Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Urodzinki

Urodzinki

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 1,596 total)
  • Author
    Participant

Happy birthady, Vash. 😉 Wkrótce już całkiem osiwiejesz, zacznie Tobie strzelać w kościach, paznokcie zżółkną, oddech stanie się krótszy, wzrok się popsuje, potencja spad... ee... wiesz :P. Mam nadzieję, że te wszystkie uroki wieku podeszłego nie przeszkodzą Ci w knuciu w najlepsze wraz ze swą wybraną Romulanką. 😉

Liranna
    Participant

Ja również dołączę się do życzeń. Wszyskiego najlepszego Vasharku i sam wiesz, czego jeszcze pragniesz. Obyś miał to czego chcesz.

Gosiek
    Participant

Vashar - wszystkiego najlepszego i jeszcze trochę więcej! 🙂 I jak mówią Wolkani: Żyj długo i szczęśliwie. 8)

Romulanka
    Participant

Duzo radosci, zdrowka i po prostu wszystkiego najlepszego :*[miejsce na wysciskanie i wycalowanie*]* nie, tam za plecami nie ma _zadnej_ patelni 😈

Slawek
    Moderator

I ja przyłączam się do życzeń. Sto lat w zdrowiu i spokoju! Powodzenia w życiu, radości i jeszcze raz pieniędzy! No i Anti-Patelnie Missile System 😈 .Wszystkiego najlepszego.PS. Podobały się króliczki?? 😉 😈

mattik
    Participant

Jakie 200??? Conajmniej 400. No i udanych kursów romulanizacji.

fluor
    Keymaster

Ja świętowałem akurat w tym czasie więc dopiero teraz spóźnione życzenia dla Pierwszego Romulaka TSS 🙂

Vashar
    Participant

Dziekuję wszystkim załogantom za życzenia (T`Rekerowi zwlaszcza za kroliczki) 😀 😀 😀

W szczególności za życzonka dziękuję mojej ukochanej Rrrromulance 🙂

PS. Z powodów sesyjnych ciąg dalszy imprezy na #trek.pl odbędzie się prawdopodobnie w środe... 😉

DarkLady
    Participant

Ja tez spozniona, ale to z braku neta.Najlepszego Prrrofesorku! Obys sie nie zvulcanizowal na starosc. ;)P.S. Jakiej imprezy?

OmegaOne
    Participant

P.S. Jakiej imprezy?

A takiej na ircu na #trek.pl ;] dla kazdego wchodzacego darmowy budyn-z-wiadomo-czego ;>

Piotr
    Keymaster

Dzis kolejne urodziny. BSL, zdrowia, szczescia, pomyslnosci - tego pierwszego najwiecej - oraz duzo dobrego humoru i pogody ducha kazdego dnia To wszystko w imieniu calej zalogi. Oni zapewne i tak sie tu dopisza. 😉

Xalein
    Participant

Dzis kolejne urodziny. BSL, zdrowia, szczescia, pomyslnosci - tego pierwszego najwiecej - oraz duzo dobrego humoru i pogody ducha kazdego dnia  To wszystko w imieniu calej zalogi. Oni zapewne i tak sie tu dopisza. 😉

Ja dolaczam sie do zyczen

Liranna
    Participant

BSL: dołanczam się do życzeń. Wszystkiego naj!!!!!

rdo
    Participant

ja również dołączam sie do życzeń

Tom
    Participant

A ja życze oddzielnie :>. Wszystkiego trekowego!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 1,596 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram