Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Urodzinki

Urodzinki

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,596 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #9798

    Ja równierz dołączam się do "życzeniodawców" z tym wierszykiem:Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone.

    Piotr
    Keymaster
    #9813

    Heh, co ja mam powiedziec poza wielkim DZIEKI!. 🙂 To moje pierwsze netowe urodziny, niezwykle udane jak na moj gust. 😉

    Q
    Participant
    #9821

    wszystkiego

    !!!Przyjemnego!!!

    drupi
    Participant
    #9827

    Lekko spóźnione ale szczere dla naszego No 1

    fluor
    Keymaster
    #9834

    JA też przepraszam że przysnąłem trochę ;)Wszystkiego najlepszego komandorze

    maro
    Participant
    #10001

    Dobry pomysł z tymi datami urodzin - urodziłem się w stanie wojennym 20 października. Teraz film plowani na czerwony pażdziernik nabiera nowego wymiaru.

    Liranna
    Participant
    #10003

    Call8: Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin, spełnienia marzeń i wielu przyjaciół, bo przyjaciele są w życiu najważniejsi.

    Piotr
    Keymaster
    #10007

    Wszystkiego najlepszego od Pierwszego. 😉 Call8, duzo zdrowia, szczescia i pomyslnosci. Planowalem zrobic mala zrzutke i kupic Ci, jako inzynierowi, jakis nowy zeestawik narzedzi, ale nie wyszlo. Wybaczysz mam nadzieje. 😀

    I jeszcze komunikacik: dokladnie za tydzien - 10.05 - urodziny bedzie obchodzic nasza Kapitan. 😉

    Seldon
    Participant
    #10024

    No to ja też, mimo że spóźniony, przyłączam się do złożonych życzeń i życzę wszystkiego najlepszego Panu Komandorowi.

    Tom
    Participant
    #10033

    Ja równierz dołączam się do życzeń, życząc Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń.

    Liranna
    Participant
    #10091

    Panie Komandorze, a jednak Pan sie nie powstrzymał od zemsty. I co ja teraz zrobię?

    Piotr
    Keymaster
    #10102

    Zapewne zrobi Pani to samo co osiem dni temu, Kapitanie, tylko ze za niecaly rok. Jednak to co zrobilem nie bylo zemsta, to juz tradycja.

    Liranna
    Participant
    #10113

    Panie Komandorze: Może się zdarzyć Panu nieszczęśliwy wypadek podczas misji zwiadowczej, jeśli ktoś skojarzy datę moich urodzin z inną. 😉

    OmegaOne
    Participant
    #10209

    Panie Komandorze: Może się zdarzyć Panu nieszczęśliwy wypadek podczas misji zwiadowczej, jeśli ktoś skojarzy datę moich urodzin z inną. 😉

    a z jaka inną ?? 😉

    Liranna
    Participant
    #10235

    Szukaj, a znajdziesz.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,596 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram