Ulubione seriale

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 129 total)
  • Author
    Participant

Zapewne macie swoje ulubione seriale widziałęm stworzony przez nas ranking ulubionych filmow wiec moze zrobimy to samo z serialami?Ja myśle tak:1- ST. DS92- ST. Voyager3- Ziemia. Ostatnie starcie.4- Star Gate5- ST. TNG6- ST. TOS7- Babylon 58- Przyjaciele9- Luz we dwóch10- Clone Wars

Bugle
    Participant

1. ST TNG2. ST TOS3. ST DS94. ST VOY(:to by bylo na tyle:)(:na samym dole listy jest ST ENT:)

r_ADM
    Participant

1) DS92) Farscape3) FireFly4) SG1, Voyager, Babylon 5

Toreth
    Participant

1. TOS2. TNG3. DS94. Czynnik PSI5. Sliders6. VOY7. Shogun8. Cienka Niebieska LiniaKoniec listy. Więcej się nie uzbierało.

Coen
    Participant

Hm... u mnie to będzie mnie więcej tak

1. DS9 - najwięcej klingonów w całym treku, i to nie pokazanych w ulubiony sposób pozostałych serii jako głupich dzikusów łudem szczęścia nie rozwalających samych siebie, federacja w końcu nie taka krystalicznie czysta tylko bardziej realna, oraz doskonale wykreowane postacie. Żeby tylko walki były lepsze

2. Babylon 5 - No cóż...spójna, ciągła, zagmatwana, rozbudowana i genialna fabułą, idealne postacie, doskonali aktorzy (Monologi G'Kara są po prostu doskonałe) oraz najlepsza muzyka w historii seriali w ogóle (A to jak siły Clarca szturmują stacje i niema już odgłosów bitwy tylko muzyka...po prostu piękne. Aczkolwiek musze zaznaczyć iż bitwy w tym serialu podobały mi się tylko jak młodsze rasy walczyły miedzy sobą bo przy pierwszych nie było żadnej zabawy.

3. SG1 - bardzo fajna fabuła, oraz rewelacyjny humor (Anderson po prostu rozbraja, jak ktoś zauważył odbijając sobie za McGayvera)

4. Więzy Krwi - ekranizacja gry Wampir: Maskarada i to w doskonałym wydaniu. Wampirze klany, walka miedzy nimi, władza Księcia nad miastem. I wszystko to we współczesnych czasach. Szkoda tylko ze mojego klanu Morigan tam nie było 🙁

5. Czterej pancerni i pies - klasyka przez durze K a dalej po prostu ogląda się z ogromną przyjemnością. Głownie dzięki doskonałemu aktorstwu (scena malowania nazwy na burcie...no po prostu leże :D)

6. Shogun - serial ten miał swój niesamowity klimat, który powtórzyć się dopiero udało Ostatniemu Samurajowi. Czemuż te mend... to znaczy specjaliści z TV go znowu nie puszczą?

7. Gwiezdna Eskadra - mimo że serial jest amerykański aż do bólu, to jednak zawiera motywy które sprawiały ze oglądało siego z wielka przyjemnością.

8. Motomyszy z Marsa - do dziś mi się śmieje jak sobie wspomnę ile uciechy miałem na tym serialu a przy ty miał bardzo fajna nieraz fabułę i rewelacyjne odwoływał do innych produkcji 🙂 O niektórych dialogach już nie wspomnę

9. X-men Evo - co do tego serialu mam mieszane uczucia. Z jednej strony kreska taka sobie z drugiej doskonale dobrane głosy. Z jednej sobie jest to po raz kolejny to samo, z drugiej i tak jest rewelacyjne 😀 Ale jednego im nie daruje: niema

kryzysik
    Participant

1. Voyager - oczywiscie 😀 2. SG-13. TNG4. Ziemia - ostatnie starcie5. Enterprise6. SeaQuest7. Sliders (chyba tak to sie pisze)

O`mus
    Participant

No to jazda z tym:1.DS9 - Fabuła i bardzo dobra kreacja postaci2.SG-1 - To samo co wyżej :D3.Hellsing - Klimatyczne sceny (szczególnie te z Alucardem)4.South Park - Padam czasami na niektórych odcinkach ze śmiechu5.Voyager - Pewnie się znalazł tu dlatego iż nie miałem przyjemności oglądać TNG.6.Janosik - Za klimaty góralskie7.SeaQuest - S-F odbiegające od stereotypu podróży gwiezdnychNo i na tym lista się kończy z jednego prostego powodu - nic mi już do głowy nie przychodzi.

Gosiek
    Participant

Ja bym podzieliła seriale, które oglądam na trzy grupy. Pierwsza, to te najlepsze, najciekawsze, do których często i z przyjemnością wracam, czyli:DS9 - po prostu genialny serial, nie ma się co rozpisywać 😛 TNG - dobry serial i mój pierwszy trekTOS - za kreację kilku postaci, trochę humoru, poza tym to klasykaSAAB - dobry pomysł, ciekawe scenariusze, szkoda tylko, że skończył się tak szybkoFarscape - ciekawie wykreowany świat, rewelacyjnie wyglądający obcy i świetna muzykaBabilon 5 - genialna fabuła, serial stanowiący jedną całość, wspaniała gra aktorska i świetna muzykaEFC (Ziemia - ostatnie starcie) - inny pomysł na pokazanie kontaktu z obcymi, zawsze to jakaś odmiana po ciągłym podboju kosmosu :wink:, poza tym serial podpisany nazwiskiem G. Roddenberry'egoDruga grupa to seriale, które oglądam, zostawiają dobre wrażenie ale wracać do nich jakoś specjalnie nie mam ochoty. No, powiedzmy, że do wybranych odcinków. 😉 VOY - w końcu to trek, do oglądania nawet niezły ale za wiele mi w pamięci nie zostawiłTAS - czyli star trek w animacji 😛 niezłe scenariusze, głosy załogi TOSa, ale trochę się już zestarzałFuturama - świetny pomysł, spora dawka humoruChojrak, tchórzliwy pies - rewelacyjna kreskówka i raczej nie dla dzieci :clever: Twin Peaks - klasyka gatunku, mroczny klimat, dziwne pomysłyJanosik, Shogun, Czterej pancerni i pies, - znalazły się tu przez sentyment. To rzeczy, które kiedyś oglądałam z przyjemnością, ale teraz już mnie raczej nie pociągają, wolałabym zamiast nich obejrzeć coś innego.Oczywiście kolejność w jakiej wymieniam te seriale jest zupełnie przypadkowa. 😉 Grupa trzecia to seriale, któe mogę obejrzeć jak już nie mam nic lepszego do roboty, ale one na szczęście nie kwalifikują się do kategorii "ulubione", więc nie muszę ich wymieniać. :mrgreen:

mattik
    Participant

W zasadzie to nigdy innych seriali niż ST nie oglądałem 😀 (wiem jestem maniakiem), przynajmniej nie na tyle uwaznie, zeby je oceniać :P. A więc z treków całego oglądałem tylko Voyagera i go bardzo lubię. TNG oglądałem 5 sezonów - były super. TOS oglądałem kilka odcinków były bardzo fajne. DS9 też kilka - SUUPPER. ENT - nieźle. Tylko TASA jeszcze kompletnie nie znam ;D. W każdym razie jak obejrze Treki to wtedy dopiero zaczne oglądać coś innego może 8).

AHM
    Participant

VOY-- bez komentarzapotem długo nic...TNG-- klasyka nie da się ukryć ENT-- chyba się przekonałem i przyzwyczaiłemDS9-- DominiumThe X Files -- The truth is out there...SeaQuest -- inny niż wszystkiePo tamtej stronie -- kiedyś to leciało na TV1 koło 1-2 w nocy

Merkav
    Participant

DS9 -za mniej "cukierkowego" treka i klingonow.TNG - klasyka :)SaAB (na rowni z DS9) - serial genialny, pokazuje prawdziwa wojne, jedyny minus ze czesto zalatuje amerykanizmem (coz USMC 🙂 ).ENT - nie wiem dlaczego ludzie chca go zabic, mi sie bardzo podoba.SeaQuest - za inne podejscie do sci-fi.

Mirmil
    Participant

To i ja dorzuce swoja cegielke 🙂 Nie bede tu sie powtarzal, wiec wspomne o dwoch serialach. Bedac malym chlopcem ogladalem serial "Kosmos 1999". Co do tytulu to moge sie mylic, moze ktos ze starszych forumowiczow pamieta. Nie jestem pewien roku, wybaczcie ale to bylo jakies 20 lat temu. W kazdym badz razie, bylo to moje pierwsze zetkniecie z SF 🙂 Drugi serial to juz nowszy, a mianowicie "Rosvel". Uwazam go za bardzo ciekawy i udany, choc dla milosnikow podrozy miedzy gwiezdnych moze wydac sie bardzo nudny. Pozdrawiam!!!

Domko
    Participant

Moja lista:1. TNG - Pierwsze Star Treki, które oglądałem i do tego świetne odcinki. Pamiętam, że w latach 90-tych zbieraliśmy się z całą rodziną przed czarno-białym telewizorem i oglądaliśmy z zapartym tchem - to były czasy. Teraz dziwią się, że coś takiego oglądam. :)2. DS9 - Kontynuacja wątków (Dominion) - to mi się w nim podobało. Ogólnie klimat był fajny - jest to wprawdzie inny serial niż TNG, ale zajmuje u mnie drugą pozycję.3. VOY - Taki dość średni Star Trek, ale miał kilka fajnych pomysłów.4. Sliders - Oglądałem zaledwie kilka odcinków na TV4, ale ogólnie spodobał mi się pomysł. Może dlatego, że podróżowanie między różnymi wymiarami jest w stylu Star Trek :)Potem jest kilka seriali komediowych i właściwie tyle.

izbkp
    Participant

Moim ulubionym serialem jest: "Ballada o Januszku", potem "Stawka większa niż życie", "Przygody psa Cywila", "Czterech pancernych i pies", "Alternatywy 4", "Zmiennicy"... :PNie lubię "Wiedźmina" 😛

Corvus
    Participant

1 - DS92 - Voy3 - TNG4 - Star Gate5 - SeaQuest6 - Sliders7 - Babilon 58 - Gwiezdna eskadra

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 129 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram