Forum Fandom Kluby i grupy USS Phoenix Wirtualny klub USS Phoenix (startrek.pl) - start

Wirtualny klub USS Phoenix (startrek.pl) - start

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 118 total)
  • Author
    Posts
  • Q__
    Participant
    #240729

    Ponieważ Phoenix przechodzi, obawiam się definitywnie, w tryb muzealny:
    http://startrek.pl/article.php?sid=2064
    A została po nim - mam nadzieję - nie tak mała grupka ludzi lubiących rozmawiać ze sobą o Treku (i nie tylko), z myślą o nich, o nas... zakładam ten dział na bratnim Forum Trek.pl.

    Dreamweb
    Participant
    #240730

    1
    Eh, jak dostałem maila liczyłem na wręcz odwrotny przekaz, ale cóż...
    Pozostaje liczyć że dużo dawnych użytkowników zareaguje na odzew (jak rozumiem wszyscy dostali wiadomość) i zajrzy tu.
    Szkoda tylko, że całe przepastne archiwum rozmów przepadło...

    Q__
    Participant
    #240731

    Szkoda tylko, że całe przepastne archiwum rozmów przepadło...

    Będę starał się przekonać Kaia do przywrócenia forum Phoenixa w archiwalnej formie. Wszystkich, którym również na tym zależy - od Ciebie począwszy - zachęcam do kolektywnego zawracania mu głowy tą sprawą (tj. pisania maili i wiadomości na GG). A nuż wywojujemy nawet więcej, niż ten rozsądny wariant minimum? 😉

    Smok Eustachy
    Participant
    #240732

    Ale baza jest? Ile zajmuje?

    kaimada
    Participant
    #240733

    Straszna, straszna szkoda.

    Lubiłem sobie czytać dyskusje sprzed lat...

    Q__
    Participant
    #240734

    @S.E.

    Nie mam dostępu do tak technicznych danych.

    @ kamaida

    Pozostaje apelować do Kai'a jak mówiłem. (Też uważam, że szkoda by te nasze dyskusje przepadły...)

    seybr
    Participant
    #240735

    Szkoda, że forum zniknęło. To był ostatni bastion normalności. Myślę, że stare forum dało by się scalić z nowym bezpiecznym silnikiem.

    Pleiades
    Participant
    #240736

    Melduję się, jako kolejny rozbitek...
    Nawet nie wiecie, jak ważne było tam dla mnie forum, jedyne miejsce, w którym jeszcze pisałam coś na kształt nawet artykułów i recenzji, a teraz tego nawet jako archiwum nie ma... Brakuje mi także ludzi stamtąd. Na FB raczej nie da się normalnie prowadzić dyskusji ;(

    Madame Picard
    Participant
    #240737

    O, po ciemnej nocy jasny dzień nadszedł i ptakom zaśpiewać kazał 🙂

    Bardzo bym chciała odzyskać swojego awatarka z Phoenixa, ale chyba muszę zapomnieć :/

    Dreamweb
    Participant
    #240738

    Nawet nie wiecie, jak ważne było tam dla mnie forum, jedyne miejsce, w którym jeszcze pisałam coś na kształt nawet artykułów i recenzji

    Przynajmniej recenzje stamtąd póki co nie zniknęły...
    BTW patrząc na te powroty czekam kiedy jakiś Dinotrek coś tu napisze. Wtedy się poczuję jak na starych śmieciach. 🙂

    Q__
    Participant
    #240739

    @Seybr, Pleiades, Madame Picard

    Miło Was widzieć (mam nadzieję, że nie jednorazowo - nam przyda się nowy wirtualny dom, a Trek.pl - forumowy ruch) 🙂 . Wszelkie wnioski i wyrazy tęsknoty dot. forum Phoenixa przesyłam - kopiując Kaiowi, licząc, że to coś da (jak nie teraz, to za miesiąc, czy kolejne pół roku).

    @Dreamweb

    Zdaje się, że co najmniej jeden z Forumowiczów posądzanych o bycie również dinotrekiem, udzielał się także tu, więc... 😉

    Smok Eustachy
    Participant
    #240741

    Ttrochę się nie da prowadzić dyskusji na Fejsbuniu, a trochę się da. W każdym razie większe rzeczy warto zamieszczać w kilku miejscach.

    Q__
    Participant
    #240753

    Jak widzicie - mamy własny dział klubowy (i nawet jestem jego moderatorem 😉 ). Dzięki Piotrze 🙂 .

    MarcinK
    Participant
    #240756

    Chyba nie sądziliście że będziecie się bawić beze mnie

    Q__
    Participant
    #240770

    Nieważne co sądziliśmy, ważne, że jesteś z nami 😉 .

    Tymczasem... Pleiades, Madame Picard, to z myślą m.in. o Was:
    https://trek.pl/forum/topic/zyczenia-swiateczne-noworoczne-itp/page/9/#post-240761

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram