Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Urodzinki

Urodzinki

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 1,596 total)
  • Author
    Posts
  • OmegaOne
    Participant
    #15018

    Ha jak tu sie nie dolaczyc do zyczen ;]Wszystkiego NAJ... Tom ;]

    fluor
    Keymaster
    #15029

    Bene tibi, Tom 🙂

    Vidmo
    Participant
    #15034

    Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń :DZ okazji urodzin Mattika składa życzenia Vidmo :)Ps: Nie tankuj za dużo na stacjach kosmicznych paliwa niewiadomego pochodzenia 😉

    Tom
    Participant
    #15037

    Dziękuje, bardzo mi miło, a pogłoski o tym że jestem szpiegiem są lekko przesadzone... ja jestem zwykłym pokładowym krawcem c;>

    Mattik, wczystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo szczęścia i radości,

    życzę Ci ja, Kardasjanin Tom ;>

    fluor
    Keymaster
    #15038

    Dla mattika nie inaczej, najlepszego 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #15079

    Wszyskiego naj naj naj, Mattik. 😉

    Romulanka
    Participant
    #15080

    Sto lat, sto lat.... ;)[tu miejsce na wyciagniecie flaszki z logiem Tal Shiar i rozlanie wszystkim romulan ale] 😉

    Coen
    Participant
    #15084

    I ja przyłacze się do życzeń, i prosze o wybaczenie ze z małym poślizgiem

    mattik
    Participant
    #15086

    Thx..

    Vidmo
    Participant
    #15099

    Ja nie chce nic mówić ale za 2 dzionki (tzn. 21) mam imieninki 😉 chociaż tematem są urodzinki 🙂

    Piotr
    Keymaster
    #15468

    Wszystkiego najlepszego dla jednego z najmlodszych stazem uzytkownikow tego forum. Tolo, najlepsze zyczenia z okazji urodzin, zdrowia, szczescia, pomyslnosci... a takze madrzejszych pomyslow na topici oraz cierpliwszych i laskawszych moderatorow - obys wprowadzal jak najmniej chaosu na tym forum. 😉

    Piotr
    Keymaster
    #15819

    Uwaga! Stalo sie, nasz wredny Romulak Vashar zestarzal sie o kolejny rok. 😉 Ale mimo sedziwego wieku nadal knuje jakby mial 22 lata. To jest forma!. ;> Wszystkiego najlepszego, Vashar. Przy okazji drobny komunikat. Na kanale ircowym #trek.pl, od ponad 2 godzin trwa impreza. 😉 Wiem ze o tej porze zbyt wielu chetnych nie znajde, ale bedziemy swietowac caly dzien, wiec zdazycie. 😉 Dobra, to ja wracam na mostek. Let's celebrate! 😈

    Tom
    Participant
    #15824

    Wszystkiego romulańskiego, Vash ;>

    OmegaOne
    Participant
    #15825

    Biedny Vashar... takie wapno z niego teraz... 😉 A tak serio to wszystkiego naj.. Vash by Ci budyń wiesz-z-czego sluzyl jak najdluzej ;]

    Kronos
    Participant
    #15826

    100 lat 100 lat........a co tam 200 😉 Wszystkiego naj Vashar 😀

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 1,596 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram