V

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
  • Author
    Posts
  • Infango
    Participant
    #87479

    nowy odcinek jest fajny, akcja się rozkręca i to zakończenie ...

    Cross
    Keymaster
    #87487

    Prawdziwe oblicze Anny jest całkiem... porywające 😉

    Flashbones
    Participant
    #88607

    V z odcinka na odcinek jest coraz lepszy, oby tylko nie skończyli na jednym sezonie, bo to naprawdę świetny serial.

    Aquenral
    Participant
    #88708

    (...) oby tylko nie skończyli na jednym sezonie, bo to naprawdę świetny serial.

    Dokładnie! Mnie się wszystko podoba niesamowicie, ale mam złe przeczucia, widząc niezrozumiałe dla mnie spadki oglądalności. Miejmy nadzieję, że zobaczymy drugi sezon. John May lives!

    Bloo_
    Participant
    #88709

    Przecież to remake. Będzie tylko 1 sezon.

    Aquenral
    Participant
    #88711

    Lepszym określenie jest, myślę, re-imagined. Battlestar też był remakiem, a cztery sezony wyprodukowano. 🙂

    OmegaOne
    Participant
    #88851

    😉 Najs. Końcówka 1x10 mnie rozwaliła 😉 Nie najgorszy ten serial.

    Aquenral
    Participant
    #89417

    Pierwszy sezon skończony! I to w jakim stylu!

    Nie spodziewałem się tak... szybkiego rozwoju sytuacji, ale to zdecydowany plus. No, teraz może zacznie się wreszcie regularna walka. 🙂

    Flashbones
    Participant
    #89485

    Odcinek finałowy był świetny, zwłaszcza końcówka jak Anna się wkurzyła i te czerwone niebo, tylko szkoda że 2 sezon ma być ponoć dopiero w 2011.

    Cross
    Keymaster
    #89624

    Podkręcony Waszymi recenzjami obejrzałem ten odcinek i... szału nie ma.

    Diabeu
    Participant
    #93535

    Nie no, ten serial to totalna chała. Sci-fi to mój ukochany gatunek filmowy i serialowy ale tego poprostu nie da się oglądać.Wszystko tu jest nadęte do granic możliwości, a i jeszcze poprzez fatalnej grze aktorskiej zaczynając a na tym pseudo-podniosłym klimacie głównie ze scenach z obcymi kończąc.No i koncept- agentka fbi, ksiądz, jaszczur buntownik i najemnik walczą przeciwko hordom obcych.Nie, nie i nie.

    Tom_Logan
    Participant
    #93558

    Nowe V jest dosyć specyficznym serialem. Ma swoje plusy ale posiada też taką dziwną otoczkę przez którą wcale nie dziwię się że niektórym może nie przypaść do gustu. Sceny na pokładzie statku obcych powiewają sztucznością przy czym nie chodzi mi tu o efekty specjalne do tego naiwność niektórych postaci jest wręcz porażająca. Ale ogląda się bo ostatnio mało kosmitów w serialach. No i to prawda, że pod koniec sezonu zaczął się rozkręcać.

    Cross
    Keymaster
    #95576

    Obejrzałem właśnie 2x01 i nie jest źle. Co prawda mogliby darować sobie te teatralne scenki ("pobieranie krwi, hehe"), ale jak na dzisiejszą posuchę w SF to nadal lubię.

    Coen
    Participant
    #96551

    Cóż, serial oglądam na bierząco, nie znając wersji z mojego rocznika. Czy jest to jakieś wybitna, natchniona produkcja? Nie. I dzięki Bogu.Serial ogląda mi się przyjemnie, we wszystkich pociąganych wątkach, postacie przypadły mi do gustu, tak pierwszo jak i cześć drugoplanowych. Osobiście mam nadzieje, że V dostaną jeszcze co najmniej kilka, jeśli nie lepszych to choć równie dobrych sezonów.

    Cross
    Keymaster
    #97130

    10 odcinek jest świetny!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram