Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #9805

    Wolf do dowódcy betleH'a: dzięki za zabranie moich ludzi, kapitanie. Vorh już stracony, ale może się do czegoś przydamy? Na przykład jako wzmocnienie grupy abordażowej? I co się dzieje z USS Corsair??

    Krusty
    Participant
    #9807

    Przykro mi ze musze pana zmartwić ale formalnie ja i maja flota nie istnieje więc nie mogę poddać czegoś czego nie ma, radze jednocześnie się oddalić bo nie ręcze za stan waszej floty jeśli tu zostaniecie i nie wycofacie na podane koordynaty ... . Jeśli się zastosujecie to nagroda was nie mnie w przeciwnym razie znszczy was Borg albo sami siebie zniszczycie.

    EddieGcT
    Participant
    #9812

    Niedawno przybyly kontyngent okretow Imperium ujawnia sie otwierajac jednoczesnie ogien w kierunku sfery... Lacznosc z betleH: Witam kapitanie, operacyjny z tej strony, udalo mi sie sprowadzic maly kontyngent 22 okretow, mamy 4 Negh'Var 8 Vor'Cha i 10 B'rel ... dajemy wam ogien zaporowy na czas ewakuacji Vorh...

    Qbah
    Participant
    #9818

    Tu Sfera 666 z 1313:Generator oslon powaznie uszkodzony, przeslac drony do naprawy.Oslony opadly.Emiter 13 zniszczony.Emitery 14 i 15 uszkodzone, przeslac drony do naprawy.Pancerz w 74,21%. Trwa regeneracja.Integralnosc kadluba w 100%.Skoncentrowac ogien na B'Rel. >>tak sobie w sumie mysle, ze B'Rel to po 2-3 strzalach powinien odpasc... Wiec nie ma szans uderzyc w moja SfereWykryto 60 statkow Federacji, kilkanascie okretow klingonskich, 70 okretow Romulanskich i 50 okretow kardazjanskich.Brak opcji.Wezwac Szczescian ... z ... (drupy) w celu asysty. Skontaktowac sie z flota Borg przy wezle Transwarp.Tu Sfera 666 z 1313, wykryto ponad 200 okretow w sektorze ... . Dziwne odczyty ze statkow Federacji. Przewidywalny rozklad sil: Federacja 28,31%, Klingoni 17.23%, Romulanie 35,14%, Kardazjanie 19,32%. Przewidywalne sily potrzebne do calkowitej asymilacji: 3 Szesciany, 6 Sfer i 2 Diamondy.We are the BorgResistance is futile

    Krusty
    Participant
    #9824

    Admirał Chell to drugiego szkrzydła utuchomić z dalszej częsi zapisu - wymagany kod dostępu omega.

    drupi
    Participant
    #9828

    Sfera 66189 cel asymilacjaSfera 96853 osłony na pełna moc cel asymilacjaThe Cube 87563 cel zniszczyć flotę gatunku KardasjanieThe Cube 654750 cel zniszczyć flotę FederacjiThe Cube 78952 cel asymilacja jednostek które przetrwałyRaport dla królowej cele w zasięgu czujników rozpoczynamy proces asymilacji i zniszczeniaNadajemy kamunikat"We are the Borg, resistance is futile ......"

    Qbah
    Participant
    #9830

    Tu Sfera 666 z 1313:Wykryto nieautoryzowana transmisje z rozkazami. Odrzucamy.Okrety Federacji dysponuja technologia USS Voyager.Uruchomic oslony antyfazowe, przygotowac sie do trybu Phase-Alpha.Reaktor dziala w 124%. Systemy stabilne.Generator oslon naprawiony w 74%, czas do zakonczenia napraw - 2 minuty.Phase-Alpha aktywny, skoncentrowac ogien na tych koordynatach statku dowodzacego Federacji. Ognia gdy w zasiegu.Poinformowac reszte floty o inicjacji trybu Phase-Alpha.We are the Borg. Resistance is futile...//Po dotkliwej stracie w mglawicy przy wezle Transwarp, Borg udalo sie zasymilowac Admiral Kathryn Janeway. Pomimo samobojczego planu jednostki, udalo sie pozyskac informacje o technologii transfazowej i pancerzu, jak rowniez czesciowo o wirusie, z resztek promu Delta Flyer. Czesciowo udalo sie zrekompensowac przewage federacyjnej technologii przyszlosci. Caly projekt nazwano Phase-Alpha. Udalo sie przystosowac do efektow dzialania torped transfazowych (o tym ponizej). Stworzono rowniez taktyke majaca na celu szybkie unieszkodliwienie pancerza jednostek Federacji. W tym celu, stworzono torpedy antyfazowe, ktore tuz przed uderzeniem w cel, zmieniaja swoja faze materialna o 180 stopni, skutecznie przenikajac pancerz, i eksploduja w cienkiej powloce pomiedzy pancerzem a kadlubem. Zmiana fazy trwa tak krotko, ze uniemozliwia glebsze przenikniecie do celu. Torpedy transfazowe, pomimo bardzo duzej sily ognia, nie sa juz w stanie jednym uderzeniem zniszczyc statku Borg. Jednak pomimo tego, sieja duze spustoszenia podczas uderzenia. Spowodowalo to wlaczenie do projektu Phase-Alpha projektu TTF-1. W wyniku tego krotkie, acz mocne wiazki holownicze sa wystrzeliwane w kierunku nadlatujacej torpedy, skutecznie zmieniajac jej tor i uniemozliwiajc kontakt z kadlubem. Skutecznosc tego systemu - 37,12%. W celu uniemozliwienia dzialania wirusa, nalezy wszelkimi sposobami uniemozliwic wdarcie sie wirusa w nasza swiadomosc (nowe algorytmy dostepowe, jak rowniez nowe algorytmy rozkazowe). Srodki niszczace wirus - brak. Jednak nawet podczas wdarcia sie wirusa, udalo sie ograniczyc jego zasieg do kilkuset dronow ( ❗ ). Wszystkie dzialania majace na celu skuteczne przeciwstawianie sie ww. problemom, nazwano tryb Phase-Alpha. Encyklopedia Borg out//

    Krusty
    Participant
    #9836

    Admirał Chell di zalogi przedewszystkim!".

    Qbah
    Participant
    #9842

    Tu Sfera 666 z 1313:Generatory oslon on-line.Pancerz w 79,11%. Trwa regeneracja.Przewidywalna skutecznosc trybu TTF-1: 45,27%. >>zmiana toru torped wiazkami holowniczymiWykryto urzadzenia maskujace na jednostkach Federacji. Napromieniowac obszar o promieniu 500tys kilometrow w celu uniemozliwienia ucieczki zadnemu statkowi.Wszystkie emitery i wyrzutnie torped skoncentrowac ogien na jednostce Admirala Chell'a - generatory oslon. Tryb ataku - Phase-Alpha.Cube 654750 - wznowic atak na jednostki wsparcia Federacji. Skoncentrowac ogien na jednostkach klasy Steamrunner - najlatwiejszy cel.Jak tylko zawioda oslony okretu dowodzenia, zaczac przesylanie dronow.We are the Borg. Resistance is futile...

    Q
    Participant
    #9843

    Uuuuuu....

    Wszystkie okrety w sektorze traca moc...

    Kazda z flot mysli ze to nowa bron przeciwnika...

    A Kukuk!

    A co to zabawa beze Mnie???

    Dołączona grafika

    Gdzie jest Królowa???

    Ładnie sie ubralem na randke???

    Trzeba ja troche rozgrzac bo te metalowe czesci....

    wrrrr....

    Qbah
    Participant
    #9844

    //glupie pytanie: czy Borg zna Q??//

    Q
    Participant
    #9845

    //glupie pytanie: czy Borg zna Q??//

    Ochhhhhh....

    Nie ale pozna...

    No to panie i panowie chcecie asymilacjii???

    Ala Q???

    pstryk!

    Jak podobaja sie wam nowe kostiumy jaskiniowcow???

    Pasuja do was jak ulał...

    Wiec odluzcie te prymitywne maczugi!

    Przez wasza wojne robaki mi sie w sypialni zalegly...

    P Peter
    Participant
    #9846

    Oj Q Królowej ci sie zachciewa???

    Ja ci dam!

    Marsz do domu!

    A wy! Co sie smiejecie?

    Macie tu lawende zamiast tych brzydkich maczug przynajmniej mi te mole z szafy wyploszycie

    Bawcie sie dalej w ta wojenke brutale!

    Tym razem sie wam upieklo, Q za kare zajmie sie robactwem.

    Q
    Participant
    #9848

    Wrrr...

    Ona jest niemozliwa

    Na razie macie spokoj, ale bede sledzil wasze poczynania.

    I nie moge obiecac ze nie zaingeruje.

    Coen
    Participant
    #9849

    Qbah, B'rel odpadł by

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram