Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Guest
    #10693

    - Taktyczny Vornaka daje sygnał do ataku!- To na co czekasz? Torpedy - ognia ! Disruptory - ognia! Pełna moc oslon na dziób! Dajmy Borg popalić! Zły kwadrant wybrał do asymilacji, teraz niech za to płaci...

    Qbah
    Participant
    #10694

    Tu Sfera 666 z 1313:Integralnosc kadluba krytyczna. Stan: 10%. Trwa regeneracja...Oslony trzymaja. Stan: 46%. Trwa regeneracja...Emitery 6,7,8 - sprawnosc: 20%. Trwa regeneracja...Emitery 16,17,18,19 - sprawnosc: 80%. Trwa regeneracja...Skoncentrowac taktyke anty-torpedowa na polaronowkach i kwantowkach. Inne torpedy zignorowac. Brak srodkow do obrony przed wszystkimi glowicami.Otworzyc ogien do jednostek dopiero, gdy zaczna niszczyc asteroidy.Emitery 1 do 3 oraz 11 do 13 - cel: USS Corsair.Emitery 16 do 20 - cel: mysliwce Kah'Pakt. Otworzyc ogien, jak tylko zdejma maskowanie.Uwaga! Zniszczone przekazniki podprzestrzenne. Torpeda polaronowa trafila w modul lacznosciowy. System calkowicie zniszczony. Naprawa niemozliwa, brak specyficznych czesci. Polaczenie z Kolektywem zerwane. Wykonac ostatnie rozkazy. Polaczenie zostanie odzyskane po przybyciu posilkow.>>Powaznie uszkodzona jednostka Kolektywu ledwo wytrzymuje zmasowany ogien wroga. Mimo iz oslony z latwoscia wchlaniaja kolejne ataki, ogromne spustoszenia sieja torpedy polaronowe jednostek Klingonskich. Kolejne taktyki Sfery sa skutecznie niwelowane przez zwinne mysliwce i ostrzal z dzial pokladowych wrogiej floty. Ostatkiem sil, jednostka Borg stara sie zniszczyc mysliwce. Dzieki temu asteroidy czesciej beda bronily jednostke Kolektywu przed smiercionosnymi glowicami. Jednak na ten krok nalezalo zdecydowac sie wczesniej, teraz jego skutki nie beda az tak widoczne. Najgorsze jednak jest to, ze jedna z torped polaronowych kompletnie zniszczyla modul komunikacyjny. Drony na pokladzie nigdy nie czuly takiej ciszy we wspolnej swiadomosci. Nigdy sie w takiej sytuacji nie znalazly... Zmieszanie zalogi znacznie obniza skutecznosc bojowa i manewrowa Sfery. Ponadto niemozliwe jest teraz ani informowanie Kolektywu o postepie walki, ani wezwanie posilkow. Najprawdopodobniej Sfera zostanie uznana za zniszczona i posliki nie nadejda. Dla poteznej "kuli" nadeszla najczarniejsza godzina... <<

    Kronos
    Participant
    #10699

    IKC Vornak, USS Corsair i IKC Valda przeprowadzają wspólne uderzenie na Sferę. Borg sprawdza skuteczność nowej obrony i ostrzeliwuje atakujące go okręty. Livingston dokonuje napraw z dala od emiterów Sfery, natomiast IKC betleH przygotowuje się do ataku.USS Corsair odpala z odległości 15 km. Dwie torpedy poczym rozpoczyna ostrzał 24 fazerami lecą cały czas za torpedami i niszcząc wszystkie asteroidy w zasięgu. Obie torpedy trafiają w cel, Borg mimo usilnych prób nie zdołał ich zatrzymać przez co zadały one 1.458.000 uszkodzeń osłon. IKC Vornak podchodzi do ataku równolegle z IKC Valda i USS Corsair. W trakcie podejścia odpala 4 wieżyczki dezruptorów pulsowych które zadają 17.000 uszkodzeń osłon. Jednocześnie z atakiem Corsair Vor`Cha odpala dwie torpedy polaronowe i trzy ciężkie dezruptory celując nimi w tor lotu torped. Jednoczenie eskadra 10 myśliwców rusza w pogoń za torpedami plując ogniem we wszystkie odłamki skalne jakie znalazły się na drodze torped. Torpedy leciały jedna za drugą, Borg w ostatniej chwili zmaterializował asteroidę przed pierwszą torpedą. Myśliwce nie zdołały jej zniszczyć i torpeda eksplodowała niszcząc odłamek skalny. Druga torpeda jednak lecąc blisko za pierwszą przedarła się i uderzyła bezpośrednio w kadłub Sfery zadając jej 324.000 uszkodzeń kadłuba niszcząc przy okazji 2 emitery i 1 poważnie uszkadzając . Ciężkie dezruptory zadają 70.000 uszkodzeń osłon.IKC Valda atakuje wspólnie z Vornakiem i Corsair. Wszystkie okręty ostrzeliwują Sferę z jednej strony. Większość asteroidów zostaje zniszczona przez atak USS Corsair. Valda odpala dwie torpedy fotonowe i dezruptory. Obie torpedy sięgają celu zadając z dezruptorami które się przebiły 880.000 uszkodzeń osłon.Borg traci łączność z kolektywem. Ostatkiem sił odpala w zbliżającego się Corsair 6 wiązek tnących z których 5 trafia w cel zadając 375.000 uszkodzeń osłon. Sfera otwiera również ogień w kierunku nadlatujących myśliwców. Zwinne małe statki świetnie manewrują pomiędzy asteroidami jednak po zbliżeniu się do Sfery dwie wiązki trafiają w dwa myśliwce obniżając moc ich osłon do 77%. Po ataku floty większość systemów zaczyna zawodzić.IKC betleH - wykonuje gdzieś w pobliżu nawrót.USS Livingston - dokonuje napraw z dala od emiterów SferyTak więc :- Sfera Borg - uszkodzeń osłon o 2.425.000 punktów i 324.000 uszkodzeń poszycia. Kadłub 4,43%, Osłony 49,74% . Dwa emitery zniszczone, 1 poważnie uszkodzony. Większość systemów zaczyna zawodzić. Spadek mocy regeneracji osłon do 10%.- IKC Valda - osłony 90%, kadłub 100%- USS Corsair - osłony 78,5%, kadłub 75% (Osłony zregenerowane częściowo z powodu problemów z rdzeniem Warp).- IKC Vornak - bez uszkodzeń . Myśliwce - dwa myśliwce spadek mocy osłon do 77%- USS Livingston - trwa naprawa osłony 49%, kadłub 100%- IKC betleH - nie atakowałNastępne przeliczenie czwartek rano.Ps: bez posiłków to może być ostatnie dla Sfery :(*****************************************************************************************

    P Peter
    Participant
    #10707

    Tu Krolowa Borg.

    Jednostka Experymentalna

    Uzbrojeni nieporownywalne z jakimkolwiek znanym

    Struktura kadluba regeneracja 90% na ture.

    Jednostka Experymentalna przybywa do pasa Asteroid po czym wchlania Sphere i regeneruje ja w 50 %, uzupelnia zapas Dron po czym celuje swoje wiazki flote przeciwnika, jest gotowa do strzalu.(przypominam wiazki sa rownie mocne jak gatunku 8472).

    "Ziemanie: WKROTCE CALA WASZA CYWILIZACJA ZOSTANIE UNICESTWIONA, aby przekonac was i inne rasy ze opor byl i zawsze bedzie bezcelowy i droga do zaglady..."

    Q
    Participant
    #10708

    Q:

    (Pod nosem)

    Azesz...!!!

    Ze Ta nedzna Q musi sie we wszystko wtrącac!!!

    Tak dobrze szlo...

    Ocalilbym multiwszechswiat i ludzkosc za razem a tak albo pozbede sie Peter i sprzeciwie sie Continuum, albo dam za wygrana i wszechswiat bedzie musial istniec bez gatunku ludzkiego.

    Hmm...

    Dobry pomysl powstanie...

    Mysle ze znaczna czesc czlonkow Continuum mnie poprze, wlacznie z jego zalozycielem, Przecierz KSI kiedys zanim zostal Q byl czlowiekiem...

    Ale prowadzic kolejna wojne, zabijac Q???

    Nie musi byc jakis inny sposob.

    Ale jaki...

    Aaaaa!!!!!!

    Kaska, Kaska mi kiedys pomogla, moze teraz pomoze mi Gwiezdna Flota, przeciez, nie sa az tacy glupi by sie pozabijac moca Q, moze Klingoni tak, ale podejme takie ryzyko.

    Ale nie teraz, tylko w ostatecznosci...

    Pstryk(kapitanowie okretow przypominaja sobie Admirala RemiQ'a)

    RemiQ:

    Do reszty floty:

    Zejdzcie mi z drogi!

    nie dacie rady!

    Uciekajcie!

    (Sygnal urwany)

    Dekamufluje sie USS Medusa klasy Scimitar z gotowym emiterem promieniowania Taurenowego(cos takiego)

    Q:

    Hmmm...

    Peter niespodziewalas sie co???

    Twoj "Titanic" jest prawie doskonaly, tylko z jadnym wyjatkiem 😈 , jest organiczny. Wiec zamknij oczka kochanie jesli potrafisz, by uniknac wzroku Medusy...

    Hmm...

    Przypominam nie popelnij rzadnej gafy. Chyba nie chcesz by Continuum z tamtad wykopalo, Tak jak swego czasu Guinan. 😀

    P Peter
    Participant
    #10709

    Wrrr...

    @

    Alarm! Alarm!

    Sfera i Szescian(Drupiego)opuscic jednostke experymentalna natychmiast,

    Rozkaz:

    Asymilacja USS Medusa.(Medusa posluzy jako narzedzie zniszczenia Ziemi)

    Jednostki zostaja odrzucone.

    Peter:

    (w mysli)

    A ty Q:

    Wiesz?

    Pod twoim nosem zmiesci sie caly kwadrant.

    Wiem co planujesz... 😈

    Moglabym to doniesc Radzie Continuum...

    Ale...

    Rada mi nie odpowiada.

    Chce zostac Imperatorem i Cesarzowa multiwszechswiata.

    A ty moj drogi, Mam dla ciebie wolne miejsce pracy hehehe, przyda mi sie blazen 😈

    Zaatakuj, a ja wlacze sie do walki w Continuum wraz z moimi poslusznymi Dronami.

    Co do Guinan i co do KSI, to nie on zalozyl Continuum, lecz ona, dlatego na tronie znowu zasiadzie IMP-tym razem Ja. Niestety Guinan nie jest juz taka jak kiedys sadzi ze Imperatorskie rzady nad Multiwszechswiatem to byl blad, ktory kiedys popelnila i musi splacic swoj dlug zdala od Continuum. Ale ja taka nie jestem i nigdy nie bede!!! 😈

    Na razie zagram Fair.

    Q
    Participant
    #10710

    RemiQ:

    "OGNIA !"

    Tazman
    Participant
    #10711

    Taktyczny: Eeeee coś mi tu nie graJa: Co do jasnej $%^%&$, ktoś tu sobie jaja robi ?Taktyczny: Nowa jednostka na skanerach, to Gat.. , hmmm , nie to są sygnatury BORG.Ja: Żarty sobie ze mnie Hans stroisz ? To nie najlepszy pomysł w tej chwili 🙁 Taktyczny: Niech pan sam zobaczy, na ekran.Ja: ^%%^$$% Hans rozpocznij ostrzał z wszystkiego co mamy. Maszynownia nie wiem jak to zrobicie ale chcę mieć 150% mocy rdzenia i podawać raport.Gł. Inżynier: Stan osłon 80% trzymają, integralność kadłuba 75% naprawa w toku, problem z reaktorem wykryliśmy naprawy w toku wydajność obecna 90% zaczynają padać akumulatory rezerwowe, zostało 20%.Taktyczny: Rozpoczynam ostrzał. Dziobowe wyrzutnie torped gotowe. Dwie torpedy kwantowe poszły. 10 Fazerów rozpoczynam ostrzał, zmieniamy kurs, 7 lewoburtowych fazerów, rozpoczynam ostrzał.Ja: Sternik manewry uchyleniowe, Naukowy szukaj słabych punktów.Naukowy: Potężny promień gatunku, może ostrzelać tylko jedną jednostkę na raz. Nasze osłony wytrzymają 2 bezpośrednie trafienia. nie wykryłem innego typu uzbrojenia, radziłbym trzymać się z tyłu.Pierwszy: Admirał kazał się wynosić.Ja: Pani Chan nie otrzymaiśmy tego rozkazu.Pierwszy: Zrozumiałam.No i Corsair poleciał prać to coś.

    Anonymous
    Guest
    #10713

    - Kapitanie, coś dziwnego na skanerach.- Dokładniej?- Dokładniej jest to @#$ wie co, kapitanie... Dowódca K'Vort'a spojrzał na odczyty.- Dobrze to ująłeś . - Co robimy? RemiQ kazał się wycofać...- Nie słyszałem, żeby Coen odddawał się pod jego dowództwo... Sygnatura tego czegoś? - Ewidentnie Borg. Dowódco, Corsair rusza do ataku! Nie ma przecież szans!- Tak samo jak i my, ale nikt nie powie, ze Klingoni się cofają! Kurs bojowy! Son'ya - odpalaj wszystko, co masz! K'Vort zasuwa tuż za Excelsiorem, ziejąc ogniem ze wszystkiego, co tylko może strzelać. Jego dowódca patrzy na to monstrum i przeżuwa kolejne "wiązanki". Co jedna to ciekawsza...

    Kronos
    Participant
    #10714

    - Raport - krzyknął D`meg- Odległość od Sfery 10 km - zameldował Mazdek- Jedno bezpośrednie trafienie ! Osłony Sfery na 49% integralność kadłuba 4,5%, wykrywam zakłócenia w pracy wielu systemów, dwa emitery zniszczone - zameldował taktyczny- Co z flotą ? - Sfera skupiła ostrzał na myśliwcach i USS Corsair osłony Excelsiora spadły do 78% - podał Klog- Dwa myśliwce lekko uszkodzone osłony na 77%, ustawiają się do nowego ataku - zameldował Torlek- Dobrze, Mazdek zwrot na lewą burtę, pełna impulsowa. Klog wieżyczki dezrubtorów ognia !- Tak jest - odparli oficerowieVornak z pełną impulsową minął Sferę ostrzeliwując ją z dezruptorów pulsowych- Kapitanie ! Wykrywam otwierający się kanał podprzestrzenny ! Wylatuje z niego statek, to gatunek 8472 - krzyknął nagle Klog- Potwierdzam to statek gatunku 8472 ale czujniki wskazują że został zasymilowany - dopowiedziała przerażona Duy`e- Co do &^%(&^ - przeklął D`meg- Kapitanie ten statek leci prosto na Sferę - zameldował Klog- Co ! Mazdek pełna impulsowa ustaw nas dziobem do tego statku. Pełna moc na osłony !- Sfera, ona ......... została pochłonięta przez ten statek - zameldował zdziwiony Klog- Skanery pokazują duży wzrost energii wewnątrz obcego statku - poinformowała Duy`e- Czyżby ten statek naprawiał Sferę ? - spytał z niedowierzaniem pierwszy- Całkiem prawdopodobne - odparła Duy`e oficer naukowy- Kapitanie ! Wykrywam jeszcze jeden statek, zdejmuje maskowanie to okręt Federacji - zameldował Klog- Federacji ? Ale jak ...........- Kapitanie przekaz ze statku Federacji - poinformowała Duy`e- Na ekran - rozkazał D`meg..............RemiQ: Do reszty floty: Zejdzcie mi z drogi! nie dacie rady! Uciekajcie! .................- To wszystko - dodała Duy`e- No to teraz już mnie nic nie zdziwi - odpowiedział Kapitan- Kapitanie nowy statek otwiera ogień w obcy okręt. USS Corsair podchodzi także do ataku - zameldował Klog- I mają racje nie zamierzam nigdzie uciekać. Mazdek odległość od celu ? - spytał D`meg- 2000 km - poinformował Sternik- Dobrze, Klog ognia ze wszystkiego co mamy, zobaczymy jak polaronówki działają na ten statek.- Cel namierzony - zameldował taktyczny- Ognia ! - padła komenda Vor`Cha wypluła w stronę statku gatunku 8472 całe swoje przednie uzbrojenie. Zaistniała sytuacja całkowicie pomieszała szyki flocie. Okręty starły się z nowym wrogiem.

    Qbah
    Participant
    #10715

    Tu Sfera 666 z 1313:Odzyskano polaczenie z Kolektywem.Prototyp przesyla nowe rozkazy.Czas do dokowania 5...4...3...2...1...0. Dokowanie z prototypem zakonczone sukcesem.Regeneracja wszystkich systemow:-integralnosc kadluba 54,73%. Trwa regeneracja...-oslony: 99,43%. Trwa regeneracja...-emitery 6,7 - stan: 50%, emiter 8 - stan: 70%. Pozostale emitery: 100%. Trwa regeneracja...-modul komunikacyjny: 50%. Trwa regeneracja...Uwaga! Uwaga! Zmiana rozkazow! Przerwac proces regeneracji. Odlaczyc sie od prototypu!Zdolnosc bojowa Sfery: 93%.Manewrowosc: 100%.Komunikacja: 50%.Wznowic taktyki anty-torpedowe. Skupic sie na torpedach polaronowych. Inne zignorowac.Nowy cel: asymilacja USS Medusa. W drodze zaatakowac jednostki floty Fed-Kli.>>Z nowymi silami, po jakze potrzebnej regeneracji, Sfera Borg ponownie ruszyla do ataku. Nareszcie dotarly posilki. Wystawiona na ciezka probe teraz juz nie da sie tak latwo zaskoczyc. Wczesniej zastosowane taktyki znaczaco przedluza zycie jednostki przed gradem torped polaronowych. Inne uzbrojenie nie stanowie duzego zagrozenia dla statku. W asyscie Szescianu z pelna predkoscia ruszyla w kierunku nowego celu - USS Medusa. Do wszystkich jednostek wroga ponownie dotarl paralizujacy komunikat: We are the Borg. Lower your shields and prepare to be boarded. Resistance is FUTILE...<<

    Coen
    Participant
    #10717

    Ja: taktyczny....szanse na wygranie w walce konwencjonalnej z tym śmieciem?

    Taktyczny: niskie, mówiac krótko

    Ja: dobra, mielismy trzymac to na szescian, ale momęt dobry jak kazdy

    Taktyczny: to promieniowanie niszczy taknke rzywą, ten okret jest rzywy wiec...

    Ja: na to licze, wystrzelić głowice polaronową X

    (Skoro chcemy sie tak bawc, to ja potrafie:])

    Kronos
    Participant
    #10718

    Połączona flota zbiera się by zadać ostateczny cios Sferze. Nagle w pobliżu Sfery otwiera się kanał podprzestrzenny i wylatuje z niego statek gatunku 8472. Ku przerażeniu wszystkich okazuje się iż statek ten został zasymilowany przez Borg. Jednostka Experymentalna na oczach floty pochłania Sferę i wycelowuje swoją broń w flotę. Nagle przed nowym okrętem Borg zdejmuje maskowanie okręt Federacji. Jest to USS Meduza pod dowództwem Admirała RemiQ. Meduza jest to statek klasy Scimitar z nowym uzbrojeniem, emiterem promieniowania Taurenowego. Admirał nakazuje flocie odwrót poczym otwiera ogień w statek Borg.Kolektyw nie pozostaje dłużny i odpowiada ogniem. Kapitanowie pozostałych okrętów lekceważą rozkaz Admirała i atakują organiczny statek. Następuje ostra wymiana ognia. Borg koncentruje swój ogień na okręcie admirała w wyniku czego niszczy jego osłony. USS Meduza odpala swoje nowe uzbrojenie. Emiter promieniowania Taurenowego uderza w organiczny statek. Na oczach floty okręt Borg ciemnieje i organiczna masa zamienia się w kamień. Walka wydaje się zakończona, ale spokój przerywa eksplozja. Statek został rozsadzony od wewnątrz natomiast z jego wnętrza wyleciały naprawiona w 50% Sfera i Sześcian. Flota stanęła przed nowym zagrożeniem. Jakby tego było mało nagle do wszystkich walczących statków przyszła alarmowa wiadomość z USS Meduza.................Admirał RemiQ do floty! Borg przesłał się na nasz statek i próbuje go przejąć. Za żadną cenę nie można do tego dopuścić. Potrzebujemy pomocy...................Przekaz został nagle przerwany. Sfera i Sześcian zaczęły zbliżać się do USS Meduza aby pomóc znajdującym się tam dronom w asymilacji okrętu Federacji, który ma się stać nowym narzędziem zniszczenia ludzkości.Tak więc :- Sfera Borg - zreperowana w 50% Osłony 99,43% Kadłub 54,73%- Sześcian - sprawny w 100%- Statek gatunku 8472 zniszczony- USS Meduza - bez osłon, trwa walka na pokładzie statku. - IKC Valda - osłony 100%, kadłub 100%- USS Corsair - osłony 94,5%, kadłub 80% (Reaktor naprawiony, główne zasilanie w pełni przywrócone).- IKC Vornak - bez uszkodzeń . Myśliwce - dwa myśliwce spadek mocy osłon do 92%- USS Livingston - trwa naprawa osłony 64%, kadłub 100%- IKC betleH - bez uszkodzeńNastępne przeliczenie piątek rano.No ludziska teraz może my dostaniemy posiłki ! Gdzie jest reszta okrętów ? Wyłazić z tego pasa asteroidów !*****************************************************************************************

    Tazman
    Participant
    #10719

    Tu USS Corsair do USS LivingstonNie wracajcie bez posiłków sytuacja strasznie się zagmatwała, pojawił się sześcian, sfera zregenerowana, siły obecne osłabione.Ja: Maszynownia raport.Gł. Inżynier: Moc rdzenia rośnie 93%, akumulatory są regenerowane 35%,Osłony 95% trwa regeneracja. Integralność kadłuba 80% trwają naprawy, wysyłam jedną ekipę na rufę do naprawy uszkodzonych fazerów.Ja: Doskonale, taktyczny uruchomić system przechwytywania głowic bojowych.Taktyczny: Gotowe fazery 6,7,8,9, uastawione na automatykę 3 fazery prawoburtowe i 3 lewoburtowe także. Dwa sprawne banki rufowych włączona automatyka, zobaczymy teraz jak to się sprawdzi przeciwko torpedom Borga.Pierwszy: Oby jak najlepiej.Ja: Atakujemy Sferę, może ją odciągniemy. Wystrzelić wszystkie promyCel. Emitery promieni tnących.Taktyczny: Kurs na sferę otwieram ogień odległość 20 km, 2 torpedy + 6 fazerów cel emitery. Lewoburtowe 4 fazery w osłaniające asteroidy.Promy podchodzą do ataku. otwierają ogień.Ja: Połączcie mnie z resztą floty.Tu kapitan Tazman do wszystkich jednostek.Postaramy się odciągnąć sferę, przydał by się okręt do pomocy, reszta niech stara się udzielić pomocy Medusie. Jeśli nie będzie dla niej ratunku a system autozniszczenia zawiedzie, przetransportować ilu się da i zniszczyć. Nie może zostać zasymilowany. Powodzenia przyda się.

    Anonymous
    Guest
    #10720

    - No to się sprawa wyjaśniła, wolę mieć na karku Sferę i Sześcian niż to...coś...- Transmisja z USS Corsair.- Na ekran."Tu kapitan Tazman do wszystkich jednostek. Postaramy się odciągnąć sferę, przydał by się okręt do pomocy, reszta niech stara się udzielić pomocy Medusie. Jeśli nie będzie dla niej ratunku a system autozniszczenia zawiedzie, przetransportować ilu się da i zniszczyć. Nie może zostać zasymilowany. Powodzenia przyda się."- Status?- Osłony 100%, integralność kadłuba 100%, wszystkie systemy sprawne.- Przesłać naszych członków ochrony na Medusę, niech zabiorą broń białą. Chwila gorączkowego pośpiechu. W końcu Klingonka podnosi głowę z nad konsoli i odgarnia ciemnorude włosy.- Przesłani.- Kanał wywoławczy.- Otwarty."Wolf do floty. Dołączamy do Tazmana. Przeciwko Sześcianowi nie mamy szans, jedno trafienie i nas nie ma. Spróbujemy we dwóch nadgryżć tę "kulkę"..."- Son'ya, skoordynuj ataki z taktycznym Corsaira. Poprzednio ta metoda dała niezłe efekty, może uda się to powtórzyć...Cel dla torped: Sfera, spróbuj skupić się na emiterach. Cel dla disruptorów: asteroidy, przeszkadzające torpedom kwantowym Tazmana. Nasze fotonówki dużo nie zrobią, ale kwantówki muszą dojść do celu. Atakujemy równo z Corsairem.- Tak jest.

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram