Forum Fantastyka Star Trek Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 185 total)
  • Author
    Participant

Jakie są wasze ulubione rasy i dlaczego?Ja lubię Romulan, bo są tajemniczy i zawsze obracają sprawy na swoją korzyść. Poza tym mają najlepszy wywiad w kwadrancie i są podejrzliwi.

Krusty
    Participant

Głupie pytanie... taką rasą mogą być tylko i wyłącznie Bolianie - nie tylko są łysi (a jak wiemy z doświadczenia łysi są najlepszymi postaciami GF) lecz także niebiescy, przystojni, dowcipni, elokwetni itd. No i nikt lepiej nie posługuje się karabinkiem fazerowym jak my elita Federacji ;).

fluor
    Keymaster

Prawda, że Bolianie nie są tacy źli... ale czyż w tym miejscu mogło zabraknąć panegiryku dla Andorian, świetnych wojowników ale też i naukowców. W końcu należą do grona nielicznych ras, które same wynalazły napęd WARP, a nie uzyskały go np w drodze handlu ... Dość już tej słodyczy bo zaraz umrę z zachwytu 😛

Piotr
    Keymaster

Moja ulubiona rasa... hmm... To oczywiscie [tajne]. >;>

A co do grona ras, ktore same wynalazly naped warp, to nie jest ono tak nieliczne. Odkad w Federacji obowiazuje Pierwsza Dyrektywa, sporo ras musi samemu sie starac o ten wynalazek, zanim nawet beda w stanie nawiazac kontakt z kims z zewnatrz.

Krusty
    Participant

Piotr wystukał:

Moja ulubiona rasa... hmm... To oczywiscie [tajne]. >;>

Moim zdaniem to klingonki ;).

Corvus
    Participant

Ja chyba nie muszę mówić, jaka jest moja ulubiona rasa!!!!To jasne jak Romulus na wieczornym niebie widziany z Remusa 😀

Dalek
    Participant

Moja ulubiona rasa to Cardassianie. Ich pojęcie i rozumienie miłości do ojczyzny, umiłowanie prawa i metody działania 😉 . Obsydianowa Kasta rządzi, OK radzi, OK nigdy cię nie zdradzi.

Slawek
    Moderator

Ulubiona rasa? Hmm... mnie zawsze podobały się ziemskie kobiety :P.

Thengel
    Participant

Moja ulubiona ras to [materiał cenzurowany przez Tal Shiar.] A co do ziemskich kobiet.. Zboczeniec 😉

Dalek
    Participant

Ulubiona rasa? Hmm... mnie zawsze podobały się ziemskie kobiety :P.

A mi betazoidki i ich głębokie jak jeziora oczy (wyobrażacie sobie jak się rozczarowałem gdy ta ładna betazoidka z voyagera kopnęła w kalendarz już w pierwszym odcinku).

Piotr
    Keymaster

To mowa o ulubionej rasie, nie plci. 😉 I bez przesady z Klingonkami... wole pol-Klingonki. ;>

Coen
    Participant

No jeśli o kobiety obcych ras to ja bardzo lubie czarnowłose półklinognki-półwolkanki ze szpiczastymi uszami 😉

Slawek
    Moderator

To mowa o ulubionej rasie, nie plci. 😉 I bez przesady z Klingonkami... wole pol-Klingonki. ;>

Ależ Piotrze. Ludzie to też rasa ;). Tylko podkreśliłem mały szczególik ;).

Gosiek
    Participant

Moją ulubioną rasą jest oczywiście ta do której należę 😛 czyli Wolkan/Klingon. Połączenie waleczności i odwagi z logiką i opanowaniem. Piękna sprawa. 🙂 A na drugim miejscu ostatnio znajdują się trochę inni szpiczastousi, a to za sprawą [...censored by Tal Shiar...]. 😉

Zarathos
    Participant

Ulubiona rasa - Gomtuu. Nie ma jak kosmiczny inteligentny slimak kopiacy tylki paru warbirdom i Entkowi-D na dodatek :D.

A co do kobiet - ziemianki rzadza. Ew volkanki, ale przy ich stopniu uemocjonalnienia to bym iesie gra wstepna 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 185 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram