Forum Fandom Kluby i grupy USS Phoenix Wirtualny klub USS Phoenix (startrek.pl) - start

Wirtualny klub USS Phoenix (startrek.pl) - start

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
  • Author
    Posts
  • Q__
    Participant
    #241006

    Natomiast co do dziur i łatania, to przypuszczam, że Kaiowi się nie chce/nie ma do tego głowy/ma inne priorytety (gdyby było inaczej, pewnie dawno by forum zmodernizował i do włamań by nie doszło; podstrony o nowych produkcjach ST też by na majnsajcie podorzucał). Ale nie ma co robić o to awantur, nie jesteśmy w tym wypadku klientami, którzy płacą i wymagają. Cieszmy się raczej, że mieliśmy się gdzie spotykać przez dobrze ponad dekadę, i że phoenixowe dane wciąż - w ogólnodostępnej formie - będą trwać...

    Glub
    Participant
    #241007

    Silnik forum za stary na update migracje... Za późno conajmniej o 10 lat. Ten sam problem mamy na forum Hoonda.pl

    Eviva
    Participant
    #241010

    Został tylko eksponat 🙁

    Q__
    Participant
    #241011

    Zapewne oboje znamy powiedzenie o darowanym koniu... 😉

    Elaan
    Participant
    #241072

    Ja mam już swoje lata i jestem przyzwyczajona do "starych" stron internetowych i forów na nich działających. Nie mam kont w mediach społecznościowych i stan ten zwykle sobie chwalę, ciesząc się również, że mogę sobie na to pozwolić.

    Niech mi będzie wybaczony ten cytat, ale Madame Picard ujęła to bezbłędnie.
    Melduję się z opóźnieniem, ale i z radością, że tylu dawnych załogantów znowu się tu razem spotkało.
    Witam wszystkich!
    Przy okazji, jak tu się dodaje emotikony?

    • This reply was modified 3 years ago by Elaan.
    • This reply was modified 3 years ago by Elaan.
    Q__
    Participant
    #241076

    Witaj 🙂

    Przy okazji, jak tu się dodaje emotikony?

    Używając kombinacji znaków.
    :) ;) :P :( 8-)
    Daje w efekcie:
    🙂 😉 😛 🙁 😎

    Elaan
    Participant
    #241079

    Wielkie dzięki, Q__, za emotikonki. 🙂
    Ale przede wszystkim za pomoc przy rejestracji.
    Na Phoenixie też nie chciało mi wgrać awatara, widać takie moje szczęście. 😉

    Q__
    Participant
    #241081

    Ale przede wszystkim za pomoc przy rejestracji.

    Podziękuj(my) za to i Piotrowi 🙂 .

    Na Phoenixie też nie chciało mi wgrać awatara, widać takie moje szczęście. 😉

    Tak czy siak, ważne, że tam z nami byłaś, i że jesteś tu.

    ps. Dobrze rozumiem, że rozsmakowałaś się w MCU, czy to tylko sympatia do określonej postaci? 😉

    Elaan
    Participant
    #241083

    Podziękuj(my) za to i Piotrowi 🙂 .

    Naturalnie, dziękuję mu z serca. 🙂

    Dobrze rozumiem, że rozsmakowałaś się w MCU, czy to tylko sympatia do określonej postaci?

    Sama się dziwię, ale coraz częściej zdarza mi się zerkać na przypadki Thora, Iron Mana & Co. 😉
    Co zaś do awatara, to raczej wyraz uznania dla aktorki, choć postać jest fascynująca, jakby rzekł Spock.
    Musisz przyznać, że Swinton przyćmiewa w tym filmie zarówno Cumberbatcha jak i Mikkelsena. 🙂

    • This reply was modified 3 years ago by Elaan.
    • This reply was modified 3 years ago by Elaan.
    Q__
    Participant
    #241086

    Sama się dziwię, ale coraz częściej zdarza mi się zerkać na przypadki Thora, Iron Mana & Co. 😉

    To zwracam Twoją (i nie tylko Twoją, Pleiades również 😉 ) uwagę na stosowny dział:
    https://trek.pl/forum/forum/fantastyka/komiksowe-swiaty-i-ich-ekranizacje/

    to raczej wyraz uznania dla aktorki

    Zasłużony (co mówię pamiętając ją jeszcze z "Orlando") 🙂 .

    Mikkelsena

    Swoją drogą: ciekawa (fascynująca? 😉 ) popkulturowa droga... Od charyzmatycznego cwaniaczka Le Chiffre'a do udręczonego Galena Erso...

    Elaan
    Participant
    #241089

    Dzięki za podpowiedź, Q__. 🙂
    Chociaż z tym zerkaniem to prawda. Moja znajomość tego tematu jest szczątkowa i opiera się wyłącznie na Avengersach.
    Przy okazji, w jednym z filmów pojawiają się czarnoskóre wojowniczki. To z przygód Czarnej Pantery?
    Jeśli tak, to szkoda, że odpuściłam sobie ostatnio ten film.

    mówię pamiętając ją jeszcze z "Orlando"

    Fakt, ten film to jej prawdziwy popis. 🙂
    A co powiesz o "Tylko kochankowie przeżyją"?
    Żałowałam, że Yelchin nie miał tam zbyt wiele do zagrania i został tak szybko [w dosłownym sensie] wyssany.

    Od charyzmatycznego cwaniaczka Le Chiffre'a do udręczonego Galena Erso...

    Początek w towarzystwie Bonda to nie zawsze gwarancja kariery, ale zawsze to szansa. 🙂 On po prostu wykorzystał ją maksymalnie.
    Na mnie ogromne wrażenie zrobił jako Jednooki z "Valhalli", choć to film niełatwy do oglądania.
    Galena Erso nie kojarzę, bo nie widziałam tej części SW, ale na pewno zagrał bezbłędnie.

    Q__
    Participant
    #241099

    Dzięki za podpowiedź, Q__. 🙂

    Nie ma za co 🙂 .

    Przy okazji, w jednym z filmów pojawiają się czarnoskóre wojowniczki.

    Słynne Dora Milaje:

    https://comicvine.gamespot.com/dora-milaje/4060-55780/
    Mające zresztą - jeszcze głośniejszy - historyczny pierwowzór:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Dahomey_Amazons

    To z przygód Czarnej Pantery?
    Jeśli tak, to szkoda, że odpuściłam sobie ostatnio ten film.

    Tak. I faktycznie żałuj 🙂 . TU moja szersza opinia nt. w/w (może nie najlepszego, ale bodaj najambitniejszego z całego MCU) filmu:
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=2623&page=63#msg327734

    A co powiesz o "Tylko kochankowie przeżyją"?

    To samo, co już mówiłem 😉 (czyli same pozytywy):
    http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=5&topic=1105&page=10#msg323543

    Galena Erso nie kojarzę

    Jeden z twórców Gwiazdy Śmierci (daleki od entuzjazmowania się tą robotą, mówiąc eufemistycznie), i ojciec głównej bohaterki tej części SW.

    Madame Picard
    Participant
    #241117

    Cześć Elaan 🙂

    Dobrzy ludzie, czy jest możliwość kontynuowania wątku z Phoenixa o The Expanse? Jestem pod wrażeniem tgo serialu i chętnie bym o nim porozmawiała 🙂

    Eviva
    Participant
    #241119

    Cześć, Elaan 🙂 Znowu razem

    Q__
    Participant
    #241120

    czy jest możliwość kontynuowania wątku z Phoenixa o The Expanse? Jestem pod wrażeniem tgo serialu i chętnie bym o nim porozmawiała 🙂

    Jasne - załóż w dziale Sci-fi temat-kontynuację, linkując w poście założycielskim ten macierzysty (jak ledwo co założyłem - w dziale ST - trekpeelową 😉 wersję "Nieodkrytego Treka" 😉 ).

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram