[Video] Poradnik "od zera do bohatera"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • mdv000
    Participant
    #6671

    Wiem, spodziewałeś się tu jakiegoś klipu... ale go jeszcze nie ma 😉

    Na początek chciałbym podziękować wszystkim, którzy obejrzeli recenzję i prezentację Star Trek pod tym linkiem, prawie 100 Like i kilkaset wyświetleń w ciągu ledwie 10 dni. Teraz z Cześkiem (lektorem w wspomnianym klipie) pracujemy nad poradnikiem dla graczy początkujących i już bardziej zaawansowanych.

    O co chodzi, skoro klipu nie ma? O to, że jeżeli udałoby się zebrać odpowiednią ilość porad "pro" i stworzyć z tego klip pokazujący np. jak grać na STF.

    Dlatego zapraszam do zbierania zagadnień, które są mało zrozumiałe dla początkujących, a potem dla bardziej zaawansowanych graczy, które można by przedstawić filmikiem.

    Jeżeli już ktoś "radzi" warto, by "poradził" to na kilka zdań, niż tylko "walić na 10% w generatory" 😛

    TenebrosuS
    Participant
    #104463

    http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=8321

    Polecam pokazać część rzeczy z FAQ np. jak używać mapy.

    Melnikor
    Participant
    #104464

    O tak 2 i 3 punkt musowo 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #104496

    Mam małą sugestię. Uwaga, może wywołać śmiech, ale niestety przekonałem się, że nie każdy o tym wie (bo nie czytają!). Trzeba wyjaśnić kwestię zdobywania nagród w STFach. Przede wszystkim to, że po swoją nagrodę trzeba pofatygować się samemu. O tym, że ciągłe 'needowanie' poza pugiem nie jest ok, też warto wspomnieć.

    Melnikor
    Participant
    #104497

    Generalnie, że czytanie komunikatów w grze się opłaca, bo tam jest zawarte 90% potrzebnych informacji do wykonania misji. A nie tylko dalej, dalej, a potem "Gdzie jest system X?"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram