Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #10119
    Quote:
    ciach

    No nieładnie chcemy łamać kanon i zasady naszej małej zabawy. Uważaj bo zaraz użyjemy torped transfazowych i generatora pancerza a wtedy nie będzie tak łatwo, po za tym o ile się nie myle to Voyager pzekazał gatunkowi 8472 zmodyfikowane nanosąd więc tak latwo wam nie powinno pójść.

    Anonymous
    Guest
    #10120

    "Wolf do dowódcy floty: zrozumiałem, zajmuję miejsce po prawej stronie USS Corsair. Wolf out. "Czerwony alarm! Wszyscy na stanowiska bojowe! Taktyczny -skoordynować manewry z resztą floty. Sternik - utrzymywać stały kurs i prędkość.

    Krusty
    Participant
    #10121

    Tu kapitan Chell z USS James T. Kirk nie stety spożnie się troche ponieważ wpadłem w anomalie zwaną maturą do mojego czasu stosować się do zaleceń dowództwa.

    Seldon
    Participant
    #10122

    USS Livingston do USS Corsair:Witam pana, kapitanie.Jednostki Borg z całą pewnością zmierzają w kierunku sektora 001. Czy wysłał pan już jakąś wiadomość do Dowództwa Floty o okrętach Borg? Nie wie pan, czy mamy się udać do punktu zgrupowania floty?Sensory wykrywają, że jednostki Borg zbliżają się do Excelsiora. Obywda okręty zmieniają kierunek i w nieznanych celach przybliżają się do pozycji USS Corsair. USS Livingston do USS Corsair:Okręty Borg zbliżają się do pańskiej pozycji, kapitanie. Nie ma pan szans w bezpośredniej walce. Sugerują, żeby pan uciekał. Czy mam panu asystować?Czerwony alarm, wszyscy na stanowiska bojowe. Uzbroić wszystkie fazery i torpedy fotonowe. Obrać kurs zbliżeniowy na USS Corsair. Seldon do maszynowni: przygotować osłony i fazery do ustawiania zmiennej modulacji wiązki. Pospieszcie się.

    Qbah
    Participant
    #10123

    //Nie chcialbym narzekac, Coen, ale transfazowek NIE MA. Podobnie jak pancerza Fedkow (nikt nie pisal, ze wlacza, ale tak tylko dla przypomnienia). Moja Sfera, choc jest potezniejsza od "zwyklej", to jednak nawet jednego trafienia nie wytrzyma. Przeciez Cube'y na strzala odpadaly, a sa DUZO potezniejsze od mojej Sferki. Takze, jak Krusty napisal, nie uzywamy niekanonicznych "rzeczy" (np. moja Sfera byla w Sfc3, a poza tym to jest jedyny wyjatek tutaj, zaakceptowany)////Aha, zmienilem troszke swoja Sfere. Usunalem inwerter oslon {bo nie wiem, jak z tego korzystac :P} i napisalem, ile emiterow wiazek tnacych mam - 20. Czyli przy calkowitej wydajnosci broni 1.500.00 TW, kazdy z emiterow robi 75.000 "uszkodzen". Wiec jak napisze, ze 4 emitery atakuja ten a ten okret, to w nastepnym poscie od tej osoby mozna napisac stan oslon {ew. kadluba, jak oslony padna}. Mysle, ze jest to dobry pomysl. Aha, i na raz ze wszystkich wiazek w jeden cel to nie wypale, bo po calym kadlubie emitery sa rozlozone, wiec nie boi, ze ktos na salwe odpadnie 😉 Klingoni raczej tego problemu nie maja, u nich to wszystko na dziobie zamontowane jest 🙂 Fedki raczej tez beda z wiekszosci ladowac - te ich pierscienie fazerowe {czy jak to sie tam nazywa} i wyrzutnie fotonowek/kwantowek tez w wiekszosci na przod skierowane sa. I jak ktos bedzie do mnie pakowal, to niech tez tak pisze, bo akcje, jak wczesniej byly, to raczej bez sensu beda - nie wiadomo, co, jak i dlaczego (oczywiscie nalezy smaczki pisac, ze tam sie iskrzy, ze medyk potrzebny, ze to sie pali, ze takie straty, ze zle, niedobrze i zginiemy, bo to najlepsze bedzie w tym wszystkim). Takze jak pisalem, proponuje 24h=1 tura i walka w tym stylu. Ewentualnie mozna dodac, w ktory podsystem badz emiter badz cokolwiek innego sie strzela. I przydalby sie Q, ktory by pisal, co pudlo, a co weszlo. Jak rowniez: ile robia fotonowki albo kwantowki?? Albo uzbrojenie Klingonow?? Bo nie wiem... I znowu zem sie napisal 😛 //

    Coen
    Participant
    #10124

    //Qbah a czego ty chcesz na Tempusa odemne? Przeciez to nie ja pisałm o trans fazówkach i pancrzu gedrała, tylko Krusty a ty si na mni bogom ducha winnego rzucasz//

    Qbah
    Participant
    #10126

    'Dowódca do floty, właczyc maskowanie i zajac pozycje w poblizu USS Corsir w momeci pojawienia sie Sfery otworzyc ogin, clowac w emitry wiazek, zwłaszcza torpdami trans fazowymi, przygotowac wachadłowce, promy i mysliwc do startu.'

    //Coen, czy ja tam w Twoim poscie widze "zwlaszcza torpedami transfazowymi", czy mnie oczy bola? Bo ja dla mnie jest jak wol napisane, ze masz zamiar z >>torped transfazowych<< strzelac. A bez powodu bym Ci uwagi przeciez nie zwrocil... 🙂 //

    Coen
    Participant
    #10127

    //Grrrr...racja, przepraszam juz poprawiłm, chodziło o torpdy polaronowe//

    Kronos
    Participant
    #10129

    Komandor D`meg do dowódcy floty - zbliżamy sie z maksymalna prędkością , przewidywany czas kontaktu z USS Corsair 5 minut.Myśliwce i wszystkie systemy ofensywne i defensywne w gotowości bojowej. D`meg out.................

    Q
    Participant
    #10138

    Qbah

    I przydalby sie Q, ktory by pisal, co pudlo, a co weszlo. Jak rowniez: ile robia fotonowki albo kwantowki?? Albo uzbrojenie Klingonow?? Bo nie wiem...

    Dzieki Qbah 😀

    ale

    Ja tez nie...

    Moge improwizowac, ale pretensjii do mnie w razie czego nie miejcie...(wysylajcie uwagi na priv a bede sie w razie mozliwosci dostosowywac)

    Chyba ze tym zajmie sie jakis expert w tej sprawie, i w czwartek, sobote i niedziele mnie nie ma.

    Q
    Participant
    #10140

    Tu Admiral RemiQ do wszystkich jednostek:

    Borg wybral idealny moment na atak wczoraj zdemaskowano kilku zmiennych zastepujacych kadre dowodcza Gwiezdnej Floty. Zdemaskowal ich Admiral Sisko gdy zostal wezwany przez "Admiral Janeway" do sztabu GF w celu pojmania i zastapienia jego osoby czlonkiem Dominium. Wywolalo to skandal polityczny, zwlaszcza ze pokoj z Dominium niedawno zostal podpisany. Nie mozemy liczyc na pomoc reszty naszej floty ktora udala sie w okolice DS9 bronic tunelu podprzestrzennego. W zwiazku z powstala sytuacja przejmuje kontrole nad jednostkami federacji znajdujacymi sie w tym sektorze.

    Oczekuje na was w glownym pasie asteroid tu sprobujemy przejac jednostki Borg zanim dotra do Ziemi. Zwrotnosc i niewielkie wymiary okretow powinny dac nam wystarczajaca przewage.

    (USS Corsair Jestescie doskonalym wabikiem sprobojcie ich tutaj przyciagnac i najwazniejsze nie dajcie sie zasymilowac)

    Moj okret pozostanie zamaskowany w poblizu asteroidy IDY do momentu kontaktu z Krolowa Borg.

    Niestety nie moge podac wam jego nazwy ani przekazac wam szczegolow mojego planu ze wzgledu na mozliwosc asymilacji przez Borg naszych jednostek i ucieczki informacji do kolektywu.

    Musze dzialac z zaskoczenia.

    Niech Bog ma was w swojej opiece. Nie bojcie sie walczyc do ostatniej krwii chodzi o przetrwanie ludzkiej rasy.

    Z reszta co ja mowie? Wy to zawsze robicie.

    RemiQ out.

    P Peter
    Participant
    #10141
    Quote:

    Ja tez nie...

    Moge improwizowac, ale pretensjii do mnie nie miejcie...

    Chyba ze tym zajmie sie jakis expert w tej sprawie i w czwartek, sobote i niedziele mnie nie ma.

    Nie kombinuj, przez czwartek az do niedzieli walka moze sie odbyc w tych asteroidach bez twojego udzialu, zwlaszcza ze wprowadzic trzeba system 24 h jak to jeden z moich doskonalych Dronow "Qbah" genialnie zaproponowal. Mysle ze mozna dac sie wciagnac w ta pulapke dla wyrownania szans, w razie czego mnie jeszcze tam nie ma a ja tez lubie robic niespodzianki.

    Moze z tym systemem zacznijmy od jutra jak kogos nie bedzie w danym dniu to mozna go bez problemu opuscic: stracil lacznosc lub cos innego.

    Sorry dla Modow, zielonym pisze tylko ze wzgledu ze jestem tutaj Borg

    Qbah
    Participant
    #10143

    // Tak mnie zastanawia, ze skoro Admiral RemiQ 😉 walczy razem z Federacja i ma mowic, co pudlo, a co hit, to cos mi sie wydaje, ze my za duzo trafien nie bedziemy mieli 😕 Ma byc "fair and square", jak to zwykle z Borgiem bywa 😛 Wiec proponuje osobe bezstronna. Przydala by sie taka 🙂 Bo Q... eee... RemiQ jest znany ze swojej przychylnosci dla Fedkow. A jak tu sie bronic przed kims, kto kontroluje czas, materie i przestrzen?? Hmm... A z tym, ze zaczynamy od jutra, to luz. Mi pasuje. //

    Q
    Participant
    #10144

    Bez obaw mi nie zalezy ani na wygranej Federacji, ani Borg...

    Moim celem jest zapobiegniecie zagladzie multiwszechswiata, ktora mielismy w poprzedniej historii wszechswiata. A ze P Peter nadal mi brozdzi i chce sie mscic wcielajac sie w krolowa Borg musze cos pomoc Federacjii chociaz chwilowo, by byla rownowaga dlatego powstal RemiQ. Po jednym czlonku Continuum na strone konfliktu powinno wyrownac szanse. A poza tym P Peter interesuje moja kariera w Continuum, a dokladnie wyrzucenie mnie z tamtad, bedzie robic wszystko by zniweczyc moje plany pomimo ze na razie stosuje sie do instrukcjii Rady wystarczy jeden jej ruch, by wszystko zniszczyc

    Ja wykonam tylko jeden ruch w odpowiednim momencie bo Federacja bez tej pomocy by padla zwlaszcza ze Peter cos z 8472 kombinuje przy jej mocach wszystko jest mozliwe.

    Tak wiec Admiral RemiQ oczekuje w pasie asteroid na reszte floty...i odda dowodztwo gdy afera ze Zmiennymi zostanie zalatwiona pewnie przez 😉 sekcje 31

    Qbah
    Participant
    #10146

    Tu Sfera 666 z 1313:Zwiekszyc predkosc - maksymalna impulsowa.USS Corsair w zasiegu emiterow.30% mocy reaktora do wiazki holowniczej.Emitery 1 do 6 - ognia. // 6x75.000=450.000, oczywiscie odjac pudla, jezeli jakies beda. //Celowac w reaktor Warp.Aktywowac wiazke holownicza, jak jednostka wejdzie w zasieg.Przygotowac drony do przeslania i asymilacji.We are the Borg. Resistance is futile...

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram