Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Uniwersum Gry, porady i taktyka [Video] Star Trek Online - Poradnik / Recenzja / Opis

[Video] Star Trek Online - Poradnik / Recenzja / Opis

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • mdv000
  Participant
  #6647

  Hmmm... chyba taki temat pasuje bardziej do "gry, porady" niż do "dyskusji ogólnej", wszak klip zawiera przede wszystkim prezentację gry Star Trek Online dla nowych i początkujących graczy.

  Cóż, jak wspomniałem... co jakiś czas ze znajomym próbujemy "sklepać" klipy prezentujące interesujące gry, w jakie zdarzyło nam się dłużej "poklepać", poniżej chciałbym zaprezentować Wam jeden z nich, dotyczący oczywiście STO. Klip jest "free-to-share", każdy może go użyć do zaproszenia znajomego do gry, do prezentacji na swojej stronie, czy forum. Nie posiada żadnych oznaczeń innych stron www, więc zarazem nie jest żadnym spamem czy reklamą na tymże forum.

  Oczywiście klip nie jest jakimś mega pro projektem od gracza z mega pro dwurocznym stażem, dlatego posty z cyklu "niezbyt wielka dokładność, czy nieścisłość" są sami wiecie - z klingońskiej du... 🙂 Jest parę błędów, ale nie przeszkadzają one w oglądaniu i prezentowaniu filmiku "nowym". Mimo wszystko, zapraszam do oglądania i komentowania, jeżeli trzeba coś dodać, poprawić - podawajcie takie rzeczy najlepiej w komentarzach, niż w postach.

  http://www.youtube.com/watch?v=FX2hG9sqLY0

  Nie zdarzało mi się oglądać podobnych klipów, o podobnej długości, z przygotowanym lektorem, którego znacznie lepiej się słuch niż jakiegoś nastolatka z piskliwym głosem, który co 5 sekund mówi "yyyy" albo "eeee" 🙂

  Jadorg
  Participant
  #104152

  Jestem pod wrażeniem, sporej pracy włożonej w ten poradnik? przewodnik?. Większych, jakis istotnych błędów nie zauważyłem, ale praca robi wrażenie. Stare wygi pewnie znajdą sporo niedopatrzeń, ale z mojego punktu widzenia, znakomita pomoc dla graczy którzy niedawno rozpoczeli swoją przygodę ze Star Trekiem Online, ale także dla tych, co już parę dni grają. Świetna robota moim zdaniem, i chętnie za jego pomocą, będę zachęcał do gry w tę wciągającą grę.

  Jamjumetley
  Participant
  #104159

  Bardzo fajne wideo. Zupełnie jakbym oglądał w TV jakiś magazyn o grach komputerowych 🙂 Uważam, że każdy początkujący powinien zacząć od obejrzenia tego klipu, bo twórcy gry nie pokusili się o stworzenie instrukcji. Dobra robota!

  Cross
  Keymaster
  #104164

  Dobra robota!

  Zaczynam rozsyłać 🙂

  Kwiat_W
  Participant
  #104171

  Całkiem nieźle. Jedna uwaga...Nie podobało mi się, że pod koniec wspominasz o dzieleniu graczy w związku z dostępem do forum, nie tłumacząc, że ograniczenia znikają, po 20 godzinach gry. I nie wynikają one z chęci dzielenia graczy, czy nawet wymuszania na nich wykupienia subskrypcji, lecz mają na celu utrudniać spamowanie forum - przez boty i przez graczy. Przykładowo zapobiega sytuacjom gdy ktoś, komu nie podoba się jakaś wypowiedź na forum, zakłada nowe konto i bluzga z niego do woli, nie bojąc się, że zbamują mu "prawdziwe" konto.

  mdv000
  Participant
  #104176

  Jestem pod wrażeniem, sporej pracy włożonej w ten poradnik? przewodnik?. Większych, jakis istotnych błędów nie zauważyłem, ale praca robi wrażenie. Stare wygi pewnie znajdą sporo niedopatrzeń, ale z mojego punktu widzenia, znakomita pomoc dla graczy którzy niedawno rozpoczeli swoją przygodę ze Star Trekiem Online, ale także dla tych, co już parę dni grają. Świetna robota moim zdaniem, i chętnie za jego pomocą, będę zachęcał do gry w tę wciągającą grę.

  Raczej po prostu prezentacja z krótkim przewodnikiem dla nowych 😉 Niedopatrzenia można znaleźć w "3 postacie max", gdy można dokupić premium i mieć dodatkową oraz w "dzieleniu graczy", jak to niżej Kwiatek wspomniał. Jednak dla niego mała kontra.

  Możliwe, że wkrótce popracujemy nad klipami dla bardziej zaawansowanych graczy, np. tłumaczące taktyki do mini-gierek. Póki, co z Cześkiem mamy w planach klipy o dwóch zasadniczo innych grach, ale może coś wyklepiemy.

  Całkiem nieźle. Jedna uwaga...

  Nie podobało mi się, że pod koniec wspominasz o dzieleniu graczy w związku z dostępem do forum, nie tłumacząc, że ograniczenia znikają, po 20 godzinach gry. I nie wynikają one z chęci dzielenia graczy, czy nawet wymuszania na nich wykupienia subskrypcji, lecz mają na celu utrudniać spamowanie forum - przez boty i przez graczy. Przykładowo zapobiega sytuacjom gdy ktoś, komu nie podoba się jakaś wypowiedź na forum, zakłada nowe konto i bluzga z niego do woli, nie bojąc się, że zbamują mu "prawdziwe" konto.

  Tydzień temu jakoś próbowałem założyć flotę, każdy z członków spełniał wszystkie warunki - nie dało się. Mimo posiadania około 7 dni spędzonego czasu w grze to i tak na forum mam dostęp do JEDNEGO działu, a żadnego bana czy blokady nie posiadam. Podobnie wielu znajomych ma problemy z tym F2P, mimo że od dawna powinni być klasyfikowani normalnie. Jakieś bugi czy coś... Podobnie z promocją z Alienware, gdzie był kod na konto Gold na 10 dni... Ja mam je już dokładnie 17 dni, mimo że powinno działać 10. Podkreślam, że nie kupowałem konta GOLD... Więc cóż, syf z F2P jak widać jest wielki, skoro osoby mające np. staż 2 miesięcy online są traktowane z ograniczeniami, a osoby grające 7 dni online mają "zbugowane" konto GOLD 😀

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram