Forum Fandom Kluby i grupy VI Nowotarskie Dni Fantastyki [18-19 Lipca 2015]

VI Nowotarskie Dni Fantastyki [18-19 Lipca 2015]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Thanatos
  Participant
  #8393

  W dniach 18-19 lipca 2015 odbędzie się szósta edycja Nowotarskich Dni Fantastyki.

   

  VI Nowotarskie Dni Fantastyki są organizowane przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu pozostałych organizacji promujących fantastykę na Podhalu - Rabczańskiego Klubu Fantastyki ,,Rabkon” oraz Zakopiańskiego Klubu Fantastyki. Tak jak wszystkie dotychczasowe edycje, VI NDF odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w dniach 18-19 lipca (sobota-niedziela) 2015.

   

  W ramach imprezy odbędą się różnorakie konkursy, turnieje gier planszowych i bitewnych, prelekcje tematyczne, pokazy i warsztaty. W programie nie zabraknie także tradycyjnego dużego larpa głównego, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia imprezy. Będą także games room oraz battle room, bez których trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek konwent bądź festiwal fantastyki.

   

  Celem Nowotarskich Dni Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w ramach Konkursu „Promesa MOK 2.0”. Impreza ma charakter otwarty.

   

  Najświeższe informacje o imprezie można śledzić na stronie imprezy oraz jej fanpage:

  http://www.fantastyka.nowytarg.pl/

  https://www.facebook.com/events/792955014115639/

  Źródło: http://www.fantastyka.nowytarg.pl

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram