Forum Fantastyka Star Trek Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 197 total)
  • Author
    Posts
  • Manul
    Participant
    #83696

    No bo chciałam być kul i trędi i sparafrazować Osła ze Shreka. Niestety chciałam być fajna, a wyszło jak zawsze...Już nie będę.

    Leila
    Participant
    #83697

    Cóż... Wszyscy moi znajomi twierdzą, że żaden Trekker nie może być fajny ( bo dla nich Fakty są lepsze od Treka, ale... ).Nie martw się, nie musisz porównywać Spocka do produktów konsumpcyjnych, żeby być " kul i trędi ". 😉

    Krusty
    Participant
    #83702

    Phoenix (st.pl) i Independence (s-t.com.pl).

    Dobra Phoenixa znam a to drugie pierwsze słyszę... obstawiałem OT.

    Piotr
    Keymaster
    #83704

    Chodzi o to - link do postu.

    Wracamy do tematu. ;>

    Leila
    Participant
    #83777

    Och, Klingoni!Nie znam ich za dobrze, lecz darzę Klingonów wielką sympatią. Nie wiem dlaczego, ale po prostu lubię mieszkańców planety Qo'noS.Fajni są. ;PTo była bardzo sensowna wypowiedź.

    The D
    Participant
    #83795

    A ja niedawno zauważyłem, że lubię Ferengi. Oczywiście to zasługa głównie DS9. Nie to, że jakoś się z nimi identyfikuję, czy też chciałbym mieszkać na Ferenginarze - po prostu lubię oglądać ich na ekranie.

    Natomiast jeżeli chodzi o Klingonów, to do dziś nie mogę odżałować zagubionego linka do filmiku na youtube. Była to piosenka o klingonach na melodię "Barbie girl".

    O rany, znalazłem na jakiejś niemieckiej stronce, niestety sama muzyka bez teledysku

    On my Bird Of Prey I'm fighting every daaa-aaa-aay.

    We are heroes - you better will fear us!

    http://www.khemorex-klinzhai.de/culture/lyrics.html#Lied8

    Leila
    Participant
    #83798

    Ferengi? Ciekawa rasa, ciekawa... To znaczy, byli w jednym odcinku Enterprise'a, stąd ich znam. Myślę, że warto poświęcić im trochę więcej uwagi...

    Flashbones
    Participant
    #83800

    Ferengi ukazani w DS9 są najlepsi, reszta treków ukazuje ich znacznie gorzej.

    Leila
    Participant
    #83801

    Niech ja tylko wyłapię to całe DS9...

    fluor
    Keymaster
    #83802

    Ferengi zostali też w DS9 zepsuci reformami socjalnymi... to jedno z najgorszych przesłań tej serii 😉

    Leila
    Participant
    #83803

    Ferengi mają świetne uszyska... 🙂

    Eviva
    Participant
    #83806

    Ferengi mają świetne uszyska... 🙂

    Oni też tak uważają - że to ich najseksowniejszy element.

    I. Thorne
    Participant
    #83807

    Ferengi zostali też w DS9 zepsuci reformami socjalnymi... to jedno z najgorszych przesłań tej serii wink.gif

    Spokojnie, zawsze można zreformować reformy czyli je cofnąć.

    Barusz
    Participant
    #83817

    Wyobrażasz sobie Wielkiego Nagusa Rema cofającego reformy zainicjowane przez Matulę? ;>W którejś części historii Star Trek On-line była mowa o ich pogłębieniu :/

    Leila
    Participant
    #83842

    Cóż, nie powiedziałabym, że ich uszy są seksowne... Raczej zabawne. 😛

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 197 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram