Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Kronos
    Participant
    #10862

    - Kapitanie otrzymuje parametry ataku na Sześcian do USS James T. Kirk, jest sygnał do rozpoczęcia ostrzału - zameldował Klog- Dobrze, Maskowanie w dół, pełna moc na osłony! Przednie uzbrojenie ognia ! Mazdek manewry unikowe! - rozkazał D`megNa kursie równoległym do Sovereinga pojawiła się nagle Vor`Cha i otworzyła ogień. Pędząc z pełną impulsową wypluła w kierunku Sześcianu ze skrzydeł dwie serie pocisków zaś z dziobu pomknęły dwie torpedy i towarzysząca im jarząca się wiązka zielonej energii.

    EddieGcT
    Participant
    #10863

    Taktyczna: Komandorze USS Corsair wlasnie otworzyl ogien do szescianu, Corsair wystrzelil dwie torpedy kwantowe, prowadzi tez ostrzal z dziobowych fazerow.Ja: No prosze, widze ze Tazman dobrze sobie tam radzi. Maja juz komunikacjeOperacyjny: Jeszcze nieJa: Hmmmm coz zapewne juz sie za to biora, dobrze ze maja juz uzbrojenieOperacyjny: Odbieram przekaz z USS James T. Kirk, Przelaczam na glowy ekran>>USS James T. Kirk do floty. Wszystkie okrety przygotowac sie do ataku. W odpowiednim momencie przetransportowac na szescian torpedy kwantowe, polaronowe lub w ostatecznosci fotonowe. Atak musi byc zsynchronizowany do mikrosekund, inaczej nie osiagniemy pozadanego efektu. Moj taktyczny przesyla do waszych okretow dane o czasie ataku. Wtedy Borg bedzie przestrajac osłony, wiec bedzie bezbronny. Przed atakiem upewnijcie sie, ze bedziecie poza zasiegiem uzbrojenia szescianu, bo trafienie bez oslon moze sie okazac bardzo przykre. Powodzenia. Seldon wylacza sie.<> Jod’mos do Wolfa. Widze ze ladnie sobie poczynasz za sterami mysliwca. Jesli wszystko pojdzie dobrze po bitwie spotykamy sie wszyscy w barze. Mam mala prosbe, jako ze ja swoje tez wrzuce na szescian tak samo jak betleH bede bez oslon, gdybys mogl i mi przy okazji oczyscic troche pola bylbym wdzieczny. Jod’mos koniec.<

    Anonymous
    Guest
    #10864

    - Wiadomość z IKC Krel!- Pokaż."Jod’mos do Wolfa. Widze ze ladnie sobie poczynasz za sterami mysliwca. Jesli wszystko pojdzie dobrze po bitwie spotykamy sie wszyscy w barze. Mam mala prosbe, jako ze ja swoje tez wrzuce na szescian tak samo jak betleH bede bez oslon, gdybys mogl i mi przy okazji oczyscic troche pola bylbym wdzieczny. Jod’mos koniec"- Jakby nie wspomniał o knajpie, to by był chory...Kanał wywoławczy!- Otwarty."Wolf do Jod'mosa. Przyjąłem, mam nadzieję, że moje "ptaszki" dadzą radę Cię osłonić...Wolf out."- Połącz z myśliwcami.- Gotowe."Wolf do eskadry. Pierwszy klucz - zmiana planów. Postarajcie się osłonic choć trochę Krela, też jest blisko Sześcianu...Reszta zostaje ze mną...Wolf out."Pięć myśliwców zwinęło się w ciasnym zakręcie, by po chwili utworzyć osłonę wokół Krela. Reszta nadal pozostała przy betleH'u. Komandorowi nie podobało się rozdzielanie sił, ale nie miał wyjścia. Obaj dowódcy potrzebowali pomocy i żadnego nie mógł zostawić bez wsparcia...

    Qbah
    Participant
    #10865

    Tu Szescian 66865:Kadlub krytyczny. Integralnosc: 12%. Trwa regeneracja...Oslony trzymaja. Stan 40%. Trwa regeneracja...Emitery 10 do 12 zniszczone. Uruchomic nieaktywne.Wyrzutnie 10 do 12 zniszczone. Trwa regeneracja...Uzyw napedy Warp do zniwelowania martwej strefy. Minimalne uszkodzenia kadluba oczekiwane...IKC betleH bezposrednio kolo Szescianu. Zniszczyc. Najwyzszy priorytet.Wykryto podwyzszone promieniowanie tachionowe z USS James T. Kirk. Podobe promieniowanie wykryto tuz przed zniszczeniem Scout'a 22417 z kwadrancie Delta. Zwiekszyc gotowosc wewnetrza Szescianu.Przygotowac Sfere 666 z 1313 do opuszczenia hangaru. Uruchomic wszystkie systemy. Przeslac pelna zaloge na poklad (1.400). Stan Sfery: kadlub 95%, oslony 100%. Wszystkie systemy sprawne.Przeslac VeraQus'a na poklad Sfery.Uzyc wiazki trakcyjnej na IKC betleH. Pelna moc.Emitery:1 do 6 - cel: IKC betleH7 do 12 - cel: IKC VornakWyrzutnie:1 do 6 - cel: IKC betleH7 do 9 - cel: IKC Vornak>>Potezny Szescian powoli zbliza sie do nieuniknionego zniszczenia. Jednak mimo tego nie stracil swojej wartosci bojowej. Ciagle zadaje dotkliwe straty flocie Fed-Kli. Musi zniszczyc jak najwiecej okretow, by Sfera dokonczyla dziela bez strat. Z okretu Federacyjnego wykryto zwiekszone promieniowanie tachionowe. Oznacza t nowa taktyke wroga. Szescian zwiekszyl swoja czujnosc.<<

    Q
    Participant
    #10866

    (Q poza swiadomoscia Borg)

    Hmmm...

    Jakby tu wykiwac Peter???

    I pomoc Federacji i calemu wszechswiatu???

    Sam nie moge tego zrobic ze wzgledu na to iz Peter przejrzy moj plan i nigdy nie przyzna sie do planow obalenia Rady Continuum. Tak mam jeszcze szanse. Do tej pory jeszcze nie probowala wyciagnac ode mnie waznych informacji dotyczacych Continuum ale teraz jestem tego pewien zrobi to i to juz w krotce.

    Tym czasem...

    Pomoze mi...

    Juz wiem...!

    Ale jeszcze nie teraz, jeszcze Flota sie jakos trzyma tego dokonam tylko w ostatecznosci.

    Sprawa jest wielka musialbym sprowadzic do tego wszechswiata kogos z rownoleglej historii, kogos na ktorym mi niestety bardzo zalezy, a jest on smiertelny, i w razie jego smierci nawet Continuum moze nie zaistniec.

    Kronos
    Participant
    #10872

    Niech was ale mi roboty daliście 😯 IKC Valda zakończyła swój żywot, waleczny okręt zderzył się z Sześcianem wyrządzając mu poważne szkody.Załoga została uratowana w ostatniej chwili. Okręty które osłaniały samobójczy atak IKC Valdy zostały poważnie uszkodzone. Najbardziej od ostrzału Sześcianu ucierpiał IKC betleH. Jago kapitan nie chcąc ryzykować dalej życia załogi rozkazał wystrzelić kapsuły poczym pozostając sam na pokładzie zaatakowałponownie Sześcian. Zwinna jednostka ciągle ostrzeliwana przez kolektyw przedarła się przez gęstwinę asteroidów chroniących Sześcian i zbliżyła się prawie pod sam kadłub. Pędzący BetleH odpalił dwie torpedy polaronowe i przednie dezruptory. Obie torpedy trafiły w cel zadając 648.000 uszkodzeń kadłuba. Borg świadomy grożącej mu destrukcji zwiększył intensywność ostrzału i próbuje unicestwić jak największą liczbę statków. Do zakręcającej dymiącej jednostki dołączyły chwilę później IKC Krel oraz eskadra myśliwców pod dowództwem komandora Wolfa. Okręty zaczęły desperacko osłaniać uszkodzoną jednostkę.W tym samym czasie kapitan Seldon opracowuje plan wykorzystania emisji deflektora do zmuszenia kolektywu do przestrojenia osłon. Samo przestrojenie trwa zaledwie ułamki sekund niemniej załoga Sovereinga podejmuje próbę przesłania w tym czasie na pokład Sześcianu kilku torped. IKC Krel również podejmuje próbę przesłania na pokład torped jonowych przez co nie może skutecznie ochraniać IKC betleH. Myśliwce rozdzielają się aby osłaniać teraz dwie jednostki co zmniejsza ich skuteczność.Dla odwrócenia uwagi kolektywu USS James T. Kirk oraz pozostałe okręty otwierają ogień w Sześcian. Okręt kapitana Seldona odpala dwie torpedy kwantowe oraz wiązki fazerów. Obok Sovereinga pojawia się IKC Vornak i otwiera ogień z dezruptorów i torped polaronowych natomiast USS Corsair chwilę wcześniej odpala dwie torpedy kwantowe i dziobowe fazery. Pociski uderzają w osłony Sześcianu.Kolektyw odpowiada zmasowanym ostrzałem. IKC betleH zostaje ostrzelany 6 emiterami i 6 torpedami. Dodatkowo kolektyw podejmuje próbę schwytania statku wiązką holowniczą. Okręt zostaje trafiony przy podejściu do Sześcianu oraz w czasie manewrów unikowych. Brak osłony ze strony IKC Krel podczas transportu torped oraz rozdzielenie sił eskadry myśliwców powodują iż IKC betleH zostaje trafiony 3 razy w wyniku czego jednostka zostaje całkowicie unieruchomiona. Silniki, główne systemy, uzbrojenie, osłony, podtrzymywanie życia zostają zniszczone. Kapitan Coen w ostatniej chwili zostaje przesłany na pokład IKC Krel. Natomiast mocno uszkodzony BetleH pozostaje na polu walki niezdolny do żadnej akcji. W wyniku obrony IKC BetleH IKC Krel uzyskuje trafienia 2 emiterami i jedną torpedą. Natomiast eskadra myśliwców zostaje trafiona przez 2 emitery. Pozostałe torpedy zostają przechwycone lub trafiają "rykoszetem" zadając niewielkie uszkodzenia. Sześcian również ostrzeliwuje IKC Vornak który podchodzi od martwej strefy ostrzału. Kolektyw wykorzystuje silniki warp do nagłej zmiany położenia i otwiera ogień z 6 emiterów i 3 torped. Nagła zmiana położenia uszkadza kilka systemów. Mimo to śmiały manewr pozwala na przechwycenie dwóch nadlatujących polaronówek. IKC Vornak zostaje trafiony 4 emiterami i jedną torpedą. Nagle kolektyw zostaje zaalarmowany wzrastającą emisją promieniowania tachionowego z USS James T. Kirk, chwilę później rozlega się alarm ! W czasie przestrajania osłon w kilku miejscach zmaterializowały się torpedy z włączonym zapalnikiem czasowym. Borg podejmuje desperacką próbę transportu przesłanych torped oraz wytwarza pola siłowe w okolicznych sekcjach. Niestety znaczne uszkodzenia spowodowane ostatnimi trafieniami torped polaronowych powodują iż kolektyw opóźnia tylko nie uniknione. Torpedy eksplodują, pola siłowe w niektórych sekcjach zmniejszają zniszczenia jednak rozpoczyna się reakcja łańcuchowa która zniszczy Sześcian w ciągu 10 sekund. Kolektyw pospiesznie ewakuuje Sześcian. W ostatniej chwili wylatuje z Sześcianu w pełni wyremontowana Sfera. Kosmos rozjaśnia eksplozja. Tak więc :- Sfera Borg - osłony 100% kadłub 100%- Sześcian - zniszczony- USS Corsair - osłony 88,25%, kadłub 100% - IKC Vornak - osłony 3% liczne uszkodzenia systemów, tylnie wyrzutnie torped zniszczone. - Myśliwce - dwa myśliwce osłony 7,4%- USS James T. Kirk - osłony 100% kadłub 100% - IKC betleH - unieruchomiony, wszystkie systemy zniszczone lub poważnie uszkodzone. Jednostka niezdolna do akcji.- IKC Krel - osłony 39,53% Kadłub 100%Następne przeliczenie podam we wtorek około 13:00****************************************************************************************

    Anonymous
    Guest
    #10874

    - Znam to "coś" okrągłe. Sfera znowu w akcji... Sytuacja taktyczna?- BetleH unieruchomiony, osłony Vornaka 3 %, osłony Krela - prawie 40 %, osłony dwóch myśliwców - 7 %.- Niech to szlag. Okręt mi unieruchomili...Znowu czeka mnie ganianie po pokładach ze spawarką... Będę musiał pogadać o tym z kapitanem Coenem. Mam nadzieję, że go Jod'mos zabrał. No dobrze. Vornak najbardziej ucierpiał, trzeba go osłaniać. Kanał łączności z myśliwcami.- Otwarty."Wolf do eskadry. Wszystkie myśliwce do osłony Vornaka. I nie spać mi tam! Vornak już prawie nie ma osłon, jeśli Sfera się do niego dobierze, to nie będziemy mieli nawet gdzie wylądować. Wolf out."- Kanał łączności z flotą.- Otwarty."Wolf do Jod'mosa. Zabieram myśliwce, D'meg ma kłopoty. Przykro mi przyjacielu...Mam nadzieję, że podebrałeś Coena. Muszę z nim pogadać o cyklicznym "rysowaniu lakieru" na betleH'u...Ale to po bitwie. Wolf out."- Eskadra wykonuje rozkaz. Myśliwce wchodzą na pozycje osłonowe.- Bardzo dobrze. Trzymaj się tam z tyłu...Pół-Klingon zmusił myśliwiec do maksymalnego przyspieszenia. Stateczek wykonał beczkę i z gracją zajął miejsce w szyku.- Już trzy nasze okręty poszły w diabły. Czwartemu nie pozwolę. A właśnie...Son'ya, zrób coś dla mnie, poproś Jod'mosa o dokładne dane uszkodzeń betleH'a.Był najbliżej, powinien to mieć.- Po co ci to?- Powiedzmy, że mi się tu nudzi - komandor wycedził przez zęby. Taktyczna pochyliła głowę i zajęła się rozmową z Krelem. Pół- Klingon zerknął w miejsce, gdzie bezwładnie dryfował betleH...

    Seldon
    Participant
    #10875

    - Kapitanie, torpedy przesłane. Transport odbył się pomyślnie. - poinformował taktyczny. - Sześcian wystrzeliwuje torpedy i fazery do IKC BatleH i IKC Vornak! - Niemożliwe. Vornak jest poza zasięgiem! - zakrzyknął kapitan. - Borg wykorzystał przeskok w warp. - powiedział oficer naukowy USS James T. Kirk. - Status floty! - IKC BatleH poważnie uszkodzony, osłony opadły, napęd, uzbrojenie, komunikacja, transprotery niesprawne. IKC Vornak ma osłony na 3%, integralność kadłuba 100%, uszkodzenia mniej ważnych systemów oraz zniszczone tylne wyrzutnie torped. IKC Krel - osłony 39%, integralność kadłuba 100%. Ucierpiały także klingońskie myśliwce. - Kapitanie, torpedy eksplodowały! Wykrywam liczne wahania mocy na okręcie Borg. Rozpoczęła się reakcja łańcuchowa! - krzyczał naukowy. - Sternik, zabierz nas stąd.Sovereign oddalił się od sześcianu, który po 10 sekundach eksplodował, zostawiając po sobie jedynie bezużyteczne szczątki. Na mostku USS James T. Kirk zapanowała euforia, jednak szybko została ostudzona. Tuż przed eksplozją, z sześcianu wyleciała znana już wszystkim Sfera Borg. - Kapitanie, sześcian zniszczony. Część dron z sześcianu ewakuowała się Sferą. Jednostka jest całkowicie sprawna. - powiedział taktyczny. - Sternik, ustaw nas pomiędzy Sferą a Vornak'iem. Czy BatleH ma jakąś załogę? - zapytał Michael Seldon. - Nie, cała załoga została ewakuowana. - odpowiedział taktyczny. - Dobra, ten okręt jest już stracony. Będziemy chronić IKC Vornak. Wywołajcie komandora D`meg'a. - rozkazał Seldon. - Wykonane. - powiedział oficer operacyjny. - "USS James T. Kirk do IKC Vornak. Komandorze, będziemy pana osłaniać. Niech pan szybko stąd uci... przeprowadzi odwrót taktyczny i ratuje okręt z załogą, bo ma pan szansę go naprawić. Postaram się odciągnąć ogień Sfery razem z pana myśliwcami i IKC Krel. Niech pan jeszcze nie przedsięwziewa żadnych samobójczych prób. Jeszcze nie teraz. Powodzenia. Seldon wyłącza się." - zakończył Seldon, starając się nie używać nielubianego przez Klingonów słowa "ucieczka". - Teraz otwórzcie kanał do floty. - Kanał otwarty. - "USS James T. Kirk do floty. Panowie, IKC batleH jest już stracony. Zniszczyliśmy sześcian za cenę jego, USS Livingston i IKC Valda. Teraz nie chcę, żeby zniszczenie Sfery opłacić kosztem IKC Vornak. Dlatego wszystkie myśliwce i IKC Krel powinny się skierować do obrony Vornak'a. Musimy ochronić ten okręt. Przy okazji należy jak najszybciej unieszkodliwić Sferę. Seldon wyłącza się." - powiedział kapitan USS Livingston. - Wiadomość przesłana. - poinformował oficer operacyjny. - Zajęliśmy pozycję. Jesteśmy gotowi do ochrony IKC Vornak. - powiedział sternik. - Dziękuję. Poczekamy na odpowiedzi od floty. - powiedział Seldon.USS James T. Kirk zatrzymał się pomiędzy IKC Vornak a Sferą Borg, przygotowując się do przejęcia strzałów, które zostaną przeznaczone dla klingońskiego okrętu. Seldon oczekiwał na to, aż inni kapitanowie okrętów koalicji federacyjno-klingońskiej wyrażą swoje zdanie na temat ochrony okrętu klasy Vor'Cha i pozostawienia samemu sobie IKC batleH.

    Tazman
    Participant
    #10882

    Ja: Inżynier !!!!! co tam z systemem komunikacji !!!!!!!!!!Gł. Inżynier: Jeszcze chwilka, jedna przeróbka .......( Dało się słyszeć jakąś eksplozję i długi cichnący krzyk )Ja: Co się tam dzieje !!!!!!!Gł. Inżynier: ( Kasłając ) Systemy łączności krótkiego zasięgu sprawne, ja muszę odpocząć. Ja: Doskonale łączcie mnie z Valdą !!!!!!!!Pierwszy: Przepraszam kapitanie, że nie poinformowałam pana....Ja: O czym, czy to teraz takie ważne ?Pierwszy: Valda została zniszczonaJa: !!!!!!!!!! %^$&%$^%$ Czy jest coś jeszcze o czym powinienem wiedzieć ??Pierwszy: LivingstonJa: A co z załogami ??Pierwszy: Nie wiemy, nawet nie wiemy co się stało z Valdą, Livingstona widzieliśmy jak eksplodował ale nie widzieliśmy jak skończył okręt klingonów.Ja: No to łączcie z USS James T. Kirk widzę, że już wróciliSternik: Robi się.USS Corsair do USS James T. KirkKapitanie ............. Seldon ???Dobrze pana widzieć zdrowego i całego jak wygląda sytuacja nasz okręt gotowy jest do akcji właśnie odzyskaliśmy łączność, na pokładzie mam trochę mało załogi ale za too wielu Klingonów świetnie ich zastępuje.Czekam na jakieś wzkazówki co do sytuacji, nadal mamy nie wpełni sprawny system taktyczny, w tej chwili rozpoczynam atak na sferęO i jeszcze jedno nie wiem pan przypadkiem co się stało z Wolfem.Tazman OUT.Ja: Hans......... przepraszam chorąży cel na sferę, ogień wolny. Dajcie, także nowe rozkazy dla promów. Mają zformować dwa szyki na naszych flankach i niech atakują razem z nami.Taktyczny: Rozkazy wydane:Pierwszy: Muszę przypomnieć, że zostało jeszcze parę aktywnych dron na pokładzie.Ja: Można je zlokalizować ??Pierwszy: Nie systemy czujników wewnętrznych są uszkodzoneJa: Niech Klingoni się tym zajmą napewno się ucieszą, można chociarz stwierdzić ile ich jest ?Pierwszy: 11 z czego 8 daje bardzo słabe sygnały.Ja: 3 Sprawne drony to chyba nie jest zbyt wielkie zagrożenie.

    Coen
    Participant
    #10883

    Ja: co jest, marny wystruj jak na Sto'Vo'Kor..

    Medyk: to dlatego ze tam jeszcze nie trafiłes, jestes teraz na I.K.C Krel a ja własnie przystepuje do usniecia sporego odłamka metalu z twojego ramienia

    Ja: co sie stało z moim okretem

    Jod'mos: powaznie uszkodzony, wiekszosc systemów, w tym uzbrojenie, stery, naped, osłony i podtrzymanie rzycia nie funkcjonują

    Ja : a maskowanie?

    Jod'mos, skan pokazuje ze generator nie został uszkodzny

    Ja : bedzie mi potrzebna moja załoga, i tyle kombinezonów do dzialąnia w prużni ile mozesz mi dać.

    Jod'mos: co zamierzasz?

    Ja: przeniose sie tam ze swoimi ludzmi, włacze maskowanie i oprużnie gwałtownie mostek w powietrza, wprawi to okret w ruch i uczyni niewidocznym dla borg, my zas na pokładzie zaczniemy naprawy

    Medyk: pan kapitanie nigdzie nie pujdzie dopuki nie skoncze..

    Ja : łataj, nie gadaj

    Z komunikatora: kapitanie, zaraz wlaczymy urzadzenie maskujace

    Ja: przygotowac sie od rozchermetyzowania mostka

    Qbah
    Participant
    #10884

    Tu Sfera 666 z 1313:Wszystkie systemy w pelni sprawne.Emitery 1 do 20 - sprawnosc: 100%Wyrzutnie 1 do 4 - sprawnosc: 100% 8)Zaloga kompletna.Zlapac na wiazke holownicza resztki Szescianu. Podsluza za tarcze. Cel: torpedy polaronowe.Kurs na IKC Vornak. Ominac USS James T. Kirk. Podleciec jak najblizej do Vor'Chy.Emitery:1 do 10 - cel: IKC Vornak11 do 18 - cel: IKC Krel19 i 20 - cel: IKC betleHWyrzutnie:1 i 2 - cel: IKC Vornak3 - cel: IKC Krel4 - cel: IKC betleHInne okrety zignorowac.Przeslac rozkazy dronom na USS Corsair: przeladowac glowne przekazniki EPS. Zniszczyc siec energetyczna na okrecie.>>Drony na Szescianie nie proznowaly podczas pobytu Sfery w hangarze. Oprocz pelnej regeneracji udalo sie zamontowac cztery wyrzutnie topred grawimetrycznych. Dzieki temu wartosc bojowa Sfery znacznie wzrosla. Jedyne zagrozenie stanowia okrety klingonskie. To na nich Sfera skupi swoj ogien. Inne okrety moga "poczekac" na swoja smierc...<

    P Peter
    Participant
    #10885


    Otwieraja sie wrota Trans warp przez ktore przelatuje jednostka Krolowej: Sphere 7565 K

    (Oslony typu Sphere 666, uzbrojenie 20 emiterow)>

    Przekaz do Floty:

    Oposccie oslony i przygotujcie sie do asymilacji.

    Opor jest zbyteczny, a jego konsekwencja jest zniszczenie.

    Anonymous
    Guest
    #10886

    Na oczach komandora martwy betleH zafalował nagle...I zniknął.- Co u licha? - taktyczna otworzyła usta.- Manewr Coena - mruknął komandor - Jesteśmy dosyć niedaleko, ciekawe, czy... Klepnął komunikator.- Wolf do Coena. Żyjesz jeszcze? Oczekiwanie na odpowiedź przerwał okrzyk Klingonki:- Sfera atakuje, bierze na cel Vornaka i Krela!- Szlag. Krel musi sam sobie radzić. Vornak gorzej dostał i jako jedyny ma wyrzutnie polaronówek. Łącz z myśliwcami.- Łączę..."Wolf do eskadry. Chronić Vornaka za wszelką cenę, w tej chwili jest jedynym okrętem z wyrzutniami polaronówek. Powtarzam: chronić go za wszelką cenę. Wolf out."-Taaaak, miękko nie będzie - mruknął komandor. Zaciśnięte na konsoli ręce zbielały, gdy je zacisnął...

    Coen
    Participant
    #10887

    Z komunikatora: Wolf do Coena, żyjesz jeszcze?

    Ja: nie, zginolem miesiac temu, wlanczaj maskowanie i wlatuj do nas wyśle ci z changaru nisko pasmowy kodowany sygnal naprowadzajcy, bedziesz potrzebyny przy naprawach.

    Anonymous
    Guest
    #10888

    "Nie, zginąłem miesiąc temu, wlączaj maskowanie i wlatuj do nas, wyśle ci z hangaru niskopasmowy kodowany sygnal naprowadzający, będziesz potrzebny przy naprawach. "- Jak na trupa to gada całkiem wyraźnie - podsumował oficer - Mam nadzieję, że nasze kombinezony próżniowe są szczelne...Połącz mnie z flotą.- Kanał otwarty."Wolf do floty. Lecę na betleH'a, myśliwiec zaraz odeślę. Zobaczymy, czy uda się betleH'a "odpalić"... Wolf out."- Przecież jest zamaskowany!- Zamknij oczy - poradził komandor, uruchamiając maskowanie i łamiąc szyk. Myśliwiec pokręcił się chwilę, a potem wszedł na tor podejścia. Oficer zacisnął zęby. Jedna pomyłka i... Sygnał naprowadzający jednak doprowadził go do celu. Pusta przestrzeń nagle zmieniła się w ściany hangaru klingońskiego okrętu. Pilot ledwo zdążył odwrócić ciąg. Posadził stateczek. - Wy i wasze pomysły - podsumowała Klingonka. Oboje dopięli kombinezony i opuścili myśliwiec. Komandor skierował się od razu do maszynowni. Pomagał projektować ten okręt, więc doskonale wiedział, którędy iść. Klepnął komunikator."Wolf do Coena, dochodzimy do maszynowni. Zobaczymy, co się da zrobić..."

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram