Forum Fantastyka Star Trek Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 197 total)
  • Author
    Posts
  • Bugle
    Participant
    #19010

    pol romulanie pol betazoidzi zadza i szpiczaste uszy 😈

    Hivision
    Participant
    #19729

    Wolkanie. Szczególnie wtedy kiedy wyskakują swoją filozofią i doprowadzają do sytuacji gdy tylko Wolkanie mogą ich zrozumieć. Mają jednak w sobie coś takiego co daje mi dużą satysfakcję kiedy ich słucham. Może właśnie ta logika i niemalże wieczny spokój.

    Zarathos
    Participant
    #19734

    wiecie co, przez to tlumaczenie Wszechświata zaczęłem się zastanawiać, co by było gdymy posadzić jakiegoś wolkanskiego kaplana od logiki przy jednym stoliku z vorlonem i kazac im sie dogadac 😀

    tkepski
    Participant
    #19752

    zaczęłem się zastanawiać, co by było gdyby posadzić jakiegoś wolkanskiego kaplana od logiki przy jednym stoliku z vorlonem i kazac im sie dogadac 😀

    Hmmm... myślę, że byłby to prawdziwy test dla spokoju ducha obu ras :klotnia:

    Może wreszcie Vulcanici zrozumieliby, że są we wszechświecie rzeczy, o których nie sniło sie kapłanom logiki... :zdziwko:

    EMH Mark IX
    Participant
    #19866

    Z całą pewnością 8472!Jedyna rasa, która była w stanie przeciwstawić Borgowi.A komandor Valerie..... palce lizać (oczywiście w ludzkiej postaci) :-Ddectivate EMH!

    Zarathos
    Participant
    #19867

    ZOG !! !!

    VORLON TAV UTNA CHOG !! !! !!

    He he he, vorlon sie na forum pokazal. I to jeszcze taki co to manipuluje reszta zamiast swoja prawdziwa postac pokazac, co panie tkepski

    Coen
    Participant
    #19868

    Lepszy G'Lan niż Sigmowy kubełek na lody 😛

    tkepski
    Participant
    #19869

    Entil'zha Wszystkim!Przepraszam za wtręt made in B5, juz go nie ma. :cisza: A wracając do tematu ... Ja wręcz uwielbiam Ferengi :sf: serio...serio... Ech ta elastyczna filozofia życia 😆

    Gosiek
    Participant
    #19872

    Od Moderatora: może niektórzy nie zauważyli, ale to jest topic o ulubionych rasach trekowych, więc dyskusje o B5 i prztyczki osobiste proszę kontynuować w dziale scifi albo na priv.

    Unicorn
    Participant
    #23438

    A moją ulubioną rasą są Zmiennokształtni...Nie wiem za co dokładnie 😉 Po prostu zawsze tak jakoś ciągnęło mnie do zupełnie odmiennych osób 🙂 Nigdy nie spotkałam się z taką rasą w żadnym serialu i pewnie dlatego darze ich największą sympatią... ;>

    tomjag
    Participant
    #23444

    Moją ulubioną rasą jest panująca w Dominium, rasa Zmiennokształtnych zwanych ZałożycielamiFascynuje mnie w nich ich inteligencja, szybka adaptacja, umiejętność podporządkowania innych ras oraz potęga militarna Jeżeli chodzi o kobiety, to najlepiej wyglądają Ziemianki swego czasu zasymilowane przez Borg, a potem przywrócone z powrotem naszej społeczności przez AMH ! 😉

    Bonifacius
    Participant
    #23665

    ....hmmmmm..... chyba jednak Romulanie. Jak sobie przeczytałem trochę o nich w Pathfinderze, to lubię ich jeszcze bardziej. No i to romulańskie piwo 😀

    I. Thorne
    Participant
    #23671

    Spoko, że Romulanie.Gdyby nie my to dawno te CENZURA padłyby pod naporem Dominium.I niech nie zaprzeczają, chwalipiety 🙂

    Riri
    Participant
    #23677

    Lyranie, po nich Caitianie:)Kici kici......:Priri

    Sai
    Participant
    #23689

    Moją ulubioną rasą są ludzie, tak, tak, my prości, uniwersalni Ziemianie. Poza tym lubię Andorian, kogo by tu jeszcze wymienić, chyba jeszcze Wolkanie. Nie przepadam za Romulanami, nie pytajcie dlaczego, bo nie wiem. A już najbardziej nie lubię Kardachów. To tyle.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 197 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram