Forum Fantastyka Fantasy i horror Warehouse 13

Warehouse 13

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • Infango
    Participant
    #4775

    No więc Warehouse 13 pilot zaliczony i jakoś tak szczerze nic specjalnego, serial trochę przy głupawy i jakoś tak nudny. Osobiście wolałem serial The Middleman który był opary na podobnych założeniach był dużo lepszy moim zdaniem.

    Dołączona grafika

    Szkoda że go zdjęli ale będzie DVD i seria komiksów.

    Zuza
    Participant
    #75225

    Ot, bajeczka na wakacje - nic ambitnego, ale oglądać się da 🙂

    Cross
    Keymaster
    #75492

    Obejrzałem odcinek pilotowy i - pomijając typowo amerykańskie, płaskie dowcipy w dialogach (naprawdę ich nienawidzę) - nawet da się obejrzeć, ale ja lubię klimaty z artefaktami, to może dlatego 🙂

    Flashbones
    Participant
    #75763

    Całkiem niezły serial, ale nic szczegółnego.

    Cross
    Keymaster
    #75846

    Obejrzałem dwa następne odcinki i niestety strasznie przeszkadza mi żenujący poziom dowcipu w serialu. Lepiej gdyby go w ogóle nie było... :-/

    Zuza
    Participant
    #76015

    Ponoć serial zaczyna się coraz bardziej podobać, brrrrrrr... aż tylu fanów miernych tekstów?Póki co jedyną ciekawą rzeczą są artefakty... i zapowiedź Flanigana 😉

    Piotr
    Keymaster
    #76016

    Dziś obejrzałem piąty odcinek. Nadal nic wybitnego, ale też nie zniechęca. Chyba nowa postać się pojawi - może będzie lepiej.

    Velo
    Participant
    #76069

    Widzialem cztery odcinki.Kiczowate, czasami wrecz meczace... ale jakos mam sile ogladac dalej :PZ drugiej strony wychodze z zalozenia ze czasem trzeba obejrzec troche przecietnych produkcji aby naprawde docenic te dobre.

    Cross
    Keymaster
    #76517

    Szósty odcinek za mną. Ciekawy pomysł z indiańskimi artefaktami, występ Joe Flanigana (Sheppard w SGA), co do reszty: ten sam zarzut co powyżej w postach.Swoją drogą Flanigan idealnie nadawałby się do jakichś prequeli Indiany Jonesa, jest coraz bardziej podobny do Forda, nawet uśmiech ma podobnie krzywy 🙂

    Zuza
    Participant
    #76550

    Nadrabiałam dziś zaległości i myślałam, że nie zdzierżę już pierwszych minut - główni aktorzy są po prostu denni, facet jest obleśny, a babka robi miny a la Giertych :/ Na szczęście chwilę później pojawiły się postacie drugoplanowe i już się dało oglądać.Szkoda, że póki co tylko Claudia została na dłużej.

    Flashbones
    Participant
    #76557

    Ja jakoś nie mogę się przekonać do tego serialu mimo że lubię filmy o artefaktach.

    Cross
    Keymaster
    #76597

    Mam to samo, im dalej tym gorzej. W siódmym odcinku stężenie głupoty scenarzystów przekroczyło moje normy.

    biku1
    Participant
    #76602

    Szkoda, że póki co tylko Claudia została na dłużej.

    Tak , wprowadza sporo życia do Magazynu.

    A ostatnio nawet zapodała najlepszy tekst : "Claudia Donovan. Warehouse 13, Next generation" i volkańskie pozdrowienie ręką. 😉 😆

    .....im dalej tym gorzej.

    Powoli zaczyna wychodzić brak motywu przewodniego. Obecnie mamy konstrukcję odcinków typu "dziwoląg/potwór tygodnia". Część seriali też tak miała w pierwszym sezonie ale całe szczęście potem potrafili się od tego uwolnić lub to rozwinąć. Zobaczymy jak tu będzie, bo na razie to trzeba podchodzić bardzo na luzie do tego serialu.

    Lakme
    Participant
    #76605

    Ja również jakoś nie mogę się w to wbić.

    A ostatnio nawet zapodała najlepszy tekst : "Claudia Donovan. Warehouse 13, Next generation" i volkańskie pozdrowienie ręką

    😀 😀 😀

    sjurek102
    Participant
    #95588

    Oglądałem pierwszy sezon i uczucia mam mieszane, może w drugim sezonie będzie lepiej.Tylko sam magazyn jest imponujący.Lepszy już jest serial '' Haven''.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram