Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa USS Kabaczeq

USS Kabaczeq

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Invigilator
    Participant
    #1850

    Witam w Niezależnym Dziale Satyrycznym TSS 🙂

    Będą tu prezentowane rozne dziwne rzeczy jakie wyprawia nasze dowództwo... łacznie ze zdjęciami, logami i innymi dowodami rzeczowymi 😉

    Na początek... czy widzieliście serial South Park? ;P

    Oto South TSS... wszelkie podobieństwa są zamierzone ;P

    Dołączona grafika

    Pani kapitan 🙂

    Dołączona grafika

    Pierwszy... chyba każdy zna jego imie 😉

    Dołączona grafika

    Savi... znany rownież jako pequ... bez wiekszych zasług na TSS... za to lubi pejczyki 😉

    Dołączona grafika

    Trzmielu aka Bzykadło 😉

    Dołączona grafika

    Vashar... wkurzony Romulak, który pewnie da w tube za umieszczenie tego tu ;P

    Na dziś to wszystko... diiiissmiiissed cadets 😉

    Wasz Pokładowy Invigilator 🙂

    Invigilator
    Participant
    #12373

    UPDEJT South TSS 🙂

    Anonimowy Grafik dorobił jeszcze jeden obrazek... kolejna załogantka... RRRrrromulanka 😀

    Dołączona grafika

    Invigilator
    Participant
    #12385

    Dziś seria logów z irca z #trek.pl... 🙂

    Podesłał Anonimowy CEO 😉

    Log 1

    Log 2

    Wasz Pokładowy Invigilator 😉

    Invigilator
    Participant
    #13125

    Witam 😉

    Pewnie niektórzy zastanawiają się, czym starsi rangą oficerowie zajmują się między jedną misją a drugą... jak odpoczywają i co robią na kanale ircowym #trek.pl 😉

    Może ten krótki log nieco przybliży nam wszystkim prawdziwe oblicze oficerów TSS 😉

    Dzisiejsza sztuka chyba zasługuje na tytuł: "Nieoczekiwana zamiana miejsc"

    W rolach głównych: Piotr jako Vashar, Vashar jako Piotr, Fixer jako Fixer, Omega tym razem jako Omega i oczywiście Kruella jako dama z patelnią 😉

    Log

    Invigilator
    Participant
    #13807

    Kazano mi to wkleić... nie wiem kto, kiedy i po co 😉

    http://cytaty.kofeina.net/?301

    a.... i podobno Kapitan ma tego nie oglądać.... więc... Latynos proszona o nie patrzenie 😛

    [23:18] * OmegaOne sie po kryjomu puka w czolo ... masazyk - I stopien do kontroli umyslu ... eh ze tez niektorzy tego nie wiedza ;]]

    [23:19] * Beherit^ sie budzi...co ladnie ?:)

    [23:19] <_piotr_> ten kto da adres cytatow cpt juz nie zyje ;>

    [23:19] <_piotr_> nic nic

    [23:19] <_piotr_> spij

    [23:19] <_piotr_> ;>

    [23:20] jakich cytatow

    [23:20] ktos mnie oswieci?

    [23:20] alez Piotrze, dlaczego?;]

    [23:21] * Kruellita idzie po inwigilatora >:>

    [23:21] alez Piotrze, jezeli Ty tego nie zrobisz, to zrobi to Lady Kruellita ;>

    [23:21] <_piotr_> bo cpt moze byc zazdrosna ;>

    [23:21] cpt...?

    [23:22] <_piotr_> kapitan TSS

    [23:22] omeg: cytaty.kofeina.net

    [23:22] a Piotr jest pierwszym oficerem 🙂

    [23:22] mowcie mi jeszcze...

    [23:22] i tak n9ie iwem o co cho ;]

    [23:23] <_piotr_> niewazne... ciesz sie masazykiem

    Invigilator
    Participant
    #13830

    W związku z coraz bardziej rosnącym popytem na teflonowe patelnie... Zakłady Ceglarskie TalShiar rozszerzyły swój asortyment o nowiutki model rrromulańskich patelni wzmacnianych podwójną warstwą teflonu 😉

    Patelnia nie zawiera konserwantów i nie była testowana na zwierzętach 😉

    Dla pierwszych stu osób zestaw cegieł ponaddźwiękowych 😀

    Patelnia

    Invigilator
    Participant
    #13831

    Jak doniósł So... e... Anonimowy Informator, na pokładzie #trek.pl pojawiła się nowa osoba... płci żeńskiej... nasz FO przystąpił do działań flirtowo-zaczepnych ;)Czy będzie nowy rrrromans? Czy szykuje się kolejna aferrra? Co na to DL? ;)Oto skrrromny log 😀 [10:09] witam[10:10] * DeadBeh macha Valenowi i naciada koluderke na nos[10:13] *** PiotrSpi is now known as _Piotr_[10:13] <_piotr_> czesc[10:14] <_piotr_> o, Beh, podziel sie kolderka ;>[10:15] <_piotr_> eh... sie nie wyspalem[10:15] * DeadBeh patrzy na pPiotra mruzac oczy...no, mozesz wlsc pod moja koloderke, ale masz nei generowaac zimna ;}[10:16] <_piotr_> ;>[10:17] <_piotr_> wlazic czy nie wlazic, oto jest pytanie ;>[10:17] * DeadBeh dalej patrzy na Piotra mrozac oczy[10:18] <_piotr_> ok ok[10:18] * _Piotr_ wlazi :>[10:18] * DeadBeh sie przytula i grzeje ;][10:20] <_piotr_> hmm ;> jak milutko ;>[10:21] * DeadBeh drzemie[10:21] <_piotr_> tylko nie chrap >;>[10:24] *** DeadBeh is now known as Beherit^[10:28] [plask][10:28] * Beherit^ sprzedaje Piotrowi kopniaka i mamrocze ze ona nie chrapie[10:28] ;P[10:30] * _Piotr_ sie ewakuuje spod kocyka - jak kopiesz to pa ;P[10:31] * Beherit^ zawija sie w koluderke i pokazuje Piotrowi jezyk[10:32] <_piotr_> ;>[10:33] * _Piotr_ zasiada wygodnie na fotelu, popija cieplutka herbatke i tez pokazuje jezyk ;>[10:34] * Beherit^ wstaje i morduje herbatke Piotra ;][10:36] <_piotr_> ;>>[10:37] * Beherit^ siada na kolanach Piotra i zamotowywuje sie w koluderke[10:37] <_piotr_> no wiesz co? :)[10:39] <_piotr_> ale oddaj herbate[10:39] * Beherit^ nie wie nic ;][10:39] * Beherit^ nie moze gdyz herbata nie zyje[10:40] <_piotr_> :)[10:40] *** _Piotr_ is now known as PiotrAway[10:40] pozniej bede[10:41] zemszcze sie za herbake[11:39] *** Beherit^ is now known as Beh_away[11:41] <_drupi> o dobry ze sie ktos pojawil[12:00] * Beh_away zajmuje miejsce Piotrowi[12:01] * Beh_away usmiecha sie promiennie[12:01] <_piotr_> e:)[12:01] <_piotr_> przesun sie ;>[12:01] * Beh_away przenosi sie na oparcie fotel[12:01] <_piotr_> o, jak milo[12:02] * _Piotr_ sobie siada[12:02] <_piotr_> i co slychac?[12:02] jade na zakupy :>[12:02] <_piotr_> no wiesz?[12:03] <_piotr_> teraz jak wrocilem ;>[12:03] spoko, ja na te zakupy wychodze od jakies godziny ;)[12:03] <_piotr_> mhm[12:05] <_piotr_> wlasnie tak widze[12:05] <_piotr_> wlasnie tak widze[12:05] <_piotr_> jakas nieobecna jestes'[12:05] co widzisz?[12:06] * Beh_away opiera sie Piotrowi na ramionach i patrzy na niego z gory ;][12:06] <_piotr_> ok... nie jestes nieobecna ;>[12:08] * Beh_away staje na oparciu fotela i rozglada sie dookola[12:08] <_piotr_> zlaz stamtad! ;>[12:09] * Beh_away wypatrzyla cos[12:09] <_piotr_> hm?[12:10] * Beh_away zeskakuje z oparcia i podchodzi do czerwonego guzika...uUuu, do czego jest ten guuuzik?[12:10] <_piotr_> co Ty, siostra dextera? ;P[12:11] * Beh_away zamienia sie w bladynke o chabrowych oczach w...[12:11] nie tego nie powiem ;D[12:12] * Beh_away wciska guzik wyciagnietu[12:12] fak ;)[12:13] ja i moje nyeskoordynowane odruchy ;][12:13] <_piotr_> ;>[12:13] * Beh_away wciska guzik. po prostu ;][12:14] * Beh_away slyszy jakis halas[12:14] * Beh_away idzie na zaakupy[12:14] jak wroce to wam poopowiadam ]8-D

    Invigilator
    Participant
    #13833

    Patelnia

    Jeżeli mogę coś zasugerować, to zabrakło opcji kamuflażu, co w romulańskim przyrządzie jest znaczną wadą...

    Kamuflaż oczywiście jest... opcja ta jest standardowa, więc nie ma potrzeby jej nawet wymieniać 😛

    Invigilator
    Participant
    #14896

    A jednak... aktualizacja kabaczqa jeszcze przed uruchomieniem trek.pl 😉

    Anonimowy Grafik tym razem się rozleniwił przy South TSS... zobaczcie sami... żadnych kolorków, jeno tylko zeskanowane 😉

    Dołączona grafika

    Oto Obronca Wiary Trekowej, Nasz Guru w Trekowej Sekcie Startrekowej - Piotr 😉

    Dołączona grafika

    Nasz Miracle Webmaster, FIXERRRR! 😉

    Dołączona grafika

    DarkLady... może nie widać dokładnie, ale jako Persefona 😉

    Dołączona grafika

    Ten osobnik to sam Architekt Forum... Omega 😉

    Dołączona grafika

    Gul Tom, z Kasty Grammar Police 😉

    Dołączona grafika

    A to co prawda nie forumowiczka, ale oswojona wampirzyca pokładowa... Beherit 😈

    Dołączona grafika

    Co tu duzo mówic... SolSius - klingonczyk jaki jest kazdy widzi (i czuje) 😉

    Dołączona grafika

    To miejsce dedykowane wszystkim kadetom TSS, którzy wkrótce będą wysyłani na niebezpieczne misje 😉

    Wszystkim osobom, które zostały narysowane po raz pierwszy w South TSS, gratuluje debiutu w Kabaczqu 😉

    Invigilator
    Participant
    #15060

    Witajcie Załogo! 😉

    Przechodziłem dzisiaj korytarzem koło ambulatorium i nagle... poczułem miły zapach jedzonka 🙂

    Bez wahania wpadłem do siedziby CMO... i co zastałem? Rrrromulanka pichciła sobie budyń! 🙂 No i co w tym dziwnego? Ano to, jaki to był budyń... nawet dostałem łyżeczke... pycha :]

    Pod poniższym linkiem znajdziecie opakowanie po budyniu... mniam 😉

    Budyń

    Invigilator
    Participant
    #23897

    Ho, ho, ho ;>

    Dawno mnie tu nie bylo 😛

    Dzis swieto... ale na kanale #trek.pl jak zawsze sa tlumy... i co robia ci maniacy? Ponizej znajduje sie sklad osob na #trek.pl oraz wycinek loga ;>

    Dołączona grafika

    a TU jest log ;>

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram