Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 842 total)
  • Author
    Participant

Tu Sfera 666 z 1313:Oslony trzymaja. Stan: 86%. Trwa regeneracja...Kadlub nieuszkodzony.Zwiekszyc wydajnosc reaktora do 113%.Przyjelismy. Uruchomic emiter tachionowy. Skanowac w poszukianiu zamaskowanych jednosek. Gdy wykryte - zniszczyc. Przeslac dodatkowa energie z reaktora do sensorow.Przechwytywac torpedy kwantowe.Wykryto nowy okret. Gatunek 4621 - Talarianie. Na pokladzie wykryto rozne biosygnatury - mieszana zaloga. Wartosc bojowa - minimalna. Wartosc asymilacyjna - minimalna. Zignorowac.Emitery:1 do 10 - cel: USS Corsair11 do 20 - cel: USS James T. KirkWyrzutnie:1 i 2 - cel: USS Corsair3 i 4 - cel: USS James T. KirkJak tylko zostanie wykryty jakis zamaskowany okret klingonski - atakowac. Uzyc uzbrojenia wycelowanego w USS James T. Kirk.Przeslac dane taktyczne na Sfere Krolowej. Skoordynowac ataki na jednostki Federacji.>>Dwie Sfery Kolektywu powinny spokojnie poradzic sobie z kilkoma wrogimi jednostkami. Jednak nie mozna pozwolic na naprawy jednostkom klingonskim. Wszystkie starania Kolektywu sa skupione na wykryciu zakamuflowanych jednostek. Jak tylko zostana wykryte, dolacza do zniczonych juz jednostek. Zwyciestwo Borg jest juz tylko kwestia czasu...<<

Kronos
    Participant

- Klog jaka sytuacja ?- Borg trafił nas zanim włączyliśmy kamuflaż, osłony na 5% regenerują się. Nadal brak podtrzymywania życia na dwóch pokładach. Silniki warp niesprawne........maskowanie na razie trzyma - zameldował taktyczny- Dobrze, Mazdek zwiększ naszą odległość od Sfer kolektywu......... Klog co z flotą ?- Okręty federacji kontynuują atak IKC Krel także włączył maskowanie ..........IKC betleH ....... on ?- Co z nim ? - spytał kapitan- Okręt zniknął, nie ma go na ostatniej znanej pozycji- Może został zniszczony - zasugerowała Duy`e - Raczej nie. Nie wykrywam żadnych szczątków w tej okolicy............ okręt po prostu zniknął - mówił Klog- Kapitanie.......wiadomość od dowódcy eskadry myśliwców........Komandor Wolf odłączył się i zadokował do IKC betleH.........jednostka ma włączone maskowanie - zameldowała Duy`e- Próbują go naprawić, założę się że Coen też już tam siedzi - odpowiedział D`meg- Kapitanie......... Borg zaczyna przeszukiwać przestrzeń za pomocą tachyonow - zameldowała Duy`e- Mogą nas tak wykryć ?- Nie jestem pewna............ ale robią to dość gruntownie - odpowiedział oficer naukowy- Diabli nadali......teraz nie możemy jeszcze walczyć......... Maszynownia raport !- Tu Re`hdepem . Kapitanie tylnych wyrzutni nie da się naprawić. Napęd warp powinienem za parę minut przywrócić....... podtrzymywanie życia zaraz zacznie działać na uszkodzonych pokładach - meldował główny inżynier- Rozumiem, Re`hdepem Borg zaczyna nas szukać, możliwe że nas wykryją. Jak szybko możesz zregenerować osłony ?- Trochę to potrwa...... na razie mamy 20% szybciej nie dam rady, przykro mi kapitanie- Trudno, pracuj dalej D`meg outKapitan wyłączył interkom i chwilę milczał..............- Mazdek odległość od Sfer ?- 20.000 km- Duy`e otwórz kanał do USS James T. Kirk- Kanał otwartyIKC Vornak do USS Jame T. Kirk. Dziękuję kapitanie Seldon za osłonę. Na razie jesteśmy bezpieczni, niepokoją mnie tylko te skany które kolektyw rozpoczął. Niech pan spróbuje zająć trochę te Sfery. Potrzebujemy czasu aby zregenerować osłony. Powodzenia D`meg out............ - Wiadomość wysłana - zameldowała Duy`e- Dobrze, Mazdek ustaw nas dziobem do wroga i cała stop. Klog wyłącz wszystkie zbędne systemy, moduł ECM też może BORG nas nie wykryje przy mniejszym poziomie energii...........musimy wzmocnić osłony zanim wrócimy do walki. Pełna gotowość, pilnuj te Sfery. Chce wiedzieć kiedy się zaczną zbliżać - rozkazał kapitanVornak lecząc swoje rany wyczekiwał zamaskowany w niewielkie odległości od walczących okrętów.............

Thengel
    Participant

Pierwszy: Thengel, Borg zacząl skanować przestrzeń tachjonami.Ja: Możemy je jakoś zakłócić?Pierwszy: Nie ma rzeczy niemożlwych ,ale muszę mieć trochę czasu.Ja: Ustawmy się pomiędzy Sferą a klingońskimi okrętami.

Tazman
    Participant

Taktyczny: Diabli by to sensory pokazują, że to ten sam typ sfery co pierwsza !!!!!Ja: Co znowu jeszcze trochę i promy Borga będą miały siłę bojową Sześciana.Taktyczny: Otwierają w naszym kierunku ogień, próbują zarazem namierzyć zamaskowane jednostki Klingonów.Ja: Wlecieć między sfery utrzymywać ogień ze sprawnych bocznych fazerów, Borg będzie musiał uważać aby siebie nie trafić. Sternik słyszysz musimy wykorzystać manewrowość naszego okrętu na maximum. Inżynier dawaj tyle mocy do silników impulsowych i osłon ile się da.Gł. Inżynier: według rozkazu.Ja: Szukajcie sposobu aby zakłócić emisję tachjonów ze sfer.Naukowy: Dzięki naszym systemom wykrywania można by było to zakłócić ale zostały poważnie uszkodzone i nic z tego. Mogę za to przesłać część oprogramowania i instrukcje do Sovoreignów, Czujniki na tych okrętach są bardziej zawansowane ale nie przystosowane specjalistycznie do takich spraw, może im to na coś się przyda.Ja: No to wysyłaj na paśmie kodowanym.Corsair zaczoł tańcować w przestrzeni niczym mucha między dwiema siejącymi zabójczymi promieniami sferami mając nadzieję, że jakaś torpeda albo promień przelatując obok kadłuba okrętu trafi w sfojego sojusznika. W tym samym czasie prowadząc raczej nieznaczący ostrzał z pozostałych sprawnych bocznych fazerów.

Reyden
    Participant

mozna spytac jak wyglada sytuacja ( ile i jakie okrety sa u poszczególnych stron konfliktu )Bo chciałbym sie dołaczyc do bitwy Strony oraz typu okrętu nie zdradzę

EddieGcT
    Participant

Okretem wstrzasnely nastepujace po sobie eksplozjeJa: Co to byłoOperacyjny: Borg... dostalo nam sie, tuz przed podniesieniem kamuflazu ale oslonilismy betleHJa: Dobra czym oberwalismy i jak oslonyTaktyczna: Siedem trafien od emiterow, oslony spadly do 30,81%Ja: Tilly jaka sytuacja FlotyTaktyczna: Corsair niezle sobie radzi, widac odzyskali pełna kontrole nad okretem, Vornaka oslonil USS James T. Kirk, Seldon troche oberwal ale nic co specjalnie moglo by zaszkodzic takiemu okretowi, D’meg uruchomil kamuflaz, USS Hope wlasnie wkracza na pole bitwy i ostrzeliwuje sfere, sytuacje betleH znaszJa: Tak...Taktyczna: Jod’mos, USS James T. Kirk otwiera ogien w kierunku sfery salwa z fazerow, torpedy kwantowe i fotonoweTkatyczna: USS Corsair wykonuje zwrot i atakuje sfere Krolowej...Naukowa: Komandorze, wykrywam promieniowanie tachyonoweJa: ZrodłoNaukowa: Sfera Borg. Obie sfery wydaja sie szukac naszych jednostekJa: Kiedy nas wykryjaNaukowa: Jeszcze przez jakis czas pozostaniemy w ukryciu ale nie bedzie to trwało zbyt długoJa: Tilly przygotuj torpedyTaktyczna: Co planujeszJa: Nie chce sie tymczasem narazac na ostrzal sfery, wykorzystajmy czas jaki nam zostal do maksimum na regeneracje oslon, tymczasem opuscimy na chwile kamuflaz wystrzelimy w strone sfery obie torpedy jonowe i pelna salwe z dezruptorow, po tym natychmiast podnosimy maskowanieTaktyczna: Rozumiem, wszystko gotoweJa: Wiec zaczynamy. Opuscic kamuflaz, dezruptory OGNIA – pelna salwa, torpedy OGNIATaktyczna: Salwa z dezruptorow. Torpedy poszły. Podnosze maskowanieJa: K'Ren zwrot i cala moc silnikow, zmienmy nasza pozycje, nie ulatwie Borg znalezienie nasIKC Krel nagle opuszcza kamuflaz, okret wypluwa z siebie pelna salwe z dezruptorow, wystrzeliwuje tez dwie torpedy jonowe w kierunku sfery. Po tym ostrzale uruchamia ponownie kamuflaz i szybko zmienia swoja pozycje.

Seldon
    Participant

- Kapitanie, transmisja z USS Corsair. - powiedział oficer operacyjny. - Na ekran."USS Corsair do USS James T. Kirk Kapitanie swojego Inżyniera niech pan bierze ale proszę aby zostawił pan resztę, straciłem większość swojej załogi a na pańskim okręcie jest ponad stan. Poza tym przydało by się zkoordynować ataki. Nie mam wyraźnych odczytów ale druga sfera jest chyba standardowa, czyli łatwy kąsek może by tak najpierw ją ustrzelić co ? Tazman OUT." - Nawiążcie połączenie z USS Corsair. "USS James T. Kirk do USS Corsair. Dobrze, ale jeśli ktoś z mojej załogi zginie, a pan przeżyje, to sam pana zamorduje, albo zrobię jeszcze coś gorszego. Niech pan o tym wie. Co do Sfery, to jest ona taka sama jak pierwsza przed przeróbkami, więc lepiej wpierw zniszczyć zmodyfikowaną Sferę, ponieważ ma większą siłę ognia, a takie same osłony jak Sfera Królowej Borg. Przydałoby się najpierw zniszczyć tą uszkodzoną. Mój taktyczny prześle panu dane na temat jednostek Borg. Seldon wyłącza się." - powiedział kapitan. - USS Asimov potwierdza przesłanie MacNeela na pokład i kieruje się w naszą stronę. - poinformiwał oficer taktyczny. - Kapitanie, USS Corsair rozpoczyna ostrzał Sfery Królowej Borg. - Ech... Ten Tazman. - Jesteśmy namierzani przez obydwie Sfery. Podobnie jak Corsair! - Sternik, manewry uchyleniowe. Odległość od USS Corsair? Zdołamy osłonić go przed ostrzałem? - zapytał Seldon. - Prawdopodobieństwo jest niewielkie. Sfery mogą nas zręcznie wymanewrować, pozatym możemy nawet tam nie dolecieć. - odpowiedział sternik. - Zbliżamy się jak najszybciej do Sfery Borg. Może odciągniemy ją od Corsaira. Oni nie przeżyją takiej salwy. Dajcie kanał do Tazmana. - rozkazał Sledon. - Transmisja nawiązana. - "USS James T. Kirk do USS Corsair. Jesteście namierzany przez Sfery. Uciekajcie stamtąd natyczmiast. Postaramy się odciągnąć Sfery. Seldon wyłącza się." - Sfery Borg rozpoczynają skanowanie okolicy przy użyciu emisji tachionowych. - zauważył oficer taktyczny. - Chcą wykryć okręty klingonów. - wywnioskowała komandor Cannier. - Kapitanie, transmisja z IKC Vornak. - powiedział operacyjny. - Na ekran."IKC Vornak do USS James T. Kirk. Dziękuję kapitanie Seldon za osłonę. Na razie jesteśmy bezpieczni, niepokoją mnie tylko te skany które kolektyw rozpoczął. Niech pan spróbuje zająć trochę te Sfery. Potrzebujemy czasu aby zregenerować osłony. Powodzenia D`meg out............" - "USS James T. Kirk do IKC Vornak. Sytuacja jest krytyczna. Nie dość, że Borg was poszukuje, to jeszcze chce rozpocząć destrukcyjny ostrzał USS Corsair. Niestety nie bardzo wiem, w jaki sposób zakłócać te emisje tachionowe, ale już nad tym pracujemy. Powodzenie i Seldon wyłącza się." - Kapitanie, USS Corsair rozpoczął manewry między dwoma Sferami, ostrzeliwując je. - powiedział taktyczny. - To zakrawa na granicy odwagi i głupoty. Co on sobie wyobraża? - zadał retoryczne pytanie kapitan. - USS Corsair przesyła nam oprogramowanie do sensorów oraz instrukcje jego wykorzystania. Myślą, że przyda to się nam do zakłócania tachionów. - poinformował oficer operacyjny. - Dodatkowo IKC Krel zdejmuje maskowanie i otwiera ogień w Sferę. - dodał taktyczny. - Wolniej, nie nadążam. - powiedział kapitan. - Co z Krel'em? - Osłony 30%, regenerują się. Brak większych uszkodzeń. Już uruchamia kamuflaż. Borg może go łatwo wyśledzić. - odpowiedział taktyczny. - Hmm... Naukowy, czy możliwe jest zakłócenie emisji tachionowych przez interferencję ich z tachionami z naszego deflektora? - zapytał kapitan w olśnieniu. - Możliwe, jednak będziemy musieli znać pozycję klingońskich okrętów, aby fale tachionów zakłócić przed tymi jednostkami, inaczej smi pomożemy Borg. - odpowiedział kapitanowi oficer naukowy. - Dobrze, kanał wywoławczy do wszystkich okrętów klingońskich. "USS James T. Kirk do wszystkich okrętów klingońskich. Znaleźliśmy sposób na zakłócanie skanów Sfer Borg poprzez interferencję emisji tachionowych. Potrzebujemy dokładnych danych na temat waszej pozycji. Prześlijcie to mnie na najwyższym stopniu kodowania. Powodzenia. Seldon wyłącza się."Sovereign zbliżał się do Sfery Borg, wykonując różne manewry unikowe, chcąc odwrócić uwagę Sfer Kolektywu od poszukiwania zakamuflowanych okrętów i ostrzału USS Corsair.

Anonymous
    Guest

Chitsa: „Adahl zbliżamy się do celu.”Ja: „Ookeey, poczekajmy chwilę i rozpoznajmy sytuację......nawiązać łączność z IKC betleH”Chitsa: „Brak odpowiedzi.”Ja: „Niech to...ech, wywołać IKC Vornak.”

Tazman
    Participant

Ja: Taktyczny jaki jest stopień zagrożenia od ostrzału dwuch sfer.Taktyczny: Dosyć groźy ale kilkanaście bezpośrednich trafień może nas nieźle urządzić, Pierwsza sfera dodatkowo zaaplikowała sobie 3 wyrzutnie torped grawimetrycznych które mogą nas nieźle poobdzierać a nasz system przechwytywania nie działa.Ja: Jednak musimy skupić się na sferze z wyrzutniami torped, szykuj rufowe wyrzutnie torped i prześlij rozkazy promom niech ponownie rozpoczną ataki na poprzedni cel.Taktyczny: Wykonuję. Nowe wytyczne dla promów przekazane, wykonująstosowne manewry. Okręt ustawia się rufą do celu ..... jesteśmy pod odpowiednim kątem.Ja: No to ognia !!!!!!!! Sternik oddal nas na bezpieczniejszą odległośćSternik: Wykonu...... ( Okrętem nagle rzuciło i przygasły na chwilę wszystkie światła )Taktyczny: Zostaliśmy trafieniJa: Jaki status ?Pierwszy: Raporty ciągle napływają ale osłony trzymaj.........( Ponownie okrętem rzuciło )Ja: Sternik oddalaj się, staraj dołączyć do USS James T. KirkSternik: Wykonuje. Kapitan Seldon nas wywołuje.Ja: Na ekranKANAŁ OTWARTYDobrze, ale jeśli ktoś z mojej załogi zginie, a pan przeżyje, to sam pana zamorduje, albo zrobię jeszcze coś gorszego. Niech pan o tym wie. Co do Sfery, to jest ona taka sama jak pierwsza przed przeróbkami, więc lepiej wpierw zniszczyć zmodyfikowaną Sferę, ponieważ ma większą siłę ognia, a takie same osłony jak Sfera Królowej Borg. Przydałoby się najpierw zniszczyć tą uszkodzoną. Mój taktyczny prześle panu dane na temat jednostek Borg. Seldon wyłącza się.Ja: Otwórzcie kanałUSS Corsair do USS James T. KirkKapitanie Seldon jak tam się podoba fotelik na nowym okręcie. Wiem, że troszczy się pan o swoją załogę ale mi tu jest potrzebny każdy człowiek. Myśli pan, że się cieszę widząc moich zabitych ? Jak bym mógł to bym ich wskrzesił, jeden z moich oficerów zginął drugi leży ciężko ranny w ambulatorium. Jego obowiązki przejął pierwszy oficer chyba z Vornaka, mamy tu taki chaos, że sam się gubię. Okręt mam naprawiony ale nie działa mi tu połow systemów i mam walniętą połowę baterii fazerów.Osłony mamy silne więc z nadmiarem o nas proszę się nie troszczyć, musimy dopilnować aby okręty Klingońskie miały wystarczającą ilość czasu do dokonania niezbędnych napraw, po prostu chwilowo musimy przejąć ciężar ostrzału bo bez torped polaronowych sobie nie poradzimy.Tazman OUT.Ja: Maszynownia czy mamy możliwość naprawy systemów do przechwytywania torped ?Gł. Inżynier: Nawet jeśli to z sieci 10 zrzeszonych Fazerów z systemem sprawnę są tylko trzy.Ja: No to zobaczymy co los przyniesie.Pierwszy: No to zobaczymy

Seldon
    Participant

- USS Corsair odpowiada nam. - powiedział operacyjny. - Na ekran."USS Corsair do USS James T. Kirk Kapitanie Seldon jak tam się podoba fotelik na nowym okręcie. Wiem, że troszczy się pan o swoją załogę ale mi tu jest potrzebny każdy człowiek. Myśli pan, że się cieszę widząc moich zabitych ? Jak bym mógł to bym ich wskrzesił, jeden z moich oficerów zginął drugi leży ciężko ranny w ambulatorium. Jego obowiązki przejął pierwszy oficer chyba z Vornaka, mamy tu taki chaos, że sam się gubię. Okręt mam naprawiony ale nie działa mi tu połow systemów i mam walniętą połowę baterii fazerów. Osłony mamy silne więc z nadmiarem o nas proszę się nie troszczyć, musimy dopilnować aby okręty Klingońskie miały wystarczającą ilość czasu do dokonania niezbędnych napraw, po prostu chwilowo musimy przejąć ciężar ostrzału bo bez torped polaronowych sobie nie poradzimy. Tazman OUT." - Otwórzcie kanał do USS Corsair. - Otwarty. - odpowiedział kapitanowi oficer operacyjny. - "USS James T. Kirk do USS Corsair. Nawet pan nie wie, z jakim bezguściem jest ten mostek urządzony. Ale na pewno długo tu nie pobędę. Wiem, że Corasir ma silne osłony, ale jak Borg celuje w nie z połowy swojego uzbrojenia, to sytuacja nie jest zbyt konfortowa, prawda? Radziłbym się panu natychmiast oddalić. A co do Klingonów, to zaraz coś poradzę, moi... inżynierowie z USS James T. Kirk majstrują mi przy sensorach i deflektorze nawigacyjnym. Za moment powinni znaleźć sposób. Ale do tego czasu pozwoli pan, jeśli głównymi "kaczkami na strzelnicy" będą Sovereign'y, prawda? Seldon wyłącza się." - zakończył transmisję kapitan. - Maszynownia, co z tymi emisjami tachinów? - Pracuję nad tym, ale nie mogę jeszcze nic pewnego powiedzieć. Teoretycznie to jest możliwe, ale muszę ominąć procedury systemu. To trochę potrwa. - powiedział przez interkom główny inżynier. - A co z USS Asimov? - Zbliża się do nas, kapitanie. Na razie jednak pozostaje poza zasięgiem uzbrojenia Sfer. - odpowiedział oficer taktyczny. - Wykrywam zbliżającą się z prędkością warp do pasa asteroidów jednostkę. Sygnatura nierozpoznawalna. Będzie tutaj w granicach jednej-dwóch minut. - Dobrze, przygotować się. - powiedział kapitan.

Q
    Participant

Hmmm....

Przesylaja mnie do Krolowej...

Moj plan zaczyna wreszcie dzialac.:twisted:

Kronos
    Participant

Trwa zaciekła walka. Na polu walki pojawiła się nowa Sfera dowodzona przez Królową kolektywu. Borg otwiera ogień w kierunku jednostek Federacji. Okręty Klingońskie po ciężkich walkach w ukryciu leczą rany aby ponownie zaatakować kolektyw.IKC Vornak w bezpiecznej odległości wyłącza zbędne systemy i transferuje cała energię do generatorów regenerujących osłony.Kolektyw zaczyna przeczesywać przestrzeń za pomocą tachyonow. Chce on wykryć zamaskowane jednostki klingońskie i je dobić. Jak na razie kolektyw nic nie znalazł jednak dalszy systematyczny skan może naprowadzić kolektyw na ślad jednostek klingońskich.Obie Sfery otwierają zmasowany ostrzał w kierunku USS Corsair oraz USS James T. Kirk...........USS Corsair po zlikwidowaniu resztek dronów Borg rozpoczyna atak na Sferę królowej. Jednostka odpala w stronę Sfery 2 torpedy kwantowe i 7 fazerów. Promy z Excelsiora również podchodzą do ataku. Po zauważeniu że Borg rozpoczyna skan w poszukiwaniu zamaskowanych jednostek USS Corsair wlatuje pomiędzy dwie Sfery i otwiera ogień z bocznych fazerów. Kolektyw odpowiada ogniem................Jednostka trafia pod silny ostrzał. USS Corsair zmienia cel i odpala w Sferę Qbah 2 torpedy kwantowe oraz 2 fazery rufowe.USS Hope podchodzi do ataku i próbuje ustawić okręt między Sferami a zamaskowanymi jednostkami klingońskimi.................Myśliwce przegrupowują się .................USS James T. Kirk atakuje Sferę Qbah. Sovereing otwiera ogień z wyrzutni torped kwantowych i fotonowych oraz z fazerów. Borg odpowiada ostrzałem. Kapitan Seldon próbuje opracować plan umożliwiający zakłócenie skanu kolektywu.IKC Krel przeprowadza szybki atak poczym ponownie włącza maskowanie i oddala się od sfery. Jednostka odpaliła 2 torpedy jonowe i główne dezruptoryIKC betleH nadal mocno uszkodzony , trwają naprawy.Talarian Warship wkracza na pole walki i uruchamia uzbrojenie. Jednostka próbuje nawiązać kontakt z okrętami klingońskimi ............................************************* Sfera królowej otrzymuje trafienia od USS Corsair i IKC Krel oraz promów. Okręt trafiają 1 torpeda jonowa, 1 torpeda kwantowa oraz fazery i dezruptory. W sumie jednostka otrzymuje 1.849.664 uszkodzeń osłonSfera Qbah otrzymuje trafienia od USS James T. Kirk i USS Corsair. Okręt trafiają 2 torpedy kwantowe i 1 fotonowa oraz fazery. W sumie jednostka otrzymuje 1.780.666 uszkodzeń osłonUSS James T. Kirk otrzymuje trafienia od obu Sfer. W okręt trafia z powodu małej odległości 16 emiterów i jedna torpeda. W sumie jednostka otrzymuje 1.700.000 uszkodzeń osłon. USS Corsair otrzymuje trafienia od obu Sfer. W okręt trafia z powodu małej odległości 14 emiterów i jedna torpeda. W sumie jednostka otrzymuje 1.550.000 uszkodzeń osłon. Tak więc :- Sfera Borg - osłony 91%, kadłub 100%- Sfera Królowej - osłony 90,75%, kadłub 100%- USS Corsair - osłony 35%, kadłub 100% - fazery sprawne, sieć w połowie aktywna - IKC Vornak - osłony 20%, tylnie wyrzutnie torped zniszczone - włączył maskowanie - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 38%, pozostałe bez uszkodzeń- USS James T. Kirk - osłony 70,4% kadłub 100% - IKC betleH - włączył maskowanie trwa prowizoryczna naprawa, jednostka niezdolna do walki - IKC Krel - osłony 46% Kadłub 100% - włączył maskowanie- USS Hope - osłony 100% , kadłub 100%- Talarian Warship - osłony 100%, kadłub 100%Następne przeliczenie podam w czwartek o 16:00 . Piątkowe będzie już normalnie w niedzielę wieczorem.****************************************************************************************

Anonymous
    Guest

- Szlag!- zaklął komandor, uderzając się boleśnie o wygięta prowadnicę podajnika torped. Zrzucił z siebie przyniesiony z maszynowni sprzęt. Rozłożył i zmontował palnik. - Odsuń się - poprosił asystująca mu ciągle taktyczną. - Do czego to podobne, żeby pod koniec XXIV -tego wieku bawić się palnikiem...Zupełnie jakbyśmy byli z powrotem w XX wieku, na Ziemi...- narzekając oficer rozpoczął żmudny proces prostowania prowadnic. Panująca w sekcji niska temperatura nie ułatwiała mu bynajmniej zadania.- Dobrze przynajmniej, że replikatory zaczęły działać -zauważyła Klingonka.- Tak, i co z tego...Kadłub tak oberwał, że część sekcji zostanie bez powietrza; nie mamy tyle energii, żeby wszędzie umieścić pole siłowe...Kur... - obluzowany kawałek metalu odczepił się od sufitu, omal nie ugadzając oficera. - Znaczy sztuczną grawitację też uruchomili - podsumował komandor, przyglądając się uważnie najbliższemu otoczeniu, czy nie ma tam takich niespodzianek więcej...Son'ya uśmiechnęła się tylko.

Kronos
    Participant

- Kapitanie okręty Federacji są pod silnym ostrzałem ze strony Borg........USS Corsair traci osłony ma już tylko 35% mocy - zameldował Klog- Kolektyw ostro pogrywa. Wpierw nasze okręty a teraz federacji - skomentował kapitan- Przekaz z USS James T. Kirk - zameldowała Duy`e- Na ekran"USS James T. Kirk do IKC Vornak. Sytuacja jest krytyczna. Nie dość, że Borg was poszukuje, to jeszcze chce rozpocząć destrukcyjny ostrzał USS Corsair. Niestety nie bardzo wiem, w jaki sposób zakłócać te emisje tachionowe, ale już nad tym pracujemy. Powodzenie i Seldon wyłącza się." - &#&^ ... Klog stan naszych osłon ?- 20% nadal się regenerują - odpowiedział taktyczny- Za mało, stanowczo za mało. Musimy się jeszcze wzmocnić, ale już wkrótce ............- Kapitanie, nowy przekaz od kapitana Seldona- Dawaj go !"USS James T. Kirk do wszystkich okrętów klingońskich. Znaleźliśmy sposób na zakłócanie skanów Sfer Borg poprzez interferencję emisji tachionowych. Potrzebujemy dokładnych danych na temat waszej pozycji. Prześlijcie to mnie na najwyższym stopniu kodowania. Powodzenia. Seldon wyłącza się." - To ryzykowne ale może...... Klog prześlij nasze współrzędne. Musimy zyskać na czasie - rozkazał D`meg- Już wysyłam..... kapitanie nowy statek wkracza w rejon walki.......- Identyfikacja ?- Talariański okręt bojowy ........ wywołuje nas- Ciekawe co ich tu sprowadza, na ekran Duy`eKapitan był ciekawy co mogło przywieść kapitana Talariańskiego okrętu w rejon walki................

P Peter
    Participant

Emitery 1-10 USS J.T.Kirk

od 11-20 USS Consair

O VeraQus. Zraz sie Toba zajme tylko niech skoncze z tym okretem Klingonskim ktory sie mi przed chwila narazil. Nie rozsadne posuniecie zdradzil swoja pozycje.

Rospoczac skan w poblizu miejsca gdzie go ostatnio widziano, w razie namierzenia zdjac Emitery z J.T.Kirk i ostrzelac nimi I.K.C Kernel, Przy kamuflarzu nie bedzie miec oslon, zostanie zniszczony.

"Wirusy ostatnio buszuja w Kolektywie-trzeba byc czujnym"

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram