Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Qbah
    Participant
    #10963

    Tu Sfera 666 z 1313:Kadlub nieuszkodzony.Oslony trzymaja. Stan: 91%. Trwa regeneracja...Zlapac USS Corsair wiazka holownicza. Zniszczyc.Pozostalych wiazek holowniczych uzyc do unikania torped.Przeslac dane taktyczne na Sfere Krolowej.Jednostka opuszcza maskowanie - klingonska K'Vort'Cha. Namierzyc emisje z rdzenia. Kontynuowac poszukiwania pozostalych zamaskowanych okretow emisja tachionowa. Silne napromieniowanie obszaru ujawni jednostki.Kurs na ostatnia znana pozycje IKC Krel. Poszukiwac wczesniej namierzonych emisji z rdzenia okretu.Emitery:1 do 10 - cel: USS Corsair11 do 20 - cel: USS James T. KirkWyrzutnie:1 i 2 - cel: USS Corsair3 i 4 - cel: USS James T. KirkJezeli zostanie wykryty jakis okret klingonski, skierowac uzbrojenie wycelowane w USS James T. Kirk.Inne okrety zignorowac.>>Klingonskie okrety ciagle ukrywaja sie dzieki swojemu maskowaniu. Jednak jeden z nich popelnil blad. Byl to IKC Krel. Przez krotka chwile, gdy zdjal maskowanie, Kolektywowi udalo sie namierzyc rdzen okretu. Teraz z latwoscia znajdze okret na polu bitwy. USS Corsair ledwo wytrzymal jedna salwe z obu okretow Borg. Teraz Sfera zlapie wiazka trakcyjna okret Federacji, by dokonczyc dziela. Silne oslony Sfery, jak rowniez brak torped polaronowych, uniemozliwi Excelsiorowi ucieczke. Czas, by dolaczyl do swoich poprzednikow. Nadeszla godzina jego smierci...<<

    EddieGcT
    Participant
    #10966

    Operacyjny: Komandorze przekaz z USS James T. Kirk>>USS James T. Kirk do wszystkich okretow klingonskich. Znalezlismy sposob na zaklocanie skanow Sfer Borg poprzez interferencje emisji tachionowych. Potrzebujemy dokladnych danych na temat waszej pozycji. Przeslijcie to mnie na najwyzszym stopniu kodowania. Powodzenia. Seldon wyłącza się.<> IKC Krel do USS Corsair. Kapitanie niech Pan szybko sie stamtad zwija, kiepski pomysl urzadzac sobie takie parady miedzy dwoma sferami. Jod’mos koniec.<

    Reyden
    Participant
    #10974

    W tym momencie do sektora wchodzi statek domiinion - arduria tupu battleship Tym czasem na pokładzie :Taktyczny , otworzyc ogień ze wzystkich baterii i wyrzutni torped w kirunku pierwszej sfery .Taktyczny : Tak jest , Admirale !

    Anonymous
    Guest
    #10976

    Chitsa: "IKC Vornak odpowiada Adahl."Ja: "Na ekran."Po chwili na ekranie pojawił się Klingoński Kapitan, nie zdołał zadać nawet pytania gdy Kapitan Adahl zaczął mówić:Ja: "Przejdźmy odrazu do konkretów Kapitanie, sprawa wygląda następująco. Zawarłem umowę z Kapitanem IKC betleH, opłacono mnie więc jestem. Nie mogę jednak nawiązać z nim kontaktu, dlatego pytanie brzmi 'Czy umowa jest nadal aktualna?'.Jeśli nie to zabieram swój okręt i wynoszę się stąd, jeśli jednak umowa jest aktualna to jestem gotowy..."Skończywszy mówić czekam na odpowiedź Klingońskiego Kapitana.

    Kronos
    Participant
    #10981

    Na ekranie pojawił się obraz kapitana Talariańskiego okrętu, nieznajomy rozpoczął rozmowę.........- Przejdźmy od razu do konkretów Kapitanie, sprawa wygląda następująco. Zawarłem umowę z Kapitanem IKC betleH, opłacono mnie więc jestem. Nie mogę jednak nawiązać z nim kontaktu, dlatego pytanie brzmi 'Czy umowa jest nadal aktualna?'. Jeśli nie to zabieram swój okręt i wynoszę się stąd, jeśli jednak umowa jest aktualna to jestem gotowy..." - Witam, kapitanie nie wiem jaką umowę zawarł pan z Kapitanem Coenem ale skoro on nadal żyje to przypuszczam, że umowa jaką pan zawarł jest nadal aktualna. Problemy z łącznością z IKC betleH wynikają z tego że jednostka ta jest bardzo mocno uszkodzona i obecnie ma włączony kamuflaż. Prawdopodobnie nie naprawili jeszcze systemów łączności dalekiego zasięgu. Prześle panu ostatnią znaną pozycję IKC betleH, może uda się ich panu wywołać gdy zbliży się pan do zamaskowanej jednostki. Komunikacje krótkiego zasięgu powinni mieć sprawną. Proszę uważać na Sfery, są niebezpieczne........ D`meg out- Koniec transmisji - zameldowała Duy`e- Dobrze, ...........- Kapitanie ! Wykrywam sygnaturę zbliżającej się jednostki........ to okręt bojowy Dominium - zameldował Klog- Dominium ? Co oni tu robią........ i po czyjej są stronie ?- Okręt wychodzi z warp....... atakuje Sferę ! - meldował dalej Klog- Więc na razie przynajmniej nie walczą przeciw mam - skomentowała Duy`e- Tak, czy borg dalej kontynuuje skan ?- Niestety kapitanie i zacieśniają obszar poszukiwań - odpowiedziała Duy`e- Na co czeka kapitan Solden ?...... Klog uzbrojenie i osłony w gotowości - rozkazał kapitanVornak nie zmieniając pozycji wyczekuje na akcję zagłuszania skanu Borg jaką ma przeprowadzić USS James T. Kirk...........................

    Reyden
    Participant
    #10982

    Tu Admirał Reyden ze statku ArduriaTo nie jest okret floty domninion Bedąc na patrolu w poblizu wyjscia kanału podprzestrzennego w kwadrancie Gamma ( ścisle tajana misja na zlecenie GF ) , natrafilismy na grupę okretów domiinium , nieuszkodzonych , ale bez załogi [ najprawdopodobniej porzucone , lub zaatakowane bronią niszczącą załogę ] po kilku minutach mojemu głownemu mechanikowi udało sie uruchomić statek , po ok 10-15 minutach obrazlismy kurs na DS 9 , gdzie okret został sprawdzony i uzupełnij załogę W trakcie postoju na DS 9 dostalismy wiadomość od GF , ze BORG rozpoczął atak na federację .Nieczekając ani chwili kazałem wyznaczyć kurs na spotkanie z BORG Wiec jestem

    Anonymous
    Guest
    #10983

    - Witam, kapitanie nie wiem jaką umowę zawarł pan z Kapitanem Coenem ale skoro on nadal żyje to przypuszczam, że umowa jaką pan zawarł jest nadal aktualna. Problemy z łącznością z IKC betleH wynikają z tego że jednostka ta jest bardzo mocno uszkodzona i obecnie ma włączony kamuflaż. Prawdopodobnie nie naprawili jeszcze systemów łączności dalekiego zasięgu. Prześle panu ostatnią znaną pozycję IKC betleH, może uda się ich panu wywołać gdy zbliży się pan do zamaskowanej jednostki. Komunikacje krótkiego zasięgu powinni mieć sprawną. Proszę uważać na Sfery, są niebezpieczne........

    Chitsa: "Koniec przekazu...co robimy Adahl?"

    Ja: "J.J. kurs na podane współrzędne...

    ...Podnieść osłony, broń w pogotowiu.

    Aaa i Yuya zapuść jakąś muzyczkę...czas zagrać w kręglę sferami BORG."

    Kierując się na podane współrzędne, dowódca najemników nie przestawał wywoływać kapitana Coena...

    Seldon
    Participant
    #10985

    - IKC Vornak przesyła nam swoje współrzędne na kodowanym paśmie. - powiedział oficer operacyjny USS James T. Kirk. - Naukowy, co z tymi emisjami? - zapytał kapitan Seldon. - Wszystko przygotowane. Możemy zaczynać, kapitanie. - odparł oficer naukowy. - To do dzieła.W tym momencie deflektor nawigacyjny USS James T. Kirk zaczął emitować cząstki tachionowe pomiędzy IKC Vornak a sektor przestrzeni najbliżej klingońskiego okrętu, na którym Sfera przeprowadzała skany. Wzajemne interferencja tachionów spowodowało całkowite rozproszenie cząstek, co spowodowało zupełną nieprzydatność tych cząstek to skanu. IKC Vornak był na razie bezpieczny... - Kapitanie, USS Corsair został pochwycony przez Sferę! Jest całkiem bezbronny! - krzyknął taktyczny. - Zbliżamy się tam. Namierzyć emiter wiązki trakcyjnej. Torpedy i dziobowe fazery w gotowości. - rozkazał Sledon. - IKC Krel przesyła nam dane o swojej pozycji. - powiedział oficer operacyjny. - Ujawnia się IKC Krel. Ostrzeliwuje Sferę. - poinformował taktyczny. - Co oni... - powiedziała pierwsza oficer. - Wiązka trakcyjna dezaktywowana. USS Corsair jest wolny. IKC Krel wycofuje się do naszej pozycji. - powiedział oficer taktyczny. - Ostrzał osłaniający w emitery wiązek Sfery Borg. Ognia. - zarekomendował kapitan.Sovereign wystrzelił z dziobowych wyrzutni dwie torpedy kwantowe i ostrzelał Sferę z ciężkich, dziobowych fazerów, po czym wykonał nawrót w lewo, wystrzeliwując torpedy fotonowe i strzelając z fazerów bocznych w szczątkową osłonę Sfery, aby w ten sposób oczyścić drogę dla torped. - Nowa sygnatura warp. Jednostka wychodzi z warp... To krążownik Dominium. - powiedział oficer taktyczny. - Tylko Dominium nam teraz brakuje. - zauważyła komandor Cannier. - Zaprawdę zaiste. - odpowiedział kapitan. - Okręt Dominium otwiera ogień do Sfery Borg. - poinformował taktyczny USS James T. Kirk. - Chociaż stoi po "jedynej słusznej stronie". - powiedziała Cannier uśmiechając się nikle. - Krążownik otwiera kanał. - Na ekran."Tu Admirał Reyden ze statku Arduria To nie jest okret floty domninion Bedąc na patrolu w poblizu wyjscia kanału podprzestrzennego w kwadrancie Gamma ( ścisle tajana misja na zlecenie GF ) , natrafilismy na grupę okretów domiinium , nieuszkodzonych , ale bez załogi [ najprawdopodobniej porzucone , lub zaatakowane bronią niszczącą załogę ] po kilku minutach mojemu głownemu mechanikowi udało sie uruchomić statek , po ok 10-15 minutach obrazlismy kurs na DS 9 , gdzie okret został sprawdzony i uzupełnij załogę W trakcie postoju na DS 9 dostalismy wiadomość od GF , ze BORG rozpoczął atak na federację . Nieczekając ani chwili kazałem wyznaczyć kurs na spotkanie z BORG Wiec jestem." - Dobrze wiedzieć... Nie nawidzę tej dzisiejszej Floty. Kiedyś takie nikczemności by nie przeszły. - powiedział pod nosem Seldon.Sovereign poleciał na spotkanie z klingońskim okrętem, ściganym przez Borg, chcąc go jak najszybciej ochronić przed ogniem jednostek Kolektywu.

    Kronos
    Participant
    #10987

    Borg łączy swoje siły i obie Sfery koncentrują swoje ataki na jednostkach federacji. Pod największy ostrzał dostaje się USS Corsair który nierozważnie wlatuje pomiędzy dwie Sfery. Inżynierowie na USS James T. Kirk próbują opracować plan przeciw działania skanowi przestrzeni przez kolektyw. Ma to uniemożliwić wykrycie zamaskowanych okrętów klingońskich leczących swoje rany po ciężkich walkach z Sześcianem.IKC Vornak nawiązuje kontakt z Talariańskim okrętem bojowym. Jago kapitan próbuje skontaktować się z IKC betleH, on i kapitan Coen mają wspólne interesy..............Kapitan D`meg nadal monitoruje sytuacją na polu walki i czeka na akcję kapitana Seldona z USS James T. KirkUSS James T. Kirk zaczyna zagłuszać sygnał kolektywu. Akcja jest skuteczna na razie IKC Vornak jest bezpieczny przed sensorami kolektywu. Sovereing otwiera ogień w kierunku Sfery Qbah aby osłonić oswrut IKC Krel....................USS Corsair lekkomyślnie atakuje obie sfery i wlatuje w krzyżowy ogień kolektywu. Jednostka zostaje kilka razy trafiona i jej osłony słabną. Kolektyw koncentruje atak na Excelsiorze i udaje mu się schwytać uciekającą jednostkę za pomocą wiązki holowniczej. Kolektyw otwiera ogień w bezbronną jednostką...........IKC Krel po ostatnim ataku zdradził swoją pozycję. Kolektyw szybko przekierował skanery w rejon ostatniej pozycji Krel`a. Jednostka została wykryta przez Sferę królowej która otworzyła zaraz ogień. Emitery zaczęły przeszywać pustą przestrzeń. IKC Krel został trafiony 2 razy poczym jednostka wyłączyła maskowanie i uruchomiła osłony. W tym samym czasie Sfera Qbah trzymająca schwytanego USS Corsair również przekierowała ogień z USS James T. Kirk na ujawniającą się jednostką klingońską. IKC Krel w odpowiedzi odpalił dwie torpedy jonowe i dezruptory w źródło wiązki holowniczej trzymającej Excelsiora. Połączenie zostaje przerwane przez silną eksplozję torped jonowych uderzających w osłony Sfery. Uszkodzony USS Corsair wpada pod ostrzał Sfery królowej natomiast IKC Krel wycofuje się w pobliże USS James T. Kirk....................IKC betleH w bezpiecznej odległości dokonuje napraw.............................Nagle na polu walki pojawia się okręt Dominium. Jednostka podlatuje do najbliższej Sfery i otwiera ogień.Jest to Sfera królowej, zmasowany ostrzał zmusza ja do zaprzestania ostrzału USS Corsair i przekierowania ognia w kierunku nowego zagrożenia..................USS Hope ustawia się do dogodnej pozycji do ataku...................Myśliwce z IKC Vornak po włączeniu maskowania czekają na rozkazy z zamaskowanego krążownika........*****************************IKC Krel otrzymuje trafienia od Sfer. Okręt trafiają 5 emiterów oraz jedna torpeda. W sumie jednostka otrzymuje 725.000 uszkodzeń osłon oraz 150.000 uszkodzeń kadłuba.Sfera królowej otrzymuje trafienia od Dominium Battleship. Okręt trafiają 4 torpedy fotonowe oraz działa pulsacyjne i fazowane emitery. W sumie jednostka otrzymuje 1.097.305 uszkodzeń osłonSfera Qbah otrzymuje trafienia od IKC Krel. i USS James T. Kirk. Okręt trafiają 2 torpedy jonowe i 2 fotonowa oraz fazery. W sumie jednostka otrzymuje 2.750.000 uszkodzeń osłonUSS James T. Kirk otrzymuje trafienia od obu Sfer. W okręt trafia z powodu małej odległości 16 emiterów i jedna torpeda. W sumie jednostka otrzymuje 1.700.000 uszkodzeń osłon. USS Corsair otrzymuje trafienia od obu Sfer. W okręt trafia z powodu małej odległości 14 emiterów. W sumie jednostka otrzymuje 1.050.000 uszkodzeń osłon. Tak więc :- Sfera Borg - osłony 86,25%, kadłub 100%- Sfera Królowej - osłony 94,5%, kadłub 100%- USS Corsair - osłony 5%, kadłub 90% uszkodzone liczne systemy - IKC Vornak - osłony 35%, tylnie wyrzutnie torped zniszczone - włączył maskowanie - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 53%, pozostałe bez uszkodzeń- USS James T. Kirk - osłony 56,62% kadłub 100% - IKC betleH - włączył maskowanie trwa prowizoryczna naprawa, jednostka niezdolna do walki - IKC Krel - osłony 28,25% Kadłub 73% - USS Hope - osłony 100% , kadłub 100%- Talarian Warship - osłony 100%, kadłub 100%- Dominium Battleship - osłony 100%, kadłub 100%Piątkowe będzie już normalnie w niedzielę wieczorem.****************************************************************************************

    Anonymous
    Guest
    #10988

    Komandor wyprostował bolące plecy i zerknął na prowadnicę. Nie była wzorem linii prostej...Ale na pewno lepiej wyglądała niż przedtem. Przeszedł na drugą burtę okrętu. Tutaj było znacznie mniej do roboty. Pół -Klingon zamierzał właśnie zabrać się do pracy, gdy z komunikatora dobiegło:- Kathleth do Wolfa. Szefie, jest pan tam?- Nie, polazłem na urlop - mruknął mieszaniec - Co jest?- Replikatory pracują na 50 % mocy.Rdzeń warp pomału się rozkręca, ale więcej jak 60% mocy nominalnej nie wyciągnie. I tak nie wiem, czy się nie rozpadnie.- To jest nas dwóch. Jeszcze coś?- Sztuczna grawitacja działa.- Co ty powiesz - komandor odruchowo zerknął na sufit - A jak napęd?- Pracujemy nad tym.- Dobra, jak skończymy z wyrzutniami, pomożemy wam...Jak wyglądają generatory osłon?- Podłączamy je, ale ich pojemność spadła do 40 %.- Zostało w nich coś w ogóle?- Nic, nawet żaróweczka by się nie zapaliła... Oficer tylko pokiwał głową.- Przytrzymaj - poprosił towarzyszkę i rozpoczął przywracanie prowadnicy do jakiejś bardziej normalnej postaci...

    EddieGcT
    Participant
    #10992

    Okretem straszliwie rzucilo, cala zaloga mostka wyraznie slyszala wybuchy, na mostek zaczely naplywac raporty z poszczegolnych pokładow...Ja: Co to k#$%&. RAPORTOperacyjny: Caly czas nadchodza raporty ale niezle oberwalismyJa: W to akurat chyba nikt nie watpi. Jak stoimyTaktyczna: Oslony 28.25%, niezle pojechali tez po kadlubie – 73%Ja: Do diaska. Amar co tam w maszynowni.Gł. Inzynier: Wiez mi niezbyt ciekawy widok. Mamy kilka systemow uszkodzonych ale nic na tyle powazne zeby sie z tym nie uwinac w miare szybko. Juz wysylam ekipyJa: Dobra, widze ze dobrze sobie radzisz ale jak zwykle prosze o podciagniecie oslon, bardzo by sie przydalyGł. Inzynier: Postaram sie cos zrobic ale w obecnej sytuacji... sam rozumiesz...Ja: Jasne...Taktyczna: Komandorze USS James T. Kirk ostrzeliwuje sfere dajac nam osloneJa: Swietnie, musimy jeszcze podreperowac oslony wiec lepiej nie narazac sie specjalnie na ostrzal ze sfer...Taktyczna: Jod’mos wykrywam zblizajacy sie statek, sygnatura warp wskazuje na DominiumJa: (ze zdziwieniem) Dominium... a oni co tutaj robia, najpierw Talarianie teraz Dominium, (z usmiechem, nie kierujac tego do konkretnej osoby) czy ktos tu planował jakis piknik miedzygatunkowyJa: Kiedy dotra na pole bitwyTaktyczna: Wlasnie wychodza z warp... rozpoczynaja ostrzal sfery...Ja: Hmmm coz chociaz jestesmy pewni, ze przynajmniej na razie jestesmy po jednej stronieOperacyjny: Okret Dominium otwiera kanal, przelaczam>>Tu Admirał Reyden ze statku Arduria To nie jest okret floty domninion Bedac na patrolu w poblizu wyjscia kanalu podprzestrzennego w kwadrancie Gamma ( scisle tajana misja na zlecenie GF ) , natrafilismy na grupe okretow domiinium , nieuszkodzonych , ale bez załogi [ najprawdopodobniej porzucone , lub zaatakowane bronia niszczaca zaloge ] po kilku minutach mojemu glownemu mechanikowi udalo sie uruchomic statek , po ok 10-15 minutach obrazlismy kurs na DS 9 , gdzie okret zostal sprawdzony i uzupelnij zaloge W trakcie postoju na DS 9 dostalismy wiadomosc od GF , ze BORG rozpoczzl atak na federacje . Nieczekajac ani chwili kazalem wyznaczyc kurs na spotkanie z BORG Wiec jestem<

    Reyden
    Participant
    #10994

    - Ja: Sternik - kurs na Sferę królowej , podejśc na 2 km , po ataku wycofac sie na bezpieczna odległość - Sternik : Tak jest !-Ja : Taktyczny - ognia z dział polaronowych i wyrzutnii torped w osłony wokół wyrzutnii 3 i 4 , wszystkie emitery ognia w wyrzutnie 3 i 4 -Mostek do maszynowni : Czy holoemitery statku sa sprawnegłowny mechanik Brax : Wszystkie HE ( holoemitery ) sprawne-Co pan planuje , Admirale ??-Ja : Jeszcze nie powiem

    Tazman
    Participant
    #10997

    Na mostku lekko się zadymiło, jeden z chorążych właśnie się podnosił gdy znowu okrętem szrpnęło. Z konsoli komunikacyjnej posypał się snop iskier.Pierwszy: Kapitanie komunikacja nie działa.Ja: Znowu ??? Niech to szlag. Maszynownia raport.Gł. Inżynier: Osłony 5% zanikają kadłub 90%. Brak większych uszkodzeń poszycia, komunikacja znowu nie działa, sensory dalekiego zasięgu nie działają, transportery nie działają, system podtrzymywania życia 80%Uszkodzone baterie rezerwowe stan obecny 45%. Brak oświetlenia na dolnym pokładzie. Pola integracyjne trzymają. Moc rdzenia lekko spadła ale ustabilizowałem, nadal jest ponad 100% ale proponuje się wydostać z pod ostrzału po trzeciej takiej salwy nie mamy szans przetrwać.Ja: Mądrze gada ( W myślach już słyszę głos Kapitana Seldona: A NIE MÓWIŁEMPierwszy: Napływają raporty o rannych, w sumie 21, brak zabitych.Ja: Sternik zabieraj nas z tąd, Maximum Warp, promy muszą sobie radzić same, Taktyczny odpal jeszcze rufowe torpedy.Taktyczny: Odpalam torpedy. Kapitanie rufowe fazery nie odpowiadają.Ja: Sternik Warp Prędkość awaryjna kurs, najbliższa stocznia. Engage !!!!

    Thengel
    Participant
    #10999

    -Cała naprzód na Sferę. Zbliżamy się dopóki możemy wykonać zwrot. Pełna impulsowa!USS Hope ruszył wprost na Borga....-Thengel zbliżamy się!-Ładować broń! Celować w wyrzutnie wymierzone w wyrzutnie wymierzone w USS Corsair! USS Hope rozpoczał ostrzał Borga...-Cała wstecz.. Pełny impuls!

    Seldon
    Participant
    #11000

    Okrętem szarpnęło. Wszyscy oficerowie na mostku odruchowo chwycili się swoich konsol. - Raport. - powiedział kapitan Seldon. - Osłony na 56%, integralność kadłuba 100%. Brak uszkodzeń systemów. Kontynuowane jest rozpraszanie skanów Borg na obszarze IKC Vornak. - poinformował taktyczny. - Status floty? - Sfera ma osłony na 86%, Sfera Królowej - 94%. Nie mają żadych uszkodzeń. IKC Krel ma osłony na 28%, integralność kadłuba - 73%. Tragiczny stan USS Corsair - osłony 5%, prawie opadły, integralność kadłuba 90%, liczny uszkodzenia systemów, komunikacja nie działa. - mówił oficer taktyczny. - TAZMAN, A NIE MÓWIŁEM! Kurs zbliżeniowy na USS Corsair, będziemy go osłaniać. Gdzie jest IKC Krel? - zapytał kapitan. - Zbliża się do naszej pozycji. Jeżeli będzie się nadal oddalać od Borg to nie będzie mu potrzebna nasza osłona. - powiedział taktyczny. - Dobrze, transmisja do IKC Krel. - powiedział kapitan, czekając na wykonanie rozkazu przez oficera operacyjnego. - "USS James T. Kirk do IKC Krel. Kapitanie, proszę włączyć kamuflaż i szybko znikać Borg z oczu. Będziemy zakłócać skany Borg na pana pozycji. Seldon wyłącza się." - USS Corsair włącza napęd warp. Wokół okrętu formuje się pole warp. Widocznie uciekają z pola bitwy. - poinformował oficer taktyczny. - Dobrze, będziemy więc ich osłaniać. Fazery dziobowe, torpedy kwantowe, torpedy fotonowe w Sferę Borg. - Torpedy uzbrojone. - powiedział oficer taktyczny. - Ognia. - zarekomendował Seldon.Z wyrzutni Soveregin'a wystrzeliły torpedy kwantowe i fotonowe, zaś fazery rozpoczęły ostrzał Sfery Borg. Ostrzał miał osłonić wycofującego się IKC Krel oraz USS Corsair. - Kapitanie, USS Hope zbliża się do jednostek Borg i otwiera ogień. - powiedział oficer taktyczny. - Tym lepiej dla nas. Może Borg będzie strzelać w drugiego Sovereign'a. - odpowiedział Seldon. - Oby, kapitanie. Oby... - dodała komandor Cannier.

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram