... 🙄

    Piotr
    Keymaster
    #80510

    Do trekowych kart dołączyła jedna dla fanów BSG. Mamy nadzieję, że komuś się przyda. 😉

    Cross
    Keymaster
    #80514

    Albo w Poznaniu...

    Vashar
    Participant
    #80539

    Wszystkich, którzy władają klingońskim (z wyboru lub konieczności) proponuję także użycie poniższej grafiki na karcie miejskiej. 😉

    Dołączona grafika

    fluor
    Keymaster
    #80608

    a ja potwierdzę, że napis po klingońsku jest sensowny, nie żadne tam okudowskie sjidj 😉

    btw - w widoku ze strony głównej w newsie grafiki są przeskalowane, oryginalne rozmiary można obejrzeć z poziomu forum.

    fluor
    Keymaster
    #88435

    Co prawda nie mam karty z trek.pl (może Piotr mi to jakoś wybaczy), bo skusił mnie wzór klingoński:

    Dołączona grafika

    Wyrobienie tego było prostsze niż podejrzewałem (być może dlatego, że przeczekałem najdłuższe kolejki).

    Eviva
    Participant
    #88446

    Aż żałuję, że nie potrzebuję karty miejskiej 🙂

    fluor
    Keymaster
    #88453

    Wyrobienie jej nic nie kosztuje 😉

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram