War Zone

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • Nutrilon
    Participant
    #6582

    Mam rangę Lt Commander wykonałem misję na K-7 przerobiłem tutorial w War Zone za który dostałem dilithium potem jeszcze 3 razy zrobiłem to samo by dostać jeszcze więcej dilithium. Problem w tym, że grałem cały czas w misję z Borgami (doki Borgów ?) gdy chciałem wlecieć do innych systemów w war zone nie mogłem - dlaczego o co chodzi ?? Wiem pytanie początkującego, ale chciałbym ogarnąć tą greDrugie pytanie by nie rozpoczynać nowego tematu:Czy opłaca się wymieniać oficerów na mostku ? Jeśli tak to co trzeba brać pod uwagę przy ich zastąpieniu?3.OkrętyGram tacticalem wybrałem krążownik typu constitution - vesper czy to dobry wybór czy można było wybrać coś lepszego ? 4. Wiem jak zarabiać dilithium (tak mi się wydaje dzięki za poradnik) ale mam pytanie jak je mądrze wydawać i na co ?To chyba wszystko jak na ten moment 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #103354

    Warzone to nie cały sektor tylko właśnie układ Kerrat, w którym byłeś. To jest space warzone. Jest też ground warzone w układzie Otha.

    Zarathos
    Participant
    #103355

    Jest tylko jeden system warzone. Poszczególne instancje są dzielone ze względu na ilość graczy i ich rangi, ale każda gra wygląda tak samo.Co do oficerów - ja nie wymieniam, tylko ich szkolę w umiejętnościach jakie potrzebuje. Zazwyczaj jedna grupa wystarczy, trzeba tylko uważać z doborem umiejętności.Taktycy zasadniczo najlepiej spisują się w okrętach taktycznych (Sabre i pochodne), ale krążowniki też nie są dla nich złe. Na niskich poziomach zwłaszcza, bo wtedy jeszcze nie ma aż takiej różnicy między poszczególnymi karierami. Warto pamiętać, że 90% możliwości okrętu to oficerowie mostka, potem idą konsole/uzbrojenie/pola, a dopiero na końcu kapitan i jego umiejętności.Dilitium to jest takie coś co każdy wydaje na coś innego. Warto zbierać od początku, bo jak jest się graczem darmowym to okręty dla kapitana i admirała kupuje się za dilitium. Okręt dla kapitana kosztuje 80 000, dla admirała 120 000. Dla niższych rang są za darmo. Poza tym przydają się do craftingu 0 tworzenie różnych gadżetów jeżeli ktoś chce się tym zajmować albo do kupowania gadżetów, jeżeli się nie chce w to bawić. Poza tym za dilitium można kupować dodatkowych oficerów.Ale tak na prawdę to dilitium jest potrzebne do dwóch rzeczy: crafting i okręty. Reszta się nie liczy, szczególnie że gadżety można kupić za Energy Credits w Exchange i to lepsze niż to, co można kupić za dilitium.A, dilitium można wymieniać na C-Points (po żydowskim kursie) i za te punkty kupować coś w sklepiku Cryptica.Ja osobiście używam ich do craftingu, bo się w to bawię i zbieram na okręty. Sprzęt robię sobie sam, oficerów zazwyczaj dostaję po awansach więc nie cierpię na ich brak.

    Piotr
    Keymaster
    #103356

    Jest tylko jeden system warzone.

    Dwa. Są dwa, Kerrat i Otha, oba do tej samej misji. Zależy po protu czy wolisz walkę w kosmosie czy na ziemi.

    Nutrilon
    Participant
    #103358

    W takim razie jakie umiejętności są przydatne na okręcie ?? Dla mojego poziomu ??

    Silver Phoenix
    Participant
    #103360

    Warto zbierać od początku, bo jak jest się graczem darmowym to okręty dla kapitana i admirała kupuje się za dilitium. Okręt dla kapitana kosztuje 80 000, dla admirała 120 000.

    Okręt dla kapitana też jest za darmo. Dziś awansowałem - nie wydałem dilithium.

    Coen ma obecnie cap level dla Klingona - z tego co wiem, też nic nie płacił za okręty.

    Reyden
    Participant
    #103362

    Miałem to samo jak wy - awans na Kapitana i darmowy okręt .

    horacy86
    Participant
    #103430

    W takim razie jakie umiejętności są przydatne na okręcie ?? Dla mojego poziomu ??

    Skoro grasz taciem na krążowniku to powinieneś zainwestować w parę leczeń/buffów. Hazzard emitters, Sci Team dla oficera Science, Emergency power to Shields, Aux to Structural, Eng Team jako skille dla EngOfficer. Ciekawe jest też Reverse Shield Polarity ale one są lepsze na wyższych poziomach, ewentualnie Polarize Hull. Dla oficera taktycznego weź Beam Overload, Torpedo HY albo Tac Team w zależności od tego jakiej broni używasz.

    infernoav
    Participant
    #103504

    a ja mam inny kłopot bo nie mam misji warzone 😥 mam 50 lvl wszystkie misje na klingonow romulan i borga i nadal nie mam dilitium z kerr'ato co do jasnej chodzi może ktoś pomoże bo na czacie zlewka, na ts floty tez zero pomocy.Piszcie jak do nooba 1 gdzie mam iść po misje pvp (miejsce i jaka postać)2 jakie sa wymagania by ta postac dala mi misje3. prosze bez skrotow bo sie w wiekszosci nie orientujeZ góry ogromne dzieki za pomoc.

    Silver Phoenix
    Participant
    #103505

    1 gdzie mam iść po misje pvp (miejsce i jaka postać)

    Komandor (commander) Makza - Deep Space K7 (Eta Eridani Sector Block); również do wywołania z listy dostępnych misji.

    http://www.stowiki.org/Makza

    2 jakie sa wymagania by ta postac dala mi misje

    Jeśli dobrze pamiętam, wystarczy pogadać z Makzą. Tyle, że oko w oko, na K-7. Potem misja powinna być do wyboru normalnie z listy.

    Tylko to nie jest tak naprawdę typowe PvP; jest to raczej mieszanka PvP i PvE - walczysz z Borg, a Klingoni "tylko" przeszkadzają 🙂

    Może dlatego nie znalazłeś misji.

    infernoav
    Participant
    #103506

    no i tu kłopot bo rozmawiałem z nim i on nie ma dla mnie misji :(a zrobilem wszystkie misje u klingonow

    Silver Phoenix
    Participant
    #103507

    Hmmm.Jak mniemam - zrobiłeś tournee po K-7 rozmawiając z innymi oficerami?Sprawdź też w archiwum, czy masz zaliczoną misję "Salvaged Relations in the Netural Zone".Nie jestem pewien, czy podchodzi ona pod front klingoński czy jest samopas, jak np. misje patrolowe.Ach, jeszcze coś. Nie wiem czemu, ale tłucze mi się po głowie, że najpierw trzeba było wykonać misję "Skirmish".

    infernoav
    Participant
    #103511

    idiota ze mnie nie porozmawialem z dowodca bazy

    Silver Phoenix
    Participant
    #103514

    Oj tam. Błądzić jest rzeczą ludzką, a spytać na forum zawsze przecież można ;)Powodzenia w Ker'rat 😉

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram