Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 466 through 480 (of 842 total)
  • Author
    Participant

Naukowy-Thengel! Borg to palant.. Buahahahaha...-Ja- Przestań się ryć tylko gadaj co się dzieje!-N.- Zaczął gonić USS Corsair!-Ja- Dobra więc atak na drugą Sferę!-N- Yes sir!

Coen
    Participant

Z komunikatora: Wolf do Coena. Sterowanie ogniem trafił szlag, potrzebujemy kilku ludzi do ręcznej obsługi wyrzutni...

Ja: dobra, juz wysłalm szlag by to trafił, wyklucza to urzycie torped polaronowych, ładowac wiec jonowe. Stan okretu?

Technik: Kadłób 36%, osłony 15%, ale generator ma tylko około 60% wydajnosci (10% regeneracji na tóre), dezruptory nie liczac dziobowego sprawne naped sprawny w 50% (zwrotnosc 15 500)

Technik nr 2: oddzyuskalismy skanery i łacznośc w pełnym zakresie, USS Corsair oddala sie, zabiera za soba jedna ze sfer, pozostałe okrety koordynuja atak na ulepsznej sferze Prime.

Ja: dobrze, wkrotce i my do nic dołaczymy

Anonymous
    Guest

Nie mam talentu narratorskiego Kronosa, więc oto wersja skrócona:Sfera Borg - osłony 89%, kadłub 100% (regeneracja do 100%, spadek osłon od ataku USS Hope: 2x torpedy fotonowe, 2 x torpedy kwantowe, 12 fazerów, łącznie 2 208 000 DMG); - Sfera Królowej - osłony 100%, kadłub 100% , pościg za USS Corsair ( 😉 )- USS Corsair - osłony15%, kadłub 95 % uszkodzone liczne systemy - uciekł z pola walki - IKC Vornak - osłony 65%, tylnie wyrzutnie torped zniszczone - włączone maskowanie - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 83%, cztery myśliwce osłony 87% - USS James T. Kirk - osłony 30 % kadłub 100% , uwolniony z wiazki trakcyjnej dzięki atakowi USS Hope- IKC betleH - włączone maskowanie trwa prowizoryczna naprawa, jednostka niezdolna do walki - IKC Krel - osłony 0% Kadłub 83% (10 emiterów, torpedy chybiły; DMG: 750 000)- USS Hope - osłony 100% , kadłub 100% , atakował- Talarian Warship "Angela" - osłony 100%, kadłub 100% - Dominium Battleship "USS Arduria" - osłony 100%, kadłub 100% Obliczenia przy stojącym nad głową Kronosie.

Thengel
    Participant

-Sytuacja!--Sfera Borg - osłony 89%, kadłub 100,- IKC Vornak - osłony 65%, tylnie wyrzutnie torped zniszczone - włączone maskowanie - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 83%, cztery myśliwce osłony 87% - USS James T. Kirk - osłony 30 % kadłub 100% , uwolniony z wiazki trakcyjnej dzięki naszemu atakowi - IKC betleH - włączone maskowanie trwa prowizoryczna naprawa, jednostka niezdolna do walki - IKC Krel - osłony 0% Kadłub 83% (10 emiterów, torpedy chybiły; DMG: 750 000) - USS Hope - osłony 100% , kadłub 100% , atakował - Talarian Warship "Angela" - osłony 100%, kadłub 100% - Dominium Battleship "USS Arduria" - osłony 100%, kadłub 100% -Cholera... Pojedyńcze ataki nic nie dają... Nadaj komunikat do wszystkich "naszych" okrętów..."Tu USS HOpe proponuję zsynchronizować ataki..inaczej okręt będzie ciągle regenerował"

Tazman
    Participant

Taktyczny: Kapitanie sfera kontynuuje pościg wchodzi w zasięg torpedJa: To odpalajTaktyczny: Poszły ale mamy problemy z systemami namierzania ale chyba wszystko oki. Ja: Jak tam systemy Łączności ?Pierwsza: Jeszcze nie sprawne, ale technicy podają, że już niedługo załatwią sprawę.Ja: Myślę że nie potrzeba ich ponaglać, taktyczny tak wogóle to ile nam torped zostało ?Taktyczny: Jeszcze sporo 98 czekających w kolejce + 2 dziobowe załadowane 2 się ładująJa: To przynajmniej dozbrajać się nie będziemy musieli. Jaka odległość od najbliższej stacji.Sternik: Sensory dalekiego zasięgu padły, ale biorąc prędkość i miejsce z którego wystartowaliśmy jeszcze z półtorej godziny.Ja: Niech szybko naprawiają tą łączność bo przydało by się powiadomić Bazę o naszych przyjacielach z tyłu aby mogli na czas imprezkę przygotować. ( Mam nadzieję, że Seldon nie będzie się zbyt boczył z powodu mojego nieudanego manewru poza tym odciągnąłem jedną sferę z pola walki, przynajmniej na chwilę )

Qbah
    Participant

Tu Sfera 666 z 1313:Oslony trzymaja. Stan: 89%. Trwa regeneracja...Przeslac komunikat do Sfery Krolowej:"Zawrocic kurs. Powrocic na pole walki. Wartosc asymilacyjna USS Corsair - zadna. Na polu walki dwa okrety klasy Sovereign - wartosc asymilacyjna: duza. Cel priorytetowy."Uzyc wiazki trakcyjnej na IKC Krel. Przeslac dodatkowa energie do wiazki - uniemozliwi to destabilizacje wiazki podczas wybuchu.Emitery:1 do 10 - cel: USS James T. Kirk11 do 20 - cel: IKC KrelWyrzutnie:1 i 2 - cel: USS James T. Kirk3 i 4 - cel: IKC KrelPozostale okrety zignorowac...

Anonymous
    Guest

Oficerowie podeszli do generatorów osłon. Komandor schylił się i obejrzał go dokladnie, po czym nic nie mówiąc zaczął przyglądać się wyprowadzeniom mocy. Taktyczna przypatrywała sie temu z ciekawością. Mieszaniec klepnął komunikator:- Wolf do Kahlehra. Jak system podtrzymywania życia?- Działa, szefie...Już od paru chwil.- A jak to wygląda w sekcji generatorów osłon?- Atmosfera jeszcze rzadka, ale da się oddychać.- Bardzo dobrze. Oficer ściągnął hełm i skrzywił się, wciągając powietrze.- Oooo, powiedziałbym, że się maszyna czyszcząca z moimi skarpetkami otworzyła...Co za aromat... Zajrzał ponownie do generatora.- No dobra. To idzie tędy, a to - tamtędy... A jeśli zepnę to tutaj... Odpowiedzią był snop iskier i dosadne wyrażenie po klingońsku, płynnie przechodzące w romulańską "wiązankę". Taktyczna słuchała tego cierpliwie z lekkim uśmiechem. Po chwili oficer wyprostował się i otarł usmoloną twarz.Klepnął ponownie komunikator.- Wolf do Coena. Osłony więcej jak do sześdziesięciu procent nie podejdą... Ale zawsze to jakiś postęp...Ciekawe, czy... Przerwał mu słyszalny gdzieś w oddali łoskot.- Co u diabła...- Szefie, mamy problem - jeden z mechaników połączył się z oficerem przez komunikator.- Co znowu?- Generator pola integrującego odmawia współpracy...- Jeszcze i to - pół-Klingon zrobił minę męczennika i wzniósł oczy ku sufitowi - Dobra, już idziemy...- Powiedz mi jedno - dołożyła swoje Son'ya - dlaczego na federacyjnych okrętach wszystko da sie zreperować dzięki zwykłemu klepaniu w konsolę...A u nas trzeba się z tym tak męczyć?- Bo nie jesteśmy na okręcie federacyjnym. Poza tym jestem mechanikiem, nie operatorem konsoli...

Reyden
    Participant

Taktyczny : USS Hope nadaje komunikat : "Tu USS HOpe proponuję zsynchronizować ataki..inaczej okręt będzie ciągle regenerował"Ja : OK , Taktyczny ogien wszystkich baterii i wyrzutnii torped na sfere Qbah-a Taktyczny : Wykonuję Ja: Taktyczny : powtórz komunikat USS Hope i dodaj że się przyłączamy Taktyczny : Gotowe

EddieGcT
    Participant

Taktyczna: Jod USS Hope atakuje strefe KrolowejJa: A co u TazmanaTaktyczna: Oslony 5%, kadlub 90%, stracili znowu komunikacje...Ja: Ehhhh niedobrzeTaktyczna: Zdaje sie ze Corsair sie wycofuje tymczasem z walkiJa: To chyba najlepsza decyzja w obecnym stanie, niech lepiej sie troche podreperuje bo teraz i tak nam wiele nie pomozeJa: Jak trzyma się SeldonTaktyczna: Oslony 56%, kadlub 100%Operacyjny: Odbieramy przekaz od Seldona>>USS James T. Kirk do IKC Krel. Kapitanie, prosze wlaczyc kamuflaz i szybko znikac Borg z oczu. Bedziemy zaklocac skany Borg na pana pozycji. Seldon wylacza sie.<>IKC Krel do USS James T. Kirk. Kapitanie dziekuje za oslone a jesli juz zaklocacie Borg to skorzystam z okazji i panskiej rady i przynajmniej tymczasem znikne. Jod’mos koniec.<>Tu dowodca adm. Reyden do wszystkich statkow zdolnych do walki zeby uniemozliwic szkuteczne regenerowanie osłon Sfer powinnysmy udzerzyc wszyscy na raz . Jako pierwszy cel proponuje sfere krolowej, ogien z całego uzbrojenia powinien odebrac jej ponad 3000000 TJ ( 15 % mocy osłon ).<>Przydaly by sie nam wszystkie mysliwce , twoj okret oraz IKC Krel i USS James T. Kirk sa uszkodzone i niewiem czy beda mogly strzelac pelna moca. - Bo jak nie , to ciezko bedzie skutecznie ostrzeliwac Sfery<>Kapitanie moj Krel bedzie pomagal na miare swoich mozliwosci ale jesli chodzi o mysliwce to musi pan rozmawiac z D’megiem, tylko na Vornaku sa mysliwce. Jod’mos koniec.<>"USS James T. Kirk do floty. Powinnismy sie przegrupowac, panowie. Wycofuje sie do pasa asteriod i sugerowalbym, zeby IKC Krel zrobil to samo. Tam powinnismy zastanowic sie na strategia ataku, poniewaz dotychczasowe ataki sa calkowicie nieskuteczne. Seldon wylacza sie."<>Tu USS Hope proponuje zsynchronizowac ataki... inaczej okret bedzie ciagle regenerowal<

Anonymous
    Guest

Sfera Borg - osłony 84%, kadłub 100% (regeneracja do 100%, spadek osłon od ataku battleshipa i Krela); - Sfera Królowej - osłony 100%, kadłub 100% , pościg za USS Corsair ( ) - USS Corsair - osłony30%, kadłub 100 % uszkodzona część systemów - uciekł z pola walki - IKC Vornak - osłony 70%, tylne wyrzutnie torped zniszczone - włączone maskowanie - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 98%- USS James T. Kirk - osłony 23 % kadłub 100% ( 10 emiterów i jedna torpeda w celu)- IKC betleH - włączone maskowanie trwa prowizoryczna naprawa, jednostka niezdolna do walki - IKC Krel - osłony 0% Kadłub 55% (włączenie maskowania zmyliło Sferę, 4 emitery trafiły zamaskowanego Krela, cała siła uderzenia poszła w kadłub, torpedy chybiły) - USS Hope - osłony 100% , kadłub 100% - Talarian Warship "Angela" - osłony 100%, kadłub 100% - Dominium Battleship "USS Arduria" - osłony 100%, kadłub 100% //Kronos wraca do podliczeń jutro wieczorem, więc bądźcie cierpliwi, wyniki pojawią się dość późno. Mam nadzieję, że nie skopałem zabawy...//

Reyden
    Participant

Podliczenie 

Reyden
    Participant

Podliczenie 

Coraz gożej jest

Jeden Sovek osłony 0 %

Drugi sprawny

IKC KRel dostał

Nie wiem czy uda nam sie zatakoeac sfere skutecznie

JA : Taktyczny Ognia w Sferę

Taktyczny : Gotowe

Ja : Taktyczny wywołaj wszystkie sprawne, zdolne do walki jednostki

Taktyczny : Kanał otwarty

Ja : Jeżeli czegoś szybko nie zrobimy , długo nie przyjdzie nam powalczyc

Powinnyśmy zatakowąc wszyscy razem Sferę

moze uda się zdjąc ponad 15% osłon ( 3000000 TJ )

Thengel
    Participant

-Dobra.. Nie możey dłużej czekać... Kanał do wszystkich "naszych" jednostek...--Tu USS Hope, proszę wszystkich aby strzelali na 3... 1, 2,...3! Ognia!...-

Seldon
    Participant

Okrętem rzuciło, z wszystkich konsol posypały się iskry. Niektórzy oficerowie znaleźli się na podłodze mostka. Światła na mostku zamigotały. - Status. - powiedział kapitan, wstając z podłogi z rozbitą brwią. - Osłony opadły, kadłub cały. Brak większych uszkodzeń. - odpowiedział taktyczny. - Ile zostało do pasa asteriod? - 600 000 km. Nie dolecimy tam przed następnym atakiem Borg. - powiedział oficer naukowy. - Jak to możliwe, przecież powinniśmy tam być już dawno temu?! - Nie wiem, kapitanie, co się dzieje. - odpowiedział Wolkan. - Wchodzimy w warp, jak najszybciej. - rozkazał kapitan. - Tak, sir. - powiedział sternik. - Może jeszcze zdążymy przeżyć, chociaż szczerze wątpię. - zauważył kapitan. - Otworzyć kanał do floty. - Kanał otwarty. - poinformował oficer operacyjny. - "USS James T. Kirk do floty. Dziękuję za osłonę i pomoc. Teraz niech pan kapitan Thengel wymyśli sobie sposób na zakłócanie skanów Borg. Jak przeżyję to może wrócę, ale wątpię, bo Sfera i tak trafi mnie ze wszystkich wycelowanych emiterów. Żegnajcie." - powiedział kapitan, po czym nacisnął interkom. - "Kapitan do wszystkich. Załoga do kapsuł ratunkowych. Ewakuacja na określony sygnał." - Teraz czekamy, kapitanie. - powiedziała komandor Cannier. - Chyba tylko na zmiłowanie boskie.Sovereign zaczął przygotowywać się do wejścia w warp.

Q
    Participant

Q:

Niech to diabli, co ona wyprawia leci za USS Consair???

Moj plan musi skutkowac, jak tak dalej pojdzie to djabli wszystko wezma!!!!

Pstryk!

Veraqus:

wystrzelic torpedy pozbawiajace mocy.(Pierwsze spotkanie entka z borg)

Viewing 15 posts - 466 through 480 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram