Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Dyskusje ogólne Uncommon Unreplicateable Minerals

Uncommon Unreplicateable Minerals

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • frogern
    Participant
    #6665

    Witam, nie wiedziałem w jakim dziale zamieścić moją prośbe, więc napisałem tutaj. A więc mam prośbe jakby ktoś mógłby mnie poratowac 54 Uncommon Unreplicateable Minerals, ewentualnie mógłby mi pożyczyć pięć milionów kredytów na zakup na aukcji. Wiem, ze to DUŻA prośba ale zbieranie na set AEGIS zajmie mi wieczność. Oświadczam też, że skrupulatnie spłace swój dług. Z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam.

    Piotr
    Keymaster
    #104356

    Każdy z nas zbierał, wierzę, że też dasz radę. Wystarczy wyłączyć u siebie opcję "chcę już, teraz, natychmiast!".Przecież 5 milionów EC to dobry tydzień wystawiania lootu na Exchange.

    frogern
    Participant
    #104357

    Powiem tak, osobiście nie posiadam tyle czasu na granie co większość tutaj. Mam inne obowiązki ktorymi musze sie zająć w pierwszej kolejności, a jak mi czas pozwoli to na granie poświece godzinke góra dwie chodź też nie zawsze. Więc dla tego napisałem do Was tą prośbe o pożyczke którą z czasem na pewno spłace.

    Jamjumetley
    Participant
    #104359

    5 milionów w tydzień to chyba raczej trudny wyczyn. Gram od początku stycznia i mam ledwo trochę ponad 200000 😛 Osobiście nie narzekam, ale 5 mln to też nie jest pestka.

    Melnikor
    Participant
    #104360

    Kilka odpowiednich misji z DOff i odrobina szczęścia i masz przedmioty które od ręki zejdą nawet po 10mln. Tydzień temu opchnąłem tak Quantum Torpedo mk X ACCx3

    frogern
    Participant
    #104361

    Widzę, że jest tyle chętnych, iż nie mam pojęcia kogo wybrać. Dziekuję Wam serdecznie i pozdrawiam.

    Slawek
    Moderator
    #104363

    Jeśli masz się obrażać, bo zamiast kredytu (niemałej sumy, mimo wszystko) otrzymałeś porządne rady na wzbogacenie, to nie zdziw się, jeśli w przyszłości będzie jeszcze mniej chętnych do udzielenia Ci jakiejkolwiek pomocy. Zdobywasz Dilithium, zdobywasz EC, zdobywasz także przedmioty, na których możesz się ładnie wzbogacić. Materiały do craftingu możesz kupić za obie te waluty (albo od vendora za dilith, albo na exchange za EC). Nierzadko wystarczy parę godzin spędzonych na STFach i po odrobinie inicjatywy będziesz miał te 5mln EC. W międzyczasie natomiast nic się nie stanie jeśli polatasz z innymi przedmiotami, jak chociażby setem Breen dostępnym za wykonanie odpowiednich misji, bądź też borgowym, w sumie za bagatela 15 Encrypted Data Chip. Miej także na uwadze specjalny event odbywający się co kilka godzin, podczas którego ilość wymaganych materiałów do craftingu jest zredukowana o bodajże 20%.

    frogern
    Participant
    #104364

    A skąd ten pomysł, że się obraziłem? Przyjołem do wiadomości Wasze rady, chodź nie ukrywam, iż myślałem, że dostanę innego rodzaju pomoc. A jak nie to spoko jakoś przeżyję. Dzieki

    T'Tom
    Participant
    #104365

    To w ogóle w STO można innym graczom przekazywać EC? Szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia;-)

    Slawek
    Moderator
    #104366

    Można osobiście poprzez Trade.

    Remx
    Participant
    #104509

    Witam Co do setu i grania 1-2h dziennie... A proszę bardzo, leć na War Zone pofarm przez 1h Dilit przemiel to i masz już 1 item który może ci ktoś wycrafcić ba sa daily gdzie za 30sekund dostaniesz 1440 dilitu. Jak trafisz na "Time to Craft" czy jakos tak to jeszcze taniej wyjdzie wycrafcenie takiego setu. Opcjonalnie 3-4 dni polataj po STFach i wyfarm sobie Chipow na set borgowy a znalezione itemki sprzedaj na exchange.Pozdrawiam

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram