Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Seldon
    Participant
    #10025

    Ale ja jednak wolałbym Excelsiora typu beta, chociażby dlatego, że jeden Excelsior typu delta już jest, a pozatym chyba jakieś szanse tym okrętom Borg, prawda? 😉 Pozatym przyda się jakiś słabszy okręt do ewakuacji rannych ze zniszczonych lub ciężko uszkodzonych okrętów, a nie tylko do samej walki. I przecież projekt Lakota został porzucony, więc tych Excelsiorów nie powinno być za dużo. Tak więc wolałbym mieć okręt klasy beta.

    Anonymous
    Guest
    #10026

    Nie bądź taki chętny do zebrania cięgów, wystarczy że ja się K'Vort'em rozbijać będę... Też nie jest pierwszej młodości. Jak Ci dają okazję, to upgrade'uj stateczek. Ja nie bardzo mogę, bo o modyfikacjach dla mojej klasy nikt nie pomyślał...A kanonu łamać nie chcę.

    Krusty
    Participant
    #10027

    No jak chcesz ale wątpie że Borg będzie taki łaskway że pozwoli nam na ewakuacje rannych. A jeśli nie chcesz modernizować okrętu to może coś nowego np. klase Prometheus lub Akira?

    Krusty
    Participant
    #10029

    ciach

    Wiesz takim dziwny trafem Sekcja 31 i Wywiad Floty ostatnio zdobyły dwa orkęty romulańskiej klasy Valdore i jeśli chcesz w ramach sojuszniczych zobowiązań możemy jeden przekazać KSO.

    Seldon
    Participant
    #10030

    Krusty: Brrr... nowe klasy nie przypadają mi do gustu. Nie jestem megalomanem, żeby prowadzić jakiś gigantyczny, superpotężny okręt, a i moje zdolności dowódcze nie są znaczne. A Borg pozwoli, przecież nie będzie się bardzo interesował jakimś nieszkodliwym, podstarzałym okrętem, więc będę miał wolną rękę.cmdr Wolf: Ależ ja się nie dopraszam, Excelsiory typu Beta to jeszcze całkiem niezłe jednostki i do bitew jeszcze się nadają, mimo że służą we Flocie już od ponad 70 lat. A i sam widzisz z porównania, że twój klingoński K'Vort jest słabszy od Excelsiora, i to znacznie, więc źle nie będzie. Pozatym Flota ma zwyczaj wysyłać wszystkie dostępne w okolicy jednostki, a Excelsiory służą wszędzie i są podstawą SF już od kilkudziesięciu lat, chociaż teraz są już wypierane przez te nowoczesne jednostki. 🙁 A na tych starszych panuje taki wspaniały klimat, i jeszcze te excelsiorowe filiżanki. 🙂

    Coen
    Participant
    #10031

    Wolf ja moge ci jesli chcesz ta modyfikacje zaraz rozpisac

    Anonymous
    Guest
    #10032

    Hmmm... Ja bym w takim razie prosił o zerknięcie, co z klasy Valdore można przenieść na K'Vort'a....Albo jak go troszkę chociaż ulepszyć 🙂 Jeśli się oczywiście zgodzicie... 😀

    Krusty
    Participant
    #10035

    Wolf a może jednak sie skusisz w końcu masz romulańskie korzenie, no i będziesz sie wyróżniał 😉 .

    Coen
    Participant
    #10043

    A wiec Wolf oto moja propozycja

    Uzbrojenie:

    2 dezruptory pulsowe o wysokij przbilajnosi klasy 12 (wczesniej 10) (na skrzydłach)

    6 lekkich dezruptorów wiązkowych klasy 10 (wczesneij 8) (na całym okreci w nwralgicznych punktach)

    1 sieci dezruptujace (na dziobie)

    2 wyrzutni torped fotonowych/jonowych/polaronowych (na dzibie)

    4 awaryjn (jdnostrzłow) wyrzutni torpd fotonowych (na skrzydłach)

    Systmy obornen:

    system automodulacyjnych osłon

    podwójny cięzki pancerz duranowo/trytanowy dodatkowo pokryty 9cm wartwa pancerza wysoko jakosciowego i powloka reaktywna

    silne pola integrujace

    Osiagi:

    Przlotowa: Warp 7

    Maksymalna: warp 9

    Maksymalna chwilowa: warp 9,965 przz 12h

    Porównani z klasa Galaxy (1 000)

    Moc dzruptorów: 645

    Moc torped: 800

    celnosc/zasig: 855

    Wytrzymalosc osłon: 695

    Wytrzymałosc pancerza: 1 800

    Szybkosc: 2 536

    Manewrowosc: 12 800

    Ogólni: 944

    Mam nadzieje ze sie podoba:)

    Anonymous
    Guest
    #10044

    Mnie się to podoba bardzo. Pytanie, co na to inni. Swoją drogą ja nie potrafiłbym współczynników wymyśleć. Znaleźć, porównać...To jeszcze tak. Ale nie wymyśleć. Dzięki Ci bardzo :)Krusty: dziękuję za propozycję i doceniam ją, ale jeśli propozycja Coena przejdzie, to wolę wtedy K'Vort'a. Chociaż Valdore nie jest taki zły 🙂 Miło widzieć, że nawet Sekcja 31 honoruje zobowiązania sojusznicze. Pozwala mi to patrzeć w przyszłość z optymizmem 😀

    Krusty
    Participant
    #10045

    Co do wspólczyników to ja kożystam nadal z http://www.ditl.org/ i są one dośc dokładne. Co do Sekcji to pamietaj że naszym celem jest przetrwanie Federacji i zrobimi w tym celu wszystko co konieczne...

    Qbah
    Participant
    #10046

    Widze, ze sie flota Fedkow i innych rozrasta. I tak wam to nic nie pomoze... Bo:We are the Borg. Resistance is futile... 8)

    Coen
    Participant
    #10047

    Ciesze sie ze si podoba:] Aha, trzeba jeszcze ustalic kwestje pormów i wachadłowców oraz mysliwsców co kto i ile ma. Ja na betleH mam jeden wachadłowiec klasy K'Pak i 4 promy

    EddieGcT
    Participant
    #10051

    Jesli chodzi o promy i wachadlowce to u mnie sytuacja podobna jak u Coena, moj K’Vort’Cha napewno bierze jeden wachadlowiec klasy K'Pak, nie jestem pewien co do promow ale zdaje sie ze tez beda 4

    Anonymous
    Guest
    #10053

    K'Vort: dwie czteroosobowe kapsuły (travelling pod), umieszczone na rufie; brak hangaru, co za tym idzie - raczej u mnie nie znajdziecie promu ani wahadłowca.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram